Ustawki na Multi!

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

10 maja 2008, 22:11

prawdziwy 666 pisze:dobra rada przy tworzeniu serwera możesz podać nazwę zamiast tej domyślnej
Szczerze mówiąc myślałem, że to zrobiłem :-P Bo serwer stawiałem przez AdminTool's, widocznie grzebałem nie w tym INI co trzeba 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

24 maja 2008, 00:17

Wczoraj/dzisiaj (jest po północy) grało nam się całkiem całkiem. :) Chociaż nie raz zdarzało się, że z Mroczem graliśmy na innym serwerze niż prawdziwy 666 z Iquidem, to w końcu się 'spotkaliśmy'. Tak od godziny 20:00 można nas już spotkać (przynajmniej mnie).


Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

24 maja 2008, 13:18

Ja dzis bede od okolo 18 do 24 :). Jak ktos chce wiedziec jaki serwer niech sprawdza na xfire ;)


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

24 maja 2008, 13:25

A może uda się nam założyć swój właśny serwer? Choć wątpie... :bolek:


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

24 maja 2008, 13:27

Jak ktos ma mozliwosc to moze zalozyc ;). Lae chyba tylko Lothar moze takie akcje rozkrecac :p


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

25 maja 2008, 19:30

Witam!

Poszukuje 3 chętnych userów PSI, którzy zechcieli by współtworzyć Pierwszą Drużynę Szybkiego Reagowania PSI. Naszym pierwszym celem byłoby dorwanie kolesia posługującego się nickiem YOU_BITCH. Gra on Garym i jest to najprawdopodobniej cheatter. Plan jest prosty: 4 osobowa drużyna dzieli się na 2 dwuosobowe sekcje ogniowe. Sekcje te mają za główny cel unicestwić YOU_BITCH i odpierać wszelkie ataki na swoją sekcje oraz wspierać ogniem kolegę w razie zagrożenia. Pamiętajcie, nasz główny cel to YOU_BITCH [dziwnie się czuje gdy to pisze ^^"], więc nie wdajemy się w żadne pościgi za innymi graczami, tylko odpieramy ich ataki i wycofujemy się w dalszym poszukiwaniu naszego osobnika.

Do swoich standardowych nicków, którymi posługujemy się na forum dodajemy "[PSI]" oraz zmieniamy postać na Military, by lepiej się rozpoznawać i unikać frendly fire. Sekcje nie są stale, więc gdy natrafimy na któregokolwiek z towarzyszy, łączymy siły i szukamy.

Czekam na chętnych.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

25 maja 2008, 19:40

Ja nie chciałbym się aż tak wiązać z innymi graczami. Co innego klan, ale na to przyjdzie pora.

Chętnie pomogę w osaczaniu YouBitch'a, jednak z innymi playerami także mam zamiar walczyć. :)

Oczywiście Was bym 'oszczędził'. :D


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

25 maja 2008, 19:46

widzie że wziąłeś mój pomysł
[Dzisiaj 0:49] prawdziwy 666: ej a może następnym razem sojusz, ekipa postal site kontra cziterzy???
dobrze ;)

co do walki z innymi userami robs to szkoda tracić życia na walki z innymi zwłaszcza że on tak łatwo nas go pozbawia

[Dzisiaj 0:55] zielAK: Koniec wzajemnego mordowania się! Polacy - rodacy, czas nadszedł, by swą wrodzoną agresję przekierować na cheaterów !!
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, 19:49 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

25 maja 2008, 19:50

Patrzcie, co znalazłem...

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, 20:33 przez Robseßed, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

25 maja 2008, 21:59

Zrobiłem sobie rozpoznanie w sprawie Vlf. Jest zafajdanym cziterem. Na mapie football, gdzie nikt nie ma broni, można się tylko kopać, dziwnym trafem ciągle mnie rozwalał na kawałeczki...

