Trollpasta na temat Postala!

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Lolistatrolista
Niedorobiony bandzior
Posty: 29
Rejestracja: 13 cze 2017, 21:16
Lokalizacja: Cocietoobchodzi

02 lip 2017, 00:54

Witam. Właśnie skończyłem pisać trollpastę na temat Postala. Pan Szatan doradził mi, żebym to dał na forum. To nie jest zły pomysł, może uda mi się komuś sprawić dobry dzień :) . Tutaj macie linka do trollpasty. Nie mam zamiaru przez to siebie reklamować lub coś w tym stylu, po prostu chcę się "pochwalić".


Jasna cholera, to apokalipsa! Znowu...
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

02 lip 2017, 01:35

Haha może nie takie dobre jak historie Dzienisa ale też spoko tylko ktrótkie... ale za to jest morał :):


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

02 lip 2017, 02:55

WTF, nie rozumiem przekazu tej historii, ale lałem niesamowicie, czekam na więcej :D


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

02 lip 2017, 10:47

Mam na imię Michał. Jestem kobietą w wieku dziewiętnastym przed naszą erą. Jestem wielkim fanem serii Postal. Mam każdą część. Mam między innymi: Postal X, Postal: Redux i Postal 3 Pink Edition. Ostatnio ktoś zapukał do mych drzwi. Był pozbawiony brwi, wyjątkowo brzydki i miał pomarszczone stopy, bo miał dziurę w skarpetce w sandałach. Powiedział: Słyszałem, że jesteś fanem Postala. Masz, oto prezent ode mnie, miłej gry. Spojrzałem na okładkę, tam był napis: Postal 2: 666. Odwróciłem się, a szalonego obłąkańca z domu dla obłąkanych pracowników McDonalda już nie było. Poszedłem do mojego komputera i włożyłem płytę. Coś dziwnego się stało, dysk zamiast się dosunąć do końca, wsuwał się i wysuwał w rytmie Kalinki. Kopnąłem moim kapciem w dysk i się dosunął. Pulpit zrobił się całkowicie czarny, a gdy zbliżyłem wzrok zauważyłem twarz. Była to twarz Gracjana Roztockiego. Zacząłem twierdzić, że to jakiś wirus. Po chwili na pulpicie pojawił się plik o nazwie: Nodude.xaxa. Kliknąłem go. Pokazało się standardowe menu P2, ale zamiast normalnego soundtracku, w tle leciała Kalinka, a na środku Koleś z całą niebieską twarzą, wykrzykujący: GŁODNY! JEŚĆ! JEŚĆ LUDZI! CHCE ZUPKĘ LUDZIOWĄ! To mnie wystraszyło. Odpaliłem tryb nowej gry, a tam JUMPSCARE GRACJANA ROZTOCKIEGO Z TWARZĄ KOLESIA WRZESZCZĄCEGO: KUPA LUDZIOWA! GARNKA NIE MA! Obudziłem się w szpitalu dla obłąkańców, gdzie doktor mi powiedział: Ma pan uraz głowy ,wygląda na to, że został pan zgwałcony przez osobę z owłosieniem na włosach. Pańskie włosy są teraz w ciąży, proszę odpoczywać, bo czasami przy ruchach włosy odpadają, a wtedy dziadek się nie ułoży. Już jestem po porodzie. Mam cudownego dziadka w wieku 5 lat. Moja rada: Nie ufajcie osobom, które noszą skarpety w sandałach.
Tak popieprzone, że aż nawet fajne, 7/10 dla zachęty, fajnie coś czasem poczytać w takim klimacie. xD
I na przyszłość nie linkuj, tylko po prostu zamieszczaj teksty w treści posta, tak jest przejrzyściej. ;)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

02 lip 2017, 11:00

Dzienis pisze:I na przyszłość nie linkuj, tylko po prostu zamieszczaj teksty w treści posta, tak jest przejrzyściej. ;)
Pisałem mu żeby tak zrobił i nie zrobił heh ;P


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

02 lip 2017, 11:33

Z tą Kalinką i Gracjanem Prostackim to się tak chichrałem że aż mnie szczęka boli xD
Masz ode mnie 8/10, bo za krótkie było, ale zajebiste. Nie wiem jak inni ale mi to przypomina "PUZNO", taką historyjkę wymyśloną przez jakiegoś małego fana FNAF :D


Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

02 lip 2017, 15:12

Zajeboza! Chyba trochę się wzorowałeś na crapach typu Sonic.exe
Szkoda, że takie krótkie. Masz ode mnie 8/10 :D


Awatar użytkownika
Lolistatrolista
Niedorobiony bandzior
Posty: 29
Rejestracja: 13 cze 2017, 21:16
Lokalizacja: Cocietoobchodzi

02 lip 2017, 17:06

Ciesze się, że się podobało :D . Mam jeszcze wiele projektów do zrealizowania, więc śmiechu, mam nadzieję, będzie więcej.


Jasna cholera, to apokalipsa! Znowu...
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

02 lip 2017, 17:32

Lolistatrolista pisze:Ciesze się, że się podobało :D . Mam jeszcze wiele projektów do zrealizowania, więc śmiechu, mam nadzieję, będzie więcej.
Jeszcze więcej? Zajebiście! Tylko oby trzymały poziom pierwszej i były dłuższe :diabeł:


Awatar użytkownika
Lolistatrolista
Niedorobiony bandzior
Posty: 29
Rejestracja: 13 cze 2017, 21:16
Lokalizacja: Cocietoobchodzi

02 lip 2017, 17:53

Nie wiem jak inni ale mi to przypomina "PUZNO"
Matko święta, nawet tutaj? Na Youtube ja i Wojti2000, jak i reszta jego fanów mają już bóle głowy od tej fali dzieci PUZNO (Oczywiście, nie mam zamiaru cie obrazić, bo nie spamujesz tym co chwila na kanale Wojtiego lub moim i innych).


