Tragedia w Smoleńsku

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

02 maja 2010, 00:45

Linka pisze:Jakim prawem przyrównujesz Lecha do Piłsudskiego ?!
Jemu najbliżej z tej całej bandy oszołomów było do jego poglądów. Starał się realizować myśl państwową J. Piłsudskiego i wprowadzać w życie. Z resztą posłużyłem się przykładem Piłsudskiego, nie dlatego by porównywać go do Kaczyńskiego, bo zakres zasług obydwóch jest zupełnie odmienny - chciałem ukazać jak obłuda panuje w naszym kraju - Piłsudski, który zmarł śmiercią naturalną (1 człowiek - równie kontrowersyjna postać jak na owe czasy jak teraz Kaczyński, tylko, że w czasie z gloryfikowany przez historię) oraz 96 ofiar mrożącej krew w żyłach tragedii.
Linka pisze:Przypominam, że to jest forum i każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie.
Przykre, że nie dociera do Ciebie że ktoś może mieć inne zdanie niż Ty.
Szkoda tylko, że wasze wypowiedzi zaczynają przypominać te z forum GW, albo z onetu. Macie jakieś pretensje, ale w ogóle nie potraficie obracać sensownymi argumentami. Takich krzykaczy - szczekaczy to ja wciągam nosem na co dzień i nie robi to na mnie wrażenia...
Linka pisze:Z Kaczyńskiego ch*j nie bohater narodowy.
...drogie dziecko Kuby W. i Szymona M.
pajdus pisze:Ja nierozumiem tylko jednej rzeczy,że przed śmiercią Kaczyńskiego mówili,że jest jakimś (bez urazy dla Lecha kurduplem,dupkiem i debilem) a teraz mówią,że to był wieli patriota i wielki człowiek.
Ludzie to szumowiny. Jak będziesz sprzedajnym władcą to będą ci lizać dupę. Jak będziesz twardym władcą to będą ci wbijać nóż w plecy i rzucać kłody pod nogi. Jak będziesz sprzedajnym władcą i tragicznie umrzesz to się od ciebie odwrócą, bo martwy nic już nie załatwi. Jak będziesz twardym władcą i tragicznie umrzesz to będą cię gloryfikować i mówić jaki to byłeś za życia dobry i szlachetny, by sami mogli zachować twarz.
prawdziwy666 pisze:ale wiesz że idąc pod prąd tej życiowej rzeki tak naprawdę płyniesz z prądem jeszcze większej i bardziej wartkiej rzeki teorii spiskowych
Wiem, wiem. Gówno mnie zalewa zewsząd, ale przynajmniej mam obraz na to co płynie z prądem i to co płynie pod prąd. Większy mam horyzont. Można w tym wszystkim znaleźć równowagę w postaci obiektywizmu, choć to nieraz graniczy z cudem...
Pangia pisze:Mówiłem. Temat zszedł na psy, lepiej go zamknąć. I na tym kończy się to, że Kariko ma rację.
Hahaha! To było dobre! Ty mi się tu w modera nie baw (:
Pangia pisze:A ja uważam, że Kwaśniewski był dobrym prezydentem, choć niewiele pamiętam.
To bardzo ciekawy pogląd prezentujesz. Może zechcesz coś więcej opowiedzieć o swoim "prezydencie"? Ładnie się uśmiechał w TV? Miał ładny biały uśmiech, dzięki paście Colgate? Miał ładną żonę? Zawsze starał się trzymać szczupła sylwetkę, zwłaszcza przed wyborami?
Pangia pisze:I w ogóle mam ostatnio dziwne wrażenie, że forum o Postalu robi się coraz mniej postalowe. Przynajmniej, jeśli chodzi o takie dyskusje. A o Postalu nic.
Ile można mówić o Postalu?
Pangia pisze:I tak nawiasem mówiąc: Dunder, sam przecież, o ile się nie mylę, podważałeś wiarygodność takich tabloidów jak Gazeta Wyborcza, a sam umieszczasz do nich linki jako swoje argumenty.
Bo były pod ręką. Jeżeli chcesz poznać sprawę to polecam blog:

https://szeremietiew.blox.pl/html

Ale pewnie pojawią się zarzuty, że strona może być mało obiektywna, przecież sama prowadzi ten blog...
Ostatnio zmieniony 02 maja 2010, 00:48 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 maja 2010, 11:04

Kod: Zaznacz cały

http://www.sendspace.com/file/xwnlos
Alles. :p


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

02 maja 2010, 19:57

Dr. Dundersztyc pisze:w ogóle nie potraficie obracać sensownymi argumentami.
Tak jak Ty - po prostu w twoim mniemaniu te peranoiczne, wyssane z palca i komentarzy na YT "wnioski" i "argumenty" są jakimś cudem sensowne... W trzaskach płonącego wraku słyszysz strzały, widzisz padających na ziemię ludzi, powołujesz na strony prowadzone przez fanatyków teorii spiskowych. Wszystko co znajdziesz przeinaczasz tak, by popierało te pseudo-teorie i jeszcze śmiesz jechać ludzi, którzy się z tym nie zgadzają.