I jeszcze skrin na dokładkę:
Obrazek
Ciekawe skąd miał tyle fastfoodów i fajek?
Ostatnio zmieniony 25 maja 2008, 22:00 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

25 maja 2008, 22:15

jutro sciagam postala :D
znowu bedziemy pocinac jak za dawnych czasów...dexa tez namowie ^^
co wy na stworzenie regularnego klanu ?


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

25 maja 2008, 23:04

Namawiaj Dexa, przyda się. 8-)

MI pomysł klanu bardzo się podoba, bardzo fajnie się gra w kilka osób z magicznym [PSI] przy nicku i dobrze jest wiedzieć, że ktoś Cię w każdej chwili osłania. Trzeba będzie robić więcej takich ustawek.


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

25 maja 2008, 23:45

proponuje zgłosić skargę na cheateruw tu https://forums.gopostal.com/ co wy na to???

[ Dodano: 2008-05-26, 00:40 ]
Obrazek

zdjęcie z robione przed chwilą

wszystkie fast foody on zaczął wywalać


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

26 maja 2008, 02:31

Robsessed pisze:Ja nie chciałbym się aż tak wiązać z innymi graczami. Co innego klan, ale na to przyjdzie pora.

Chętnie pomogę w osaczaniu YouBitch'a, jednak z innymi playerami także mam zamiar walczyć. :)
Wiesz, klan sam w sobie nie jest głupim pomysłem. PSI Klan dobrze by brzmiało i poza tym moglibyśmy robić jakieś masówki, wbijać się po 10 na serwer i utrzymywać teren. Tyle, że ciężko jest zgrać więcej niż 5 osób, w jednym czasie i miejscu. Klan na PSI będzie dobrym rozwiązaniem, ale także przyda się drużyna szybkiego reagowania. Moglibyśmy trenować na servie polskim, który już jest, ale wymaga naprawy.

Przede wszystkim musimy się zgrać, tak by te sekcje 2 osobowe mogły się porozumiewać bez słów, każdy wie co ma robić. Ty torujesz drogę, ja osłaniam tyły, gdy mamy kontakt na przodzie, ty mnie osłaniasz z "szesnastki" ja nacieram z shotganem.

Kolejny problem to odnalezienie się w tych trudnych warunkach wojennych. Proponuje ustalić punkty kontaktowe. Dzisiaj z Sovietem udało mi się na IceHole taki zrobić i nawet dobrze wyszło.
Robsessed pisze:Oczywiście Was bym 'oszczędził'. :D
Dzięki Bogu.
prawdziwy 666 pisze:widzie że wziąłeś mój pomysł
[Dzisiaj 0:49] prawdziwy 666: ej a może następnym razem sojusz, ekipa postal site kontra cziterzy???
Nie ukrywam. Poniekąd zainspirowałeś mnie.
kazik pisze:Zrobiłem sobie rozpoznanie w sprawie Vlf. Jest zafajdanym cziterem. Na mapie football, gdzie nikt nie ma broni, można się tylko kopać, dziwnym trafem ciągle mnie rozwalał na kawałeczki...
Dobra robota! Tak trzymać!
prawdziwy 666 pisze:proponuje zgłosić skargę na cheateruw tu https://forums.gopostal.com/ co wy na to???

[ Dodano: 2008-05-26, 00:40 ]
Obrazek

zdjęcie z robione przed chwilą

wszystkie fast foody on zaczął wywalać
Nie głupi pomysł. Popieram.


Obrazek
Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

26 maja 2008, 15:04

propo zgrania,polecam komunikator TeamSpeak2 kazdy szanujacy sie klan go uzywa ;]
bez niego anir rusz ,zawsze mozna powiedziec co i jak albo nagle zmienic taktyke a nie stukac na klawie i przy tym stac jak bezbronny kolek :p a pozatym mozna pogadac i o dupie maryni ;]
p.s ja mam wlasny kanal TS :P


ODPOWIEDZ