Jasna cholera, to apokalipsa! Znowu...
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

02 lip 2017, 18:02

Lolistatrolista pisze:
Nie wiem jak inni ale mi to przypomina "PUZNO"
Matko święta, nawet tutaj? Na Youtube ja i Wojti2000, jak i reszta jego fanów mają już bóle głowy od tej fali dzieci PUZNO (Oczywiście, nie mam zamiaru cie obrazić, bo nie spamujesz tym co chwila na kanale Wojtiego lub moim i innych).
No wiesz, ja to pierwszy raz słyszałem od kolegi. Podesłał mi potem linka i mi się nawet spodobało. A to czy na kanale Wojti 2000 o tym spamią to szczerze nie wiem i mnie to zwisa i powiewa bo ostatnio co u niego oglądałem to Kraków The Series.

PS. Aczkolwiek nie mówię ciągle o tym jak porąbany. Tylko mówię że z tym mi się skojarzyło ;)
Ostatnio zmieniony 02 lip 2017, 18:03 przez ShaQ, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Lolistatrolista
Niedorobiony bandzior
Posty: 29
Rejestracja: 13 cze 2017, 21:16
Lokalizacja: Cocietoobchodzi

02 lip 2017, 18:26

To się cieszę. Kolejna część trollpasty już skończona! Zaraz ją wrzucę na forum. Może nie jest taka długa, jak przewidywaliście, ale jest trochę dłuższa, niż część pierwsza.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2017, 22:17 przez Lolistatrolista, łącznie zmieniany 2 razy.


Jasna cholera, to apokalipsa! Znowu...
Awatar użytkownika
Lolistatrolista
Niedorobiony bandzior
Posty: 29
Rejestracja: 13 cze 2017, 21:16
Lokalizacja: Cocietoobchodzi

02 lip 2017, 18:30

Kolejna część! Również nie jest długa, ale wiecie, jakoś nie za bardzo mi się chciało myśleć nad fabułą. Nie chcę też zdradzać za dużo fabuły, bo tak, będą następne party.



Kolejna część mojej opowieści o pliku Nodude.xaxa i napadzie Gracjana na moje łonowce. To nie obwijając w bawełnę zacznijmy:

Łonowy dziadek zachorował i zabrałem go do mojej ulubionej pana doktor: Doktora Mangale. Powiedział on, że dziadek choruje na zespół Kolesia. Powiedział, że on powoduje u dziecka radość z oddawania moczu, jak i go powstrzymywania. Również zespół powoduje częstą zabawę z łopatami. Oficjalnie, nie zostało wynalezione lekarstwo na Kolesiostwo. Wróciłem z dziadziusiem tam, gdzie to wszystko się zaczęło. Położyłem dziadka na krześle, aby jego dupsko było ogrzewane 48 godzin na dobę. Wróciłem do stanowiska komputerowego. Cały pokój był zdemolowany. Znalazłem białe plamy na biurku i na komputerze, wolę nie wiedzieć co to takiego. Bałem się włączyć komputer, ale się odważyłem. Komputer działał normalnie, ale został plik Nodude.xaxa. Kiedy zamierzałem go usunąć, ktoś zapukał do mojego okna. Łatwo było to zrobić, gdyż mieszkam na parterze. Był to ten obłąkaniec. Krzyknąłem: KIM JESTEŚ?! CZEMU MNIE PRZEŚLADUJESZ I CZEMU MNIE ZGWAŁCONO?! On odpowiedział: Daj mi wejść. Muszę ujawnić swoją osobę. Po chwili namysłu wpuściłem go. On zdjął kaptur i okazała się jego tożsamość. To był pan Mirosław, uczeń gimnazjum z Bełchatowa. Zapytał się mnie, czy mi się podobała rozgrywka. Ja odpowiedziałem, że to było okropne, traumatyczne i że aż dostałem okresu. Powiedział, że jestem już zgubiony i skończę w nosie niebieskiego Kolesia, po czym zamienił się w malutkiego Habiba, który mleka nie chciał dać. Pare godzin później, położyłem 5-letniego starca do łóżka i sam poszedłem spać. Obudziłem się o 3:01. Zobaczyłem coś niebieskiego w czerni, był to...Koleś od Kalinki! Okazało się, że dziadek był zapłodnionym szpiegiem spółki o nazwie: Agencja Roztockich Majteczek. Zaatakował mnie swoim kroczem i łopatą. Udało mi się obronić, lecz mam trwałe uszkodzenie moszny. Myślałem, że to koniec, ale.....
Ostatnio zmieniony 02 lip 2017, 18:30 przez Lolistatrolista, łącznie zmieniany 1 raz.


Jasna cholera, to apokalipsa! Znowu...
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

02 lip 2017, 19:10

Zajebiste, czekam na więcej :D


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

02 lip 2017, 19:40

Ty chory po****e :diabeł: Dziwię się, że masz łeb, by coś takiego wymyślić :D
Tym bardziej się dziwię, że mnie to bawi :lol: Czekam na więcej! Takie mocne 9/10


ODPOWIEDZ