Dr. Dundersztyc pisze:Takich krzykaczy - szczekaczy to ja wciągam nosem na co dzień i nie robi to na mnie wrażenia...
Musisz mieć spory nos. Gdyby nie robiło to na Tobie wrażenia, to nie odpisywałbyś tak pieczołowicie na każdy anty-spiskowy post. a poszczekać sobie możesz z kolegami na podwórku.

Dr. Dundersztyc pisze:
Linka pisze:Z Kaczyńskiego ch*j nie bohater narodowy.
...drogie dziecko Kuby W. i Szymona M.
Drogie dziecko Radia Maryja (tam snują podobne teorie).

Dr. Dundersztyc pisze:Wiem, wiem. Gówno mnie zalewa zewsząd, ale przynajmniej mam obraz na to co płynie z prądem i to co płynie pod prąd. Większy mam horyzont. Można w tym wszystkim znaleźć równowagę w postaci obiektywizmu, choć to nieraz graniczy z cudem...
Masz tam jedynie obraz, który sam na siłę tworzysz, przepełniony niespełnionymi ambicjami odkrycia czegoś niesamowitego i zrobienia sensacji z tragicznego zdarzenia. Poza tym nie wiem jak twoje życie, ale moje w żadnym wypadku gówna nie przypomina 8-)

Dr. Dundersztyc pisze:
Pangia pisze:A ja uważam, że Kwaśniewski był dobrym prezydentem, choć niewiele pamiętam.
To bardzo ciekawy pogląd prezentujesz. Może zechcesz coś więcej opowiedzieć o swoim "prezydencie"? Ładnie się uśmiechał w TV? Miał ładny biały uśmiech, dzięki paście Colgate? Miał ładną żonę? Zawsze starał się trzymać szczupła sylwetkę, zwłaszcza przed wyborami?
A co zrobił Twój? Idiotę z samego siebie niezliczoną ilość razy? Strzelił foszka na PO wetował co się dało? Był przeciwny podpisaniu traktatu, o który sam walczył?

Dr. Dundersztyc pisze:Ile można mówić o Postalu?
A ile można mówić o teoriach spiskowych?

Jak stwierdził prędzej Kariko - ta teoria zrobiła się już po prostu żałosna. Ten temat również. Rzeczy które są tu przez niektórych wypisywane po prostu nie nadają się do czytania. Fanatycy teorii - żyjcie sobie w swoim świecie i pozwólcie nam - nie-fanatykom żyć w swoim, zatrzymując jednocześnie swoje teorie dla siebie. Wy nie przekonacie nas, my nie przekonamy was, tak więc ostatnie kilka stron tego tematu jest po prostu bez sensu. Przeradza się to w tandetnej jakości wojenkę na to, kto użyje więcej "mądrych" słów i "intelektualnie" zjedzie przeciwników. Dlatego tez zamykam ową gównianą rzekę, w której niektórzy lubią się tak taplać.
I myślcie sobie co chcecie - że jestem omamiony przez media, że nie widzę jedynej, słusznej prawdy (może od razu zorganizować JIHAD przeciwko niewiernym spiskowi?), że jestem kupiony przez masonów... to co o mnie myślicie to nie mój problem, dlatego też nie bardzo mnie to obchodzi. Temat zostaje zamknięty. Tak będzie lepiej dla wszystkich, zaoszczędzimy sobie wzajemnie nerwów. Ludzie zmarli tragicznie, więc pora dać im cholerny spokój, a nie szukać dziury w całym i szukać sensacji tam gdzie jej nie ma.
Jeśli jednak Robssesed postanowi, aby temat jednak kontynuowano - niech i tak będzie. W takim wypadku proszę jednak o małe info, abym miał pewność, że to właśnie Ty odblokowałeś temat, a nie ktoś inny 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

06 paź 2015, 15:38

Minęło 5 lat, czas goi rany, a nawet jeśli nie, to nie widzę powodu by ten temat był ciągle przyklejony.
Odpinam.


I regret nothing
Zablokowany