Tragedia w Smoleńsku

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

01 maja 2010, 14:43

Linka pisze:Każdy pieprzył, jak to teraz będzie inaczej, że się zjednoczymy. Ehe. Zaczął się kolejny wyścig szczurów - po trupach - nie tylko w przenośni.
nie każdy, ja od początku wiedziałem że to się właśnie skończy takim wyścigiem
a najwięcej o pojednaniu to chyba Dr. Dundersztyc pisał ale nie jestem pewien nie chce mi się czytać tego tematu jeszcze raz (14 stron lol toby z tydzień zajęło)
Linka pisze:Każdy się zrobił nagle znawcą polityki, zajebistym detektywem i szuka teorii spiskowych.
tak z tego co widzie to 90% teorii spiskowych w tym temacie pisze Dr. Dundersztyc
także to on się tu bawił w detektywa analizując te filmiki
Linka pisze:Chciałam napisać, żebyście się zastanowili, ale to co tu piszecie, pokazuje, że zdolności logicznego myślenia nie nabyliście.
jak wyżej napisałem to Dr. Dundersztyc robi najwięcej z tego co ci się nie podoba czy to znaczy że on nie posiada zdolności logicznego myślenia???
pachnie mi CIACH! nie baw się w moderatora 8-)
Linka pisze:Nie ma co więcej się tą tragedią podniecać i chociażby z szacunku dla zmarłych, ZAMKNĄĆ MORDY.
głupie pytanie kim jesteś żeby mówić innym co maja robić a czego nie??
Linka pisze:Niesamowicie mnie to irytuje, tak samo jak fakt istnienia tego tematu.
istnieje taka obcja na forum jak ignorowanie tematów, wystarczy za jej pomocą oznaczyć niechciany temat i już po problemie
Linka pisze:Rzygać mi się chce i skacze mi tętno jak widzę kolejną odpowiedź w tym temacie.
podać ci wiaderko??? :D
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 17:07 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

01 maja 2010, 16:50

nie każdy, ja od początku wiedziałem że to się właśnie skończy takim wyścigiem
a najwięcej o pojednaniu to chyba Dr. Dundersztyc pisał ale nie jestem pewien nie chce mi się czytać tego tematu jeszcze raz (14 stron lol toby z tydzień zajęło)
mówię o ogóle ludzi, nie tylko o forum.
tak z tego co widzie to 90% teorii spiskowych w tym temacie pisze Dr. Dundersztyc
także to on się tu bawił w detektywa analizując te filmiki
patrz wyżej.
jak wyżej napisałem to Dr. Dundersztyc robi najwięcej z tego co ci się nie podoba czy to znaczy że on nie posiada zdolności logicznego myślenia???
pachnie mi CIACH! nie baw się w moderatora 8-)
taaa, warna mi dajcie, za wyrażanie własnego zdania.
od dłuższego czasu czytam te bzdury które się tutaj pisze [nie koniecznie odnosi się to do wszystkich], gadanie trzy po trzy, bez większego sensu, nie widzę w tym logiki żadnej łamane przez - co wam to gadanie daje? + 5 do mENskości ?
prawdziwy 666 pisze:głupie pytanie kim jesteś żeby mówić innym co maja robić a czego nie??
a kim Wy jesteście, żeby oceniać innych, czyja to wina, na pewno Ruscy w tym maczali palce bla bla bla bla ? ;]
istnieje taka obcja na forum jak ignorowanie tematów, wystarczy za jej pomocą oznaczyć niechciany temat i już po problemie
akurat nie o to mi chodziło.
btw.. co to jest 'obcja' ? ;]
prawdziwy 666 pisze:podać ci wiaderko??? :D
nie, dzięki, mam swoje.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 17:09 przez Linka, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

01 maja 2010, 17:06

Wynurzenia Linki trochę przypominają TEN ARYKUŁ - tyle, że w drugą stronę...

Pomimo, że uparcie staram się znaleźć w tym wszystkim sens, to i tak wiem, że to bez sesu, bo sensu to po prostu nie ma. Dla mnie to zamach i tyle.


Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

01 maja 2010, 17:09

Dr. Dundersztyc pisze:Dla mnie to zamach i tyle.
Tylko do tej pory nie podałeś sensownych powodów, żeby można było taki zamach podejrzewać.


