Ultra Graphics House

Pojedyńcze mapy tylko naszych użytkowników i rodzące się zestawy map.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

14 sie 2017, 16:55

Pan Szatan pisze:LOL? :bolek:
To trwa 1 max 2 sekundy....
Tiquill pisze:Cenne to są, ale minuty dla ciebie, by choć raz to zrobić. Zacznij tak robić, to skończyć gadać, że to trwa cenne minuty. :D Geometria trwa moment, Pathe dłużej, światło dłużej. Ale wszystko robione pojedyńczo trwa znacznie krócej niż pełen build. Pełen build robi się w dwu przypadkach: 1. Na końcu pracy/na koniec dnia pracy. 2. Jeśli chcesz sprawdzić czy nie ma błędów, które "powędrują" niezauważone w głąb następnych godzin pracy i nie będą potem już do cofnięcia.
Aha ekmm, rzeczywiście, pomyliłem się z innym xD Cofam tamto :D
Tiquill pisze:A wiesz, że Brushe można skalować? I to wszystkie naraz? I tyle innych rzeczy można. ;)
Chodzi Ci o to, żeby cały dom od razu zeskalować? To by trochę się mijało z celem xD
Tiquill pisze:Całe morze możliwości przed tobą. ;)
Znając życie, pewnie tak, zawszę tak jest, z każdym silnikiem, że muszę się dowiedzieć o rzeczy, która
poprawi komfort tworzenia mapy/gry, i to dopiero w połowie produkcji xD


왜 이걸 읽나요?
Szatan Bradder
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 30 kwie 2017, 21:51

02 wrz 2017, 10:58

Na screenach spoko, ale w grze się okazuje ze drzwi są MEGA za duże a w łazience wanna jest tak mała ze można jedynie do niej sikać a kibel jest tak duży ze można się w nim kąpać. :zbanowacgo:


Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

02 wrz 2017, 11:14

Bana za coś takiego? xD


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

02 wrz 2017, 12:21

No devi robi rakowy content a nie to co on - profesionalne textury w paincie :lol:
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2017, 13:16 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

02 wrz 2017, 17:21

Szatan Bradder pisze:Na screenach spoko, ale w grze się okazuje ze drzwi są MEGA za duże a w łazience wanna jest tak mała ze można jedynie do niej sikać a kibel jest tak duży ze można się w nim kąpać. :zbanowacgo:
Bo tego nawet nie miałem w planach, zrobiłem, to na spontanie, bez żadnego pomysłu, nie miałem też
zamiaru tego robić dostosowując jakoś specjalnie skale, robiłem, to na szybko, tak tylko dla testów i prezentacji
grafiki jaką się da osiągnąć w Postalu, miałem to wszystko naprawiać i pododawać różne nowe bajery i
ulepszyć jeszcze bardziej grafikę, oraz zmienić tą pralkę, która z 400 FPSów robi 10 w łazience xD
Aleee... to najpierw musi mi się zachcieć xD
SzynkaczPL pisze:Bana za coś takiego? xD
Muszę się nauczyć czytać, bo przeczytałem: "A chcesz ty bana? :D" i już miałem odpisać: "A ty nie chcesz?" xD
Pan Szatan pisze:No devi robi rakowy content a nie to co on - profesionalne textury w paincie :lol:
xD
SzynkaczPL pisze:xD
To nie cmentarz, by pisać tak krótkie posty xD


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

02 wrz 2017, 17:26

Muszę się nauczyć czytać, bo przeczytałem: "A chcesz ty bana? :D " i już miałem odpisać: "A ty nie chcesz?" xD
Nawet jeśli, to było w twojej obronie xD
Kolejna notka o cmentarzu :)


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

22 paź 2017, 23:14

Pozytywne wrażenia odczuwam przy skorzystaniu z tej modyfikacji, nawet firma produkująca nie wiedziała o takich narzędziach w edytorze, oceniam na dobry


ODPOWIEDZ