Twój ideał kobiety/mężczyzny?

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

08 paź 2015, 03:46

Dzienis pisze:Trzeba przyznać, że masz wymagania. ;)
Chociaż nie napisałeś nic o twarzy. To znaczy, że nie musi mieć ładnej buzi, więc jednak masz jeszcze pole do manewru. :D
A wcale nie, to tylko pozory. Tak naprawdę sprecyzowałem tylko, że ma być szczupła. Cała reszta zaś - dowolna! I gdzie to mowa o marudzeniu, co? To tylko pozornie tak wygląda. ;) A o twarzy nie pisałem specjalnie, bo - bo to nie jest dla mnie kryterium ideału. Jeśli tylko nie urąga estetyce, to każda się spodoba. Nie o twarz tu idzie, ale o spojrzenie, grę uczuć. Jak zaiskrzy - to już się podoba.

Choć są i ideały twarzy, owszem. Niespełniona miłość, wzór kobiety z dzieciństwa, fascynacja aktorką. Zdjęć można mnożyć bez liku.
Dzienis pisze:Mnie osobiście nie podoba się zbyt szczupła talia. Laski z talią 60 cm sprawiają wrażenie, jakby miały się złamać wpół. Jeśli ma taką talię, to musi być drobnej budowy, drobnej kości, inaczej może narobić siniaków swoimi żebrami. :D
Rzecz idzie o proporcje. Jeśli te są zachowane, to już jest dobrze. Nawet za mocno puszystą niewiastą obejrzę się, jeśli tylko jej tłuszczyk jest proporcjonalnie rozłożony i nie wylewa się fałdami.
Dzienis pisze:Najważniejszy jest jednak charakter. Nudzą mnie typowe dziewuchy oglądające Trudne Sprawy, słuchające disco-polo, tipsiary, zakompleksione frustratki retuszujące swoje foty na żydbukach, blachary, nie czytające książek, leniwe tępe zdzirki. Takich spotkałem już w życiu dość (czy tylko ja mam takiego pecha?).
Nie, nie masz pecha. Jak źle celujesz, to źle trafiasz. ;) Pacjentkę od Trudnych Spraw trudno w ogóle klasyfikować jako kobietę... :roll:
Pangia pisze:Głupi temat. Nie wiadomo, kiedy cię pierdolnie, więc nie ma sensu bawić się w określanie swojego typu
Skoro temat jest o ideale kobiety, to dyskusja jest o naszych ideałach a nie realnej codzienności. Rozmawiać o kobietach to zajęcie bardzo niepraktyczne i - nudne. Lecz kiedy chcesz wskazać na swój ideał, to znajduje się chęć, by przyłożyć się i powiedzieć o tym coś do rzeczy, coś od siebie.
Rycho3D pisze:Ładna i pracowita, resztę można poprawić.
Bardzo rzeczowe słowa. Tak rzeczowe, że pozbawione życia...
Mr Minio pisze:W swoim mieście widuję nieraz dziewczyny, które mi się wydają ładniejsze od większości aktorek/modelek/whatever.
No bo tak jest. Na ekranie widzisz wynalezione/wykreowane ideały. Właściwie wszystkie kobiety jakie jeszcze widać na tamtych twoich zdjęciach to... siostry. Kiedy wokół takie bogactwo typów urody.
Mr Minio pisze:Nie wiem jak wam, ale czasem jak dziewczyna ma jakąś wadę, to mi się to wydaje atrakcyjne bardziej, niż jakby była ideałem. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale tak jest.
Ideały ogólnie przyjęte są ogólnie nudne. ;)
Dzienis pisze:vide większość związków z patolni. xD
Co to jest patolnia? :D
Rycho3D pisze:Gadacie jak stare baby, albo jakiś ksiądz. "To coś" xD
Iskra. Iskra wzajemnej fascynacji. Nie mylić z iskrą bożą. xD
Dzienis pisze:Nie każdy jest niewrażliwym socjopatą Rycho. ;) Chociaż ja jestem na dobrej drodze ku temu (i oby tak dalej).
Zawróć z tej drogi. Cierpienie uszlachetnia. :diabeł:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