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

01 maja 2010, 17:25

Linka pisze:mówię o ogóle ludzi, nie tylko o forum
a myj błąd powiewasz napisałaś to w tym temacie z góry założyłem że piszesz konkretnie o tym temacie

Linka pisze:a kim Wy jesteście, żeby oceniać innych
na tym polega bycie osobą publiczną

aktora ocenia się po jego aktorstwie
mużyka po muzyce
malarza po obrazach
rzeźbiarka po rzeźbach


a jeśli chodzi o polityków to pracą takiego prezydenta polityka posła czy tam innego osła jest ustalanie różnych ustaw zakazów nakazów i innych politycznych regulacji które mają w pływ na kraj to jak się w nim żyje i jego mieszkańców

wiec skoro to cą robią politycy ma bezpośredni (lub też pośredni) wpływ na obywateli to czemu niby obywatele nie mieliby mieć prawa oceniać ich pracy skoro wszystko co politycy robią odbija się na kraju i jego obywatelach

______
______

to do tych teorii spiskowych też mi się oczy już wywalają od tego na lewą stronę (a na razie czytałem tylko ten temat nie próbuje nawet sobie wyobrazić co się dziele w reszcie internetu)

i co do tego wyścigu do stołków po trupach to od początku wiedziałem że tak będzie
a tym kruży wieścili o pojednaniu braterstwie i seksie grupowym w polityce mówię zacznijcie pisać bajki na dobranoc

tak sobie myślę że nieważne jaka jest prawda o tym wypadku zawsze znajdzie się przypał pokroju Dundera (albo jeszcze gorszy) który będzie szukał w tym wszystkim jakiegoś kosmicznego spisku na skale światową

edit:
CIACH! nie baw się w moderatora 8-)
chciałbym zwrócić uwagę że to nie była zabawa w moderatora

co innego gdybym napisał że to jest złamanie takie to a takiego punktu regulaminu to można by nazwać zabawą w moteratora

ja natomiast tylko napisałem że to wygląda według mnie jak możliwe złamanie regulaminu zostawiając ostateczną decyzje moderatorowi

poza tym napisałem to jedynie żartobliwie (murze chyba dodawać "xD" żeby ludzie wiedzieli gdzie jest dowcip a gdzie poważny fragment)

[ Komentarz dodany przez: Lothar: 2010-05-01, 18:55 ]
Ciężko zobaczyć dowcip, którego autor nie potrafi nawet stworzyć. I mała prośba - przepuszczaj posty przez jakiś program do sprawdzania błędów, przed wstawieniem na forum 8-)
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 18:55 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 3 razy.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

01 maja 2010, 17:33

tak sobie myślę że nieważne jaka jest prawda o tym wypadku zawsze znajdzie się przypał pokroju Dundera (albo jeszcze gorszy) który będzie szukał w tym wszystkim jakiegoś kosmicznego spisku na skale światową
u tu się zgadzam z Tobą w 100%.
niedługo się okaże, że Putin ma przycisk do odpalania wulkanu i zrobił to specjalnie, żeby Obama nie przyjechał i żeby on i Miedwiediew byli głównymi "gwiazdami" uroczystości pogrzebowych. I idę o zakład, że kilku takich psycholi, którzy tak twierdzą, się znajdzie.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

01 maja 2010, 18:04

No to chyba pora na powiedzenie tego, co człowiek od dawna chciał powiedzieć.
Doktorze Dundersztyc! Po ch*j się tym tak zajmujesz? Gówno zmienisz, a bulwersujesz się, jakby mogli się bulwersować Kaczyńscy, bo to ich tragedia rodzinna. To także tragedia rodzin wszystkich tych, którzy tam byli w samolocie. Zamach? I tak dowiesz się o tym na łożu śmierci (o ile w ogóle tego dożyjesz). Kaczyński niewygodny dla Rosji? Niewygodny także dla połowy społeczeństwa polskiego. Jazda po trupach? No kimś trzeba było obsadzić stołki.
Moim zdaniem najprościej zamknąć ten temat, gdyż widzę, że zaczyna wywoływać frustrację u forumowiczów. Poza tym minęły 3 tygodnie od tej katastrofy, wszyscy wrócili do swojego dawnego życia i nikt już nie rozpacza. Śledztwo podobno może trwać rok. I rok nas tak będziesz wszystkich wkur**ał? Poza tym sam napisałeś, że to bez sensu. Po co więc się tym zajmujesz? Daj se siana, bo nic nie zmienisz. To tyle.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

01 maja 2010, 18:05

Linka pisze:Tylko do tej pory nie podałeś sensownych powodów, żeby można było taki zamach podejrzewać.
To radzę przejrzeć cały temat jeszcze raz, bo takie były. Jeżeli ktoś choć troszeczkę interesuje się tym co się dzieje wokół nas to dobrze wie, jaką politykę prowadzi Rosja w krajach byłego ZSRR i jego satelitów.

