Ulubiona część Heroes

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Jakie części Heroes lubisz najbardziej ?

Heroes I
4
8%
Heroes II
8
15%
Heroes III
26
50%
Heroes IV
6
12%
Heroes V
8
15%
 
Liczba głosów: 52
Awatar użytkownika
Ma57
Seryjny zabójca
Posty: 414
Rejestracja: 01 lip 2007, 13:07
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

21 sie 2007, 10:12

Witam

Moją ulubioną częścią jest Heroes III bo są ciekawe misje, fajne scenariusze i możliwość zrobienia własnych w innych częściach niebyły takie ciekawe
Mój ulubiony zamek Lochy
Mój nielubiany zamek nekropolis
Ulubione czary błyskawica, magiczna strzała, ukrycie, aura artefaktów i armagedoon
Nielubiane czary kamienna skóra

P.S To moje zdanie
Ostatnio zmieniony 22 sie 2007, 08:44 przez Ma57, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

21 sie 2007, 10:44

Jak zwykle dajesz obszerne info na temat gry, o której chcesz prowadzić dyskusje. Przyjrzyj się innym tematom w tym dziale, czy zawierają w pierwszym poście jedno zdanie? Edytuj swojego posta i daj chociaż jakieś skromne info na temat serii.


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

21 sie 2007, 10:52

Heroes 3 i jeszcze z dodatkami jest wyjezajedwabiste, Heroes I spoko klasyk, Heroes II to samo tylko z ulepszeniami, Heroes IV gorsze od I, II, III. Heroes V totalna klapa
To tylko moje zdanie


Awatar użytkownika
Smiechu
Miłośnik broni
Posty: 119
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:16
Lokalizacja: Z dupy strony
Kontakt:

21 sie 2007, 11:54

III i II, w jedynkę nie grałem, a czwórka to shit.


Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

21 sie 2007, 12:10

Kolejny durny temat. Napisz coso tej grze, napisz dlaczego Ci się podoba ect...

Proponuję kosz, jeżeli to nie zmieni formy.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

21 sie 2007, 22:52

Ludzie jeśli chcecie prowadzić dyskusje o jakiejś grze w tym dziale dawajcie o niej jakieś informacji, ewentualnie linki do oficjalnych stron itp. Wszystkie tematu typu:
Bardzo podobała mi się ta gra, bo była fajna.
będą usuwane. Jeśli chcecie rozmawiać o swoich ulubionych grach, zachęćcie ludzi do dyskusji!

Tematu nie zamykam, jeszcze nie zamykam. Ma57, jeśli nie edytujesz swojego pierwszego postu, temat zostanie usunięty.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

27 sie 2007, 21:53

Heroes 1- ech te nieprzespane noce :), obecnie bolą mnie oczy i uszy od grafiki i "efektów" dźwiękowych :P Ulubiony zamek - barbarzyńca

Heroes 2- jeszcze lepsze, czasem w to zagram nawet w dobie grafiki w stylu C&C:TW i Crysis :) Ulubiony zamek - czarnoksiężnik

Heroes 3- zajedwabiste (szczególnie ostatnio spodobał mi się heroes 3,5 In the Wake of Gods - dla niewtajemniczonych https://www.wog.acidcave.com/ )(dodatki oficjalne - lipny zamek, dla mnie mało ciekawy dodatkowo idący na masówkę i taniochę, wolałem pierwotne zamierzenie w betach z zamkiem "forge", czyli mechanoidy. Gdyby nie trochę nowych jednostek, to byłyby mało zauważalne dodatki. Ulubiony zamek - Cytadela, Loch

Heroes Cronicles- Lipa i kaszana, durne kampanie oparte na Homm3 - strata nawet tych 20 złotych.

Heroes 4- (Uwaga Herezja!) na moje dorównuje trójce, daje lepsze rozwiązania (bohaterowie na polu walki), ale zabiera inne fajne (ulepszenia potworów) - ulubiony zamek Ład z bohaterem arcymag :) Oficjalne dodatki - szkoda, że nie dają nowego zamku, albo ulepszeń potworów, ale ogólnie nawet ok.

Heroes 5- Ścierwo, Homm 5 jest dla serii tym, czym Generals dla C&C, obce łapy, wykorzystanie świetnego tytułu na oczyszczenie portfeli fanów, brak swoistego klimaciku i tego "czegoś", co sprawiało, że te gry były nieprzeciętne i uzależniające. Jak dla mnie dno niekończącej się czeluści spartaczonych gigantów gier na PC. Oby Ubisoft stworzył coś na rekompensatę.


