Unreal Tournament 2004

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

16 lis 2010, 22:04

Nie chcę mi się za bardzo pisać więc skopiuję z gryonline.pl ^^

Trzecia odsłona krwawego, wirtualnego sportu zapoczątkowanego w roku 1999 przez zespoły Epic Games Inc. i Digital Extremes.

Trzecia odsłona krwawego, wirtualnego sportu zapoczątkowanego w roku 1999 przez zespoły Epic Games Inc. i Digital Extremes. Unreal Tournament 2004 zawiera wszystko to, co znalazło się w Unreal Tournament 2003 oraz wydane po premierze UT2003 dodatki, patche i rozszerzenia, a ponadto szereg nowych cech wzbogacających tą produkcję.

Ta część poza udoskonaloną oprawą graficzną (poprawiony engine UT2003) i dźwiękową oraz usprawnionym interfejsem użytkownika, rozszerza możliwości poprzedniej edycji o dwa tryby rozgrywki: Assault Mode (tryb który znalazł się w pierwszym Tournamencie, ale nie pojawił się w Unreal Tournament 2003) oraz Onslaught Mode (tryb wzorowany na tym co widzieliśmy np. w grze Battlefield 1942), w którym walczymy na olbrzymich rozmiarów mapach i korzystamy z szerokiego asortymentu nowych broni oraz pojazdów, zarówno naziemnych jak i latających. Przygotowano dziewięć map przeznaczonych do gry w trybie Onslaught Mode oraz sześć map do gry w trybie Assault Mode.

Twórcy zaimplementowali w Unreal Tournament 2004 dziewięć typów pojazdów, w tym: Manta, Scorpion, Hellbender, Goliath, Raptor, oraz Phoenix; rozszerzyli także arsenał dostępnych broni o m.in.: AVRIL, Magnetic Grenade Launcher i Spider Mine Layer. Ponadto poza mapami dedykowanymi rozgrywce w nowych trybach, przygotowano 20 nigdy nie widzianych map dedykowanych trybom, które znalazły się w poprzedniej edycji tego cyklu, tj. Deathmatch, Capture the Flag, Domination oraz Bombing Run.

W Unreal Tournament 2004 pojawia się specjalny system przeznaczony do porozumiewania się za pomocą głosu (Live voice chat z dźwiękiem 3D) oraz system głosowania, dzięki któremu gracze mogą sami wybierać mapy na jakich chcą walczyć, tryb rozgrywki, jej zasady, itp. Dostępny jest również klanowy system głosowań. Ciekawą innowacją jest też możliwość obserwowania meczów (UnrealTV) przez setki graczy (kibiców), przy minimalnym obciążeniu serwera gry.

Źródło: https://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=2199

Wątpię by ktoś nie znał tej gry. (<-SARKAZM)


Obecny nick [DD]I:LiKe:FlaK


Obrazek
Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

16 lis 2010, 22:22

Jedna z moich ulubionych gier. Niestety z powodu słabego łącza gram tylko z botami :/ .
MaxiS pisze:Phoenix
Phoenix? Raczej Paladyn, no chyba, że chodzi o bombowca, którego wzywa się przez nalot.

Jeśli zaś chodzi o ulubione bronie to jest to ASMD, chociaż combo wychodzi mi zazwyczaj 1/5 , Flac Cannon z powodu miłego efektu po trafieniu wroga z bliskiej odległości :p, no i oczywiście Redeemer.

Jeśli chodzi o pojazdy to dla mnie rządzą Goliath, Manta, Scorpion, Raptor i Lewiathan.

Najwięcej czasu spędziłem chyba w CTF-ie i Onslaughcie.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

16 lis 2010, 23:44

Ja męczę Instagib Capture The Flag, Onslaugh i Invasion.

Słabe łącze? Ja mam 100mb/s i żyję.

Bronie ulubione tylko z Ballistic Weapons mod a ze zwykłych to flak i Super ASMD.

PS: Phoenixem się do dupy lata :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

17 lis 2010, 00:00

MaxiS pisze:Słabe łącze? Ja mam 100mb/s i żyję.
115,2 Kb/s - nie sądzę abym mógł płynnie grać :cry:
Możesz dać screena Phoenixa, bo ciągle go nie kojarze ;> .


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

17 lis 2010, 00:29

https://gaming.wikia.com/wiki/Vehicles_i ... ament_2004 <- zjedź w dół i jest phoenix

Przesrane masz z tym netem :/ ja myślałem że mam mega wolny internet.


Obrazek
ODPOWIEDZ