1. Kaczyński i jego ekipa, byli jak kolec w oku maticzki Rosji. Nieustanne "wiercenie" sprawy katyńskiej...

2. Sprawa gazociągu północnego i w ogóle transferu gazu przez Polskę do krajów UE

3. Pomoc i wsparcie w przeprowadzeniu "Pomarańczowej Rewolucji" na Ukrainie (która wywindowała na piedestały takich prozachodnich polityków jak Tymoszenko i Juszczenko) - a to było jak cios w jajka dla Putina

4. Pomoc i wsparcie dla "Aksamitnej Rewolucji" w Gruzji (która wywindowała na piedestały Saakaszwil'ego) - czy wreszcie "fizyczne" wsparcie tegoż kraju podczas sierpniowego konfliktu Rosyjsko - Gruzińskiego w 2008 r. (kolejny cios w jaka dla Putina)

5. Próby wciągnięcie Ukrainy do struktur NATO (taka stara wojskowa międzynarodowa organizacja utworzona po II WŚ) - na co nie mogło być zgody ze strony Rosji, bo...

6. ...min. na terenie Ukrainy Rosja ma jeszcze bazy wojskowe np. bazę morską na Krymie, o którą w tym tygodniu była wielka zadyma w "Parlamencie" ukraińskim. Janukowicz (od stycznia prezydent Ukrainy) i jego "Partia Regionów" sprzedały Ukrainę Rosji na kolejne 25 lat (chodzi o stacjonowanie floty czarnomorskiej na Krymie, która brała udział w 2008 w kampanii przeciwko Gruzji) - w zamian za obniżkę cen gazu o 30% - to ma niby rozruszać ukraińską gospodarkę, ale znając życie znowu to przeżrą i gów*o z tego będzie...

7. Warto sobie przeanalizować powody polskie (które zresztą podaje po raz 3):

Kod: Zaznacz cały

A także przypomnijmy fakty:
 
1.      W nocy z 30 czerwca na 1 lipca 2008 roku akcją zbrojną zostają przejęte z BBN przez SKW (Służbę Kontrwywiadu podległą Premierowi Tuskowi) akta z Komisji Weryfikacyjnej do spraw WSI. Zostają też zajęte twarde dyski m.in. z komputera Jana Olszewskiego

2.      Publikacja Raportu z likwidacji WSI wskazuje na powiązania wielu znanych polityków i funkcjonariuszy państwowych (w tym Bronisława Komorowskiego) z WSI którego funkcjonariusze szkoleni byli w Moskwie w siedzibie GRU.

3.      Aneks do Raportu WSI pozostaje w gestii Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego (pod opieką Władysława Stasiaka lub Aleksandra Szczygło) i czeka na odtajnienie oraz publikację.

4.      Sam zarzut dotarcia do części aneksu powoduje rewizję służb podległych Tuskowi u znanych dziennikarzy i urzędników oraz aresztowanie i zniszczenie dziennikarza Sumlińskiego.

5.      Wiedzę o agenturze GRU w WSI (a właściwie WSI-GRU) oraz SB wśród polityków i działaczy państwowych posiada także IPN w swoich zbiorach zastrzeżonych, do których dostępu strzeże Janusz Kurtyka – Prezes IPN.

6.      W sierpniu 2008 r. podczas ataku Rosji na Gruzję Przezydent RP Lech Kaczyński konsoliduje przywódców państw z Europy Środkowej i razem z nimi, działając w charakterze żywej tarczy wyrusza do stolicy Gruzji. Ten gest pobudza także wpływową opinię międzynarodową (Francja, USA, WB) do działania co razem zmusza Rosję do wycofania swoich wojsk do Osetii. Lech Kaczyński staje się najbardziej znienawidzonym politykiem przez Władze Federacji Rosyjskiej i postrzegany jest jako istniejące zagrożenie dla rosyjskich planów imperialnych.

7.      Jest już rok 2010. Kandydatem PO do wyborów prezydenckich zostaje Marszałek Sejmu Bronisława Komorowski. Wygrana jednak nie jest pewna wobec poparcia jakie wciąż ma Lech Kaczyński i możliwości ujawnienia brzydkiej karty zawartej w Aneksie do raportu WSI.

8.      Marzec 2010 – Sejm RP głosami PO i Lewicy przegłosowuje ustawę mającą doprowadzić do zmiany Prezesa IPN na popieranego przez PO i Lewicę – czyli partie antylustracyjne. Ustawę blokuje Prezydent RP Lech Kaczyński – zapowiada przekazanie jej do Trybunału Konstytucyjnego.

9.      Marzec 2010 – Obraduje Komisja Sejmowa ds. wyjaśnienia Afery Hazardowej, w której działa Zbigniew Wassermann – śledczy PiS i Koordynator Służb Specjalnych w czasach likwidacji WSI. Komisja pomimo większości z PO zaczyna po woli demaskować aferzystów.

10.  W 2011 roku odbędą się wybory parlamentarne. Wygrana PO – partii, która przez 4 lata nie odniosła żadnych sukcesów, nie przeprowadziła żadnych reform oