[AVPC] v1120 mi nie działa

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
machek
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2008, 16:56

04 cze 2008, 17:00

Wygląda na to , że mój komp jest... za dobry...
STP odpalałem w trybie zgodności z win98 , a AVPC nie chce mi w ten sposób ruszyć...
W trybie normalnym strasznie się tnie , i nie mam "podłogi" , można po tym chodzić , ale często wpadam pod mapę...

Mam Athlona X2
i GeForce 8600

Zainstalowane STP , AW , AWP i AVPC ;p
Ostatnio zmieniony 04 cze 2008, 17:02 przez machek, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 cze 2008, 17:53

machek pisze:nie mam "podłogi" , można po tym chodzić , ale często wpadam pod mapę...
Chm... Coś nowego. I reszta z serii P2 chodzi jako tako... Przenieś w inne miejsce pliki Postal2.ini PostalChristmas.ini i User.ini i odpal grę... Nie usuwaj ich, tylko schowaj.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

04 cze 2008, 18:00

A może to po prostu brak tekstury spew?


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

04 cze 2008, 18:06

Po 1: Postal StP oryginalny?
Po 2: Ile masz RAMu kolego?

Czasami tak bywa, że ramu jest za mało i niektórych elementów otocznia nie chce wczytać. Dobrą rzeczą jest wtedy sprawdzenie listy autostartu i powywalanie z niej zbędnych programów. Warto też sprawdzić ukrytą listę autostaru np programem Dr. Tewak XP. Kolejną rzeczą, by odblokować dostępne pokłady RAMu jest wywalenie po uruchomieniu gry [gdy pokaże się czerwone ostrzeżenie] z procesów [Ctrl + Alt + Delete] zbędnych programów [oczywiście nie systemowych], łącznie z explorerem, gdyż podczas gry będzie bezużyteczny. Zanim odpalisz grę wyłącz antyvira, ale nierób tego gdy grasz na multii. W samej grze poustawiaj wszystkie detale na minimum. Gdy skończysz grę odpal menadżera zadań windows [Ctrl + Alt + Delete] → Aplikacje → Nowe Zadanie wpisz explorer i OK.


Obrazek
Awatar użytkownika
machek
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 04 cze 2008, 16:56

04 cze 2008, 18:20

1. NO PROSTE
2. 1gb


No i jest jeszcze jeden ważny syndrom: Koleś "gubi" kroki , tzn. Idzie prosto i nagle przeskakuje parę metrów w przód
Ostatnio zmieniony 04 cze 2008, 18:23 przez machek, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