UFO czy oni naprawde istnieja??

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
damiano10
Wnerwiony urzędas
Posty: 13
Rejestracja: 03 paź 2008, 17:56

06 paź 2008, 06:40

Niestety nie zgodze się, z kręgami

w telewizji

1987 roku, byli jacyś dwaj bracia, w telewizji mówili SAMI oni, że oni bawili się tymi kręgami, robili w stylu "planeta Mars" ... "Układ słoneczny" ... "Księżyc"
"Miejsce po wylądowaniu UFO"...

czy to prawda ? ale dalsza nowinka

Jeszcze mówili że w 1990 roku już przestali się w te klocki bawić, a coś lub ktoś, dalej tworzyło tę kręgi.


Przypominam iż

w gdzieś XIX wieku (( 19wieku )) w USA wylądował statek kosmiczny, i naukowcy oraz na wszelki wypadek wojsko, pomogło tam dotrzeć do statku i do samego środka, ufo znaleźli... ale już martwe, naukowcy ciało wzięli do laboratiorów, zbadali je, podobno OBUDZIŁO SIĘ to coś, nawet jak tego czegoś było rozdubane, podobno ten ufoludek był biały (( w telewizji mówili że to jakiś inny gatunek )) ale krew miał ... zieloną ?...
a dalej to coś żyło, możliwe że to coś jest nieśmiertelne, wojsko wparowało i celowało w to coś, a ufoludek :bolek: przypatrywał im się, poruszał rękami jak to mówił ktoś tutaj, telepatycznie i powoli, po chwili to coś upadło.

Co myślicie o tej historyjce ?

Ja myślę że 1/4 z nich jest dobra a nawet 2/4,
NAPEWNO statek ufo spadł na ziemie
NAPEWNO znajdowali się tam obcy
NAPEWNO go badali
NIEPEWNIE wstał.
NIEPEWNIE poruszał się.
NIEPEWNIE upadł

co o tym myślicie ?


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

06 paź 2008, 07:13

powiem krótko...jeśli ci nawiedzający nas obcy mają złe zamiary to niech się stanie z nimi to co stało się z kosmitami w "wojnie światów" :P


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
damiano10
Wnerwiony urzędas
Posty: 13
Rejestracja: 03 paź 2008, 17:56

06 paź 2008, 07:48

A bo ja wiem jakie oni mają zamiary

cieszył bym się jakby mieli dobre nastawienie do nas, bym se znalazł UFOLUDKĘ xD żart.

jak złe to trzeba się bac :cry:


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

10 paź 2008, 21:45

Dygocze ze strachu :P , a tak na serio to ja tam w 56% wierze, a w 44% nie. Fajnie by było jak by byli pozytywnie nastawieni byśmy se razem chodzili do kina, szkoły... :D .


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Virian
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:37
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

10 paź 2008, 21:52

no oni chcą rozmnożyć jakieś kosmiludzie bo wielu niby-porwanych gada że z nimi TO robili

Oglądałem kiedyś taki film, ze szwarcenegerem o kosmitach, nie pamiętam tytułu ale fajny był - może oglądaliście - że on był pastorem jemu żone zabił kolega w wypadku samochodowym(przejechał ją) i cośtam cośtam było i kosmici przylecieli i była rozróba i na końcu pokonali ich bo chińczycy polali ich wodą i sie stopili a reszta uciekła


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 paź 2008, 22:03

Czy mi się wydaje, czy ten temat przeradza się w korowód jarmarcznych stworków i gdybań oraz plotek...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Virian
Miłośnik broni
Posty: 152
Rejestracja: 22 wrz 2008, 18:37
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

10 paź 2008, 22:23

Wiesz, można by było inaczej, ale niema już o czym gadać... ONI tam są


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

10 paź 2008, 22:27

Jakbym słyszał Willia... scjentologów. :roll:


Obrazek
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

10 paź 2008, 22:44

Coś chyba słyszałem o tym filmie ze Szwarcenegerem, ale mniejsza o to kosmici- to słowo jakoś nie wywołuje dreszczy :P .

Ps. Ciekawa konwersacja na ten temat :D .
Ostatnio zmieniony 10 paź 2008, 22:45 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Jesion
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:29
Lokalizacja: Elbląg

09 lis 2008, 21:33

ciuciu pisze:czy zdażyło sie wam kiedyś ze widzieliscie ufo?? Mi sie kiedys zdaazyla taka dziwna sprawa. Rano jade samochodem do sadu i nagle widze ze sie zapalaja znikad światła! Wystraszyłem się bo grałem (wtedy) przed chwila w F.E.A.R :D no dobra szit z tym jade dalej pewnie jakis koles z rowerem ze swiatlem . Gdy zbliżyłem sie tak blisko zeby zobaczyc coto jest światło zgasło! Niewiem gdzie wtedy miałem serce chyba w gębie no tylko wsteczny i wyjazd. Dotej pory niewiem coto było. Czyżby to ufo?? pewnie nie ale było tak jak mowie. Stracha sie najadłem jak nigdy. aha noc wtedy była tak gdzies 1:30. od tamtej pory kiedy spotka mie cos takiego odrazu pujde zobaczyc co jest tego zrodlem. Może znajde...
Ja kiedyś dając kotu mleko, godzina mniej więcej um... 22~ zobaczyłem na niebie coś takiego:
(bez śmiechu plx :D)
Czarne kółko (było widać że jest ciemniejsze od nieba), w nim inne, czerwone kółko, a w czerwonym pojawiało się i znikało jakby białe...
Z boków, tzn. góra-dół, lewo-prawo wychodziły na zmiane takie "białe patyki", raz właśnie góra-dół a raz lewo-prawo...
Wyglądało to dziwnie, złapałem zgache, wystraszyłem sie i puściłem dzide do domu :D.
Do tej pory zastanawia mnie co to było, bo na 100% nie samolot...

Ostatnio idąc do domu od sąsiada spojrzałem w niebo (2 rano jakoś), było mnóstwo gwiazd.
Nagle jedna (z początku nie zauważyłem) zaczeła latać (o_O), w sensie że "jeździła se po niebie", ale bardzo szybko...
Reakcja była podobna jak poprzednio :D.
Tyle z mojej strony...
Jesion.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

09 lis 2008, 21:36

Może i to nie był samolot. :D Teraz noś ze sobą aparat.

Często patrzę nocą w niebo i niestety nie widzę ruchomych gwiazd, a jedynie swe marzenia...


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

09 lis 2008, 21:37

Jesion pisze:Nagle jedna (z początku nie zauważyłem) zaczeła latać (o_O), w sensie że "jeździła se po niebie", ale bardzo szybko...
Mnie to strasznie nurtowało i doczytałem, że to satelity. Jak się przyjrzeć to dużo tego na niebie widać.


Awatar użytkownika
Jesion
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 23 wrz 2007, 14:29
Lokalizacja: Elbląg

10 lis 2008, 00:51

Um... satelity to ja widuję, ale to latało szybciej, naprawdę!

Jesion.


Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

10 lis 2008, 19:29

Kliknij

A co powiecie na to?
Jak dla mnie nawet wiarygodne...
Sam osobiście nad Chełmcem nic nie wiedziałem ale kto wie może oni naprawdę istnieją?


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 lis 2008, 19:39

dragonmati, cóż, lotnie to ja często na niebie widzę. I jakoś mnie nie dziwią. ;)

EDIT: przenoszę z Dużego HP.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2008, 19:58 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