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

29 sie 2007, 20:00

Dlaczego napisałeś że generals jest grą hańbiącą C&C ja uważam że to najlepsza część nawet lepsza od cnc3 TW


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

30 sie 2007, 12:17

Bo to nawet nie jest prawdziwy C&C. Każdy fan C&C, który gra w to od pierwszej części ci to powie. EA wykorzystało dobry tytuł dla swojego gniota. C&C:TW ma tą przewagę nad Generalsem, że ma powalającą grafikę i kontynuuje Tiberian Suna. Poza tym, czy miałeś styczność z poprzednimi częściami???


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

30 sie 2007, 12:19

heh pytanie wszystko + all dodatki :), jakby westwood zrobiło generalsa to by był hici0r i nawet w chinach był by dozwolony :)


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

11 wrz 2007, 19:37

Z serii miałem styczność tylko z fenomenalną 3-ką i mniej udaną, choć moim zdaniem dobrą 5-ką. Cóż, trójką byłem zachwycony. Ta gra ma baaaardzo dużą grywalność. Co do piątki mam mieszane uczucia. Niby to Heroes 3D, ale nie ma tego czegoś, ale moim zdaniem to przynajmniej przyzwoita gra. W Hirołsach denerwuje mnie tylko brak klimatu. Wszystko takie cukierkowe, kolorowe, jakby prosto z jakiejś baśni. Moim zdaniem seria jest bardzo dobra, ale przy Disciplesach wymięka.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

13 wrz 2007, 20:48

Grałem we wszystkie gry z serii i zdecydowanie najlepszymi (dla mnie) są Heroes II i Heroes III. Czwórka to jakaś porażka, moim zdaniem poważna skaza dla serii, piątka jest przyjemna, jednak mapy są zdecydowanie zbyt małe no i bez tony patch'y może być nieciekawie. Zaś jedyneczka - wyśmienity prekursor, w którym jednak kilka rzeczy wymagało szlifów (które otrzymał Heroes II i III). Dwójeczka i trójka mają extremalnie klimatyczną grafikę, której niestety nie udało się w pełni odwzorować w trójwymiarowym Heroes V. Do tego ta muzyka... ehhh i te pamiętne noce, dni, tygodnie z kumplami rypiąc na Hot-Seat, popijając herbate/kawe/piwko, żywiąc się wszelakimi rodzajami niezdrowego jadła... nieeeeee nooooooo, wzruszyłem się normalnie :cry: Przy piątce mapki można rozegrać w niecały 1 dzień, w trójce największe mapy rozgrywało się łooooooooooo, albo i dłużej :P Czwórka... bleeeeeeeeeeeee, tam nawet grafika klimatu nie miała.
Muszę zagadać ze znajomymi, powinniśmy wrócić do nocek przy Heroes II i III :D


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
marinepl
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 31 gru 2007, 04:28
Lokalizacja: Poznań

31 gru 2007, 19:42

ja grałem w herosa II,III,IV i troche w te żałosną V.Osobiście wciągnełą mnie III ale jak wpomniał kazik heros wymięka przy disciples II heh czekam z niecierpliwością na cześć III tej wspaniałej GRY!!! :lol:


Obrazek
Awatar użytkownika
DiamondSoul
Miłośnik broni
Posty: 113
Rejestracja: 24 mar 2007, 10:42
Lokalizacja: Bęęędzin

19 sty 2008, 18:09

Ja grałam tylko w III część Hereosów, bardzo mi się podobała i zresztą dalej podoba ;]
często gram u kumpeli z nią samą ;DD
można w to grać przez naprawdę dłuuugi czas..
i mam same przyjemne wspomnienia z tym związane ;D
mój ulubiony zamek to Cytadela.
nie wiem czemu ale strasznie go lubię i zawsze go wybieram, jestem z nim jakoś związana :P
Miałyśmy kiedyś zagrać też w IV czy tam V (nie pamiętam już) ale coś nie wyszło ;p
jeśli zagram w inną część Hereosów, z chęcią ją porównam do III ;)


cienka linia
między kłamstwem
a prawdą
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

19 sty 2008, 21:24

Od niedawna stałem się wielkim fanem Heroesów. :) To prawda, III rządzą 8-)


Obrazek
ODPOWIEDZ