08 paź 2015, 12:09

Tiquill pisze:Właściwie wszystkie kobiety jakie jeszcze widać na tamtych twoich zdjęciach to... siostry. Kiedy wokół takie bogactwo typów urody.
Wstawił je 5 lat temu, był jeszcze młody i nie wyrobił sobie gustu. ;)
Tiquill pisze:
Co to jest patolnia? :D
Taki fajny skrót od patologia, albo rodzina patologiczna. :D
Tiquill pisze:
Zawróć z tej drogi. Cierpienie uszlachetnia. :diabeł:
Hehehe. ;>
Na razie nie zamierzam. :mgun2:


I regret nothing
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

08 paź 2015, 16:02

Rycho3D pisze:Ładna i pracowita, resztę można poprawić.
To że może cię wkur**ać każdym swoim czynem, robić siarę swoim zachowaniem (które dla niej może zdawać się normalne), dziwny charakter itp. itd.? :D Czyjegoś charakteru nie jest łatwo zmienić. ;)
Jak byłem młodszy, to sporo lasek oceniałem na 10/10 i nie zwracałem uwagi na wady, nawet jak były ewidentne.
U mnie w podstawówce było na odwrót. Co 15 była ładna.
Nie to, że były same pasztety. :D ... Raczej rzadko która spełniała moje "oczekiwania".
Rycho3D pisze:Gadacie jak stare baby, albo jakiś ksiądz. "To coś"
Albo bierzesz pierwszą lepszą "ładną", albo nie masz uczuć. :P

"To coś" miałem na myśli np. ładny uśmiech, urzekające spojrzenie, czy po prostu sposób bycia czy zachowanie. Jak mi się podoba i ma "to coś" co ją wyróżnia spośród innych, przy czym nie różni się bardzo ode mnie, to mogę sobie pozwolić na myślenie o niej w wolnych chwilach. ;)

Jeśli zdarzy mi się chwilę pogadać z jakąś nwm. na przystanku np. i jest jedynie ładna i nic poza tym, to najnormalniej w świecie chwilę później ją zapominam.

Przypomniał mi się ten demot w tej chwili:
Obrazek
Dzienis pisze:"To coś" jest "tym czymś" co powoduje, że zakochujemy się w danej kobiecie. Ciężko to wyrazić słowami.
Albo raczej "zauroczamy się". Zakochanie zostaje później, gdy zauroczenie się kończy, a jeśli nie, to tak właśnie tworzą się toksyczne związki. :D
Tzw. gdy nie ma zakochania po tym jak zauroczenie znika.
Dzienis pisze:Nie każdy jest niewrażliwym socjopatą Rycho. ;) Chociaż ja jestem na dobrej drodze ku temu (i oby tak dalej).
Jak ktoś jest, że tak powiem - "frajerem", i robi dosłownie wszystko o co laska poprosi, to związek trwa max. miesiąc, o ile nie znajdzie se szybciej lepszego. A jak ktoś jest zbyt wielki chu*em, to też źle, bo takim się przeważnie nie ufa. Najlepiej być pośrodku - Chujem-romantykiem. :Z
Tiquill pisze:Nie o twarz tu idzie, ale o spojrzenie, grę uczuć. Jak zaiskrzy - to już się podoba.
O dziwo to działa. Gdy widzisz grubego, zarośniętego i wgl. faceta z piękną kobietą, szybko się o tym przekonujesz. :P


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

09 paź 2015, 18:22

Co ty Evil wpisałeś "idealna dziewczyna" na stocka? xD
Jak bym taką spotkał, to bez zastanowienia bym brał. :3

Ładna ale trochę "sukowato" wygląda.


Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

09 paź 2015, 18:32

nie, znalazłem u wujka Google :)

poszukać więcej takich memów?


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 paź 2015, 19:10

EvilYeah pisze: poszukać więcej takich memów?
Dzięki, sam znajdę.
Ale zainspirowałeś mnie do utworzenia nowego tematu. :D
seebeek17 pisze: Jak bym taką spotkał, to bez zastanowienia bym brał. :3
5/10, nie wiem co wy w niej widzicie, po moim mieście na co dzień chodzi setki takich. :bolek:


I regret nothing
ODPOWIEDZ