Ulubione narzędzie/a

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
daaanielll
Wnerwiony urzędas
Posty: 20
Rejestracja: 25 sty 2009, 12:43
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Kontakt:

25 sty 2009, 21:08

Moja ulubiona broń to :

Maczeta, wprost uwielbiam się nią bawić, rzucając ją na PPM i patrząc jak w locie odpier... głowy kilkum osobom a następnie do mnie wraca.


Awatar użytkownika
Jesion
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:29
Lokalizacja: Elbląg

30 sty 2009, 16:03

Więc myślę że to będzie:
1. Maczeta - za wszystko :D
2. Wyrzutnia Laserów z Tn chyba (ten taki paralizatorator xD) ;d
3. Desert Eagle - na maxa uniwersalny, mocny i dyskretny.

Jesion.


I tylko "rain on the roof", znów.
Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

30 sty 2009, 18:04

dla mnie zdecydowanie najlepszy jst toporek mozna nim rozwalac drzwi odcina w polowie jakiegos cywila a na 2 miejscu sa te 2 pistoleciki z moda ea inv
a na 3 miejscu atomowka kto jej nie lubi?


Awatar użytkownika
Poczen
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 10 sty 2009, 19:08
Lokalizacja: Surburbs

08 lut 2009, 07:51

Hmmm.Pomyślmy.
Katana,Bejsbol,Siekiera,Koska,Maczeta,PIŁA!!!.Z palnych:Obrzyn,Karabin w ostateczności,Snajperka,Ten mocniejszy Shotgun,co go ma we wtorek Kamek(w misji z zombiakami),puszka palącego spreju.To chyba tyle,no i jeszcze z takich mocniejszych to wyrzutnia granatów.Ale szczerze mówiąc...Praktycznie całe AW7 przeszłem zestawem,,Siekiera-Katana''.Bardzo rzadko używałem broni palnej.I było nawet ciekawie,np.w środę w wybiegu dla słoni.Katana do łapy-Puszka Kotnika do pyska-I już można się bawic w bezimiennego,ostatniego samuraja,usagiego joimbo itp. :diabel:


Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

02 lip 2009, 13:35

Moje ulubione bronie to:
=> Katana(bo fajnie sie ją rzuca w ludzi)
=> Ten laser TN
=> Kastety
=> Ak-47 fajną sie nim rozpierduche robi :mgun2:
=> Srebrna Snajperka z AWP
=> Kosa
to chyba już wszytko z tego co pamiętam :diabel:


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

22 lip 2009, 11:54

Ze zwykłego P2 to kanister z benzyną i szpadel - miodzio - 2 uderzenia i koniec. Na 3 miejscu postawię "pochodnię", czyli... płonącą głowę!! Zauważyłem, że gdy podskoczymy nad zwłokami lub głową, maksymalnie się pochylimy i kopniemy, to głowa leci duuuużo dalej. Pochodnia, czyli podpalamy taką głowę i kopiemy nią w ludzi. Gapią się na ciebie, a potem drą z bólu "AAAAA!!!" hehehe


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 lip 2009, 02:41

Pangia pisze:maksymalnie się pochylimy i kopniemy, to głowa leci duuuużo dalej.
Tak jak niemal wszystko, co się rusza. Zajrzyj sobie przy okazji kopania tu: https://forum.postalsite.info/e ... .html#42723


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

31 lip 2009, 01:45

Benzyna, tradycyjne granaty, shurikeny, czarna bila (8-mka), bomba zdalnie sterowana, młot (idealna broń na dalekie dystanse, poważnie), siekiera z ED, dezodorant (taa...)...

I ostatnia... moja "bohaterka". Mógłbym o niej napisać książkę i wymyśleć miliony legend...

WIERTARKA! xD


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2009, 01:48

Loc pisze:I ostatnia... moja "bohaterka". Mógłbym o niej napisać książkę i wymyśleć miliony legend...

WIERTARKA! xD
To napisz wierszyk. Czemu tak bardzo. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 sie 2009, 01:25

No i napisał. :olaboga: Jaki zobowiązany user, aż dziw bierze, że tacy są. :P
Loc pisze:Siekiera, motyka, żadne z nich...
takie mocne nie jest, lich...
Siekiera, motyka, bum, bum, bum
kolesiowe Zajebatsu, wrum, wrum, wrum.
Siekiera, motyka, żona gruba
wiertarka to moja chluba!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

01 sie 2009, 01:29

Dodam tylko, że naprawdę zdaję sobie sprawę, że to jest na poziomie poety... kiblowego. I że będę obśmiany z powodu żałosności tego wiersza. Ale nie mogłem się powstrzymać. Naprawdę się wahałem to wysłać Tiquillowi. :P

[ Komentarz dodany przez: Tiquill: 2009-08-01, 01:43 ]
Dostałem wiersz na własność, jakby co, więc mogłem też i opublikować. xD

Dodano przez Loca
Wiem, sam to powiedziałem. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sie 2009, 09:07 przez Loc, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
napalm90
Wstydliwy morderca
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2009, 20:25
Lokalizacja: z piekła

10 sie 2009, 21:39

maczeta-fajnie sie tnie ludzi jak sie rzuci :lol:
kosa-ponury żniwarz
pila-miodzio
nożyce ogrodowe-fajnie sie zabawić w ogrodnika
wiertarka-milo sie rozerwać przy robocie :diabeł:


Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

18 sie 2009, 18:03

Moje ulubione narzędzia zagłady to:
=> Sekator-można dość precyzyjnie odcinać ludkom kończyny
=> Vadar Chaingun-chyba wiadomo dlaczego . Jedna z najmocniejszych broni w Postalu. Niestety zbyt duża rozróba z tą zabawką = crash
=> Pump Action Shotgun (Shorty), USAS 12 i Original Shotgun-tu też rozróba na całego. Na dodatek OS ma zarąbisty alt fire. Znacznie lepszy niż ten anemiczny SMEG :8-): .
=> M@DShotgun i M@DSilencer Sniper-M@DSS to doskonała snajperka i
wyciszona. A M@DShotgun jest jedną z najskuteczniejszych broni przeciw zombiakom,
celny nawet na średnim dystansie (przynajmniej według mnie).
=> Remote Bomb-rzucę sobie tu jedną… tam drugą i detonuje. Skuteczne.
=> Granatnica-ta moc która wyrzuca przechodni w powietrze… miodzio!!! Zombiaczki również padają na swe gnijące pyski przed tą bronią.
=> Zyklon B i Syrigne-ten pierwszy jest doskonały na pułapki, a Syrigne… TheQuick i zaspamować nią cała ulicę. Trzeba tylko uważać, aby samemu nie wbiec w zabójcze opary.
=> Flashbangi-przygotuj się, wrzuć to do pokoju (byle nie swojego! Lepiej sąsiada ;) ), przeczekaj
wybuch i … to już zależy od własnej inwencji.
No i jeszcze dwa rodzaje M@DBomb, łuk i… jeszcze długo mógłbym by wymieniać.
Pierwszy post.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

12 sie 2010, 17:38

Broń biała:
Sekator - świetna zabawka dla każdego ogrodnika-ludobójcy (wytniesz wszystkie chwasty w mieście :D )
Grabie - ahh grabki... nie ma to jak porozrzucać gnój po mieście
Metalowy baseball z ED - zamiast powiedzieć ''przesuń się'' po prostu wyciągnij te broń i raz się zamachnij
Patelnia z TubeWeapons - zabicie czymś takim satysfakcjonuję do bólu :D (nie tylko żona tego może użyć)
Młot z M@DMods - nie ma to jak porządny ''smash'' z całkiem przyjaznym dźwiękiem ;)
Kastety - Gdy usłyszę ''zjeżdżaj stąd waflu'' wyciągam te dwa cacka :D
KarmaGun - Właściwie nie wiem czy to się do broni białej jeszcze zalicza ale kocham rozstawiać wszystkich po kątach albo pobawić się w Tanka z Left 4 Dead
Piła łańcuchowa - gdy siekiera nie wystarcza...
Łuk z TubeWeapons - ''ja być robin hooj :D''
Broń palna:
Casull - Ta długa broń jest niesamowicie silna. Rozwala drzwi, przecina w pół, powala zwierzęta jednym (słonie dwoma) strzałem/strzałami
Double Glock's z ED - Max Payne 2 przybył do Paradise ;>
Rewolwer - dodać do tego TheQuick to wyjdzie karabin Chucka Norrisa
Rykoszetująca ''flinta'' czy coś z Hellsing'a - aż miło popatrzeć jak coś odwala robotę za ciebie ^^
USAS12 z ED - Jako że kocham rozwalać z bliskiej odległości ta broń to cudo do tej roboty a do tego przypomina Jackhammera z Max Payne 1
Uzi z ED - mała, ładna, szybka, groźna i celna; idealna zabawka
AK47 z ED - Ładny wygląd, przyjemny dźwięk i jeszcze to celowanie z PPM, aż chce się zabawić w terrorystę :mgun2:
Vadar Chaingun - Kocham Unreal Tournament 2004 :lol:
Snajperki:
łucznia z ED (jak coś pomyliłem to sry) - takie przyjemne połączenie łuku i snajperki :P jeden headshot i główki niema
Zielona snajperka (nazwy nie znam) prawdopodobnie z TubeWeapons - Silna, celna i niezawodna. Ulubiona zabawka każdego kampera + do tego świetny dźwięk strzału
:571: :rifle:
Broń ''ręczna''/''rzucana'':
Zwykłe granaty - zabawy więcej niż z bombkami M@D'a, upuść parę, kopnij, śmiej się :D
Noże z ED (te malutkie w których PPM wypuszcza 10 takich) - chcesz kogoś ''przykleić'' do ściany? Proszę bardzo :diabeł:
Dynamit z ED - ładne efekty, niezłe dźwięki i świadomość że ta broń to nie papieros xD
Granaty ''elekrtyczne'' z TubeWeapons - Koniec z zesranym paralizatorem
Strzykawki - Zabawa w doktora
Skarpetki z TubeWeapons - już wiadomo co koleś robi z brudną bielizną :P
Wyrzutnie:
Wyrzutnia Granatów - wygodny zamiennik PPM w granatach (choć nie można robić min ;/)
Cat Launcher - koty dla każdego miłośnika zwierząt :lol:
Prop Launcher - kocham bawić się w moderatora wojny zombie VS SWAT a potem obrzucać obie strony autami, koktajlami, katanami albo kasą :D
Atomówka - tego nie trzeba tłumaczyć


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

12 sie 2010, 17:47

No kilka broni pomyliłeś. Np. łuk nie jest z TubeWeapons tylko z AWPModa kanka. Podobnie jest z tą zieloną snajpą. A to w AWP to chyba nie grabie tylko widły.

...ale lista świetna. Praktycznie te co wymieniłeś to moje ulubione. No może zamieniłbym sierp na sekator(tak czy inaczej, tytuł ogrodnika-ludobójcy zobowiązuje) i dodał motylka, czyli nóż z EDa. Aha i ostatnio lubię zabijać ludzi tą wielką strzelbą, która prawym przyciskiem wystrzeliwuje wybuchający śrut.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2010, 17:48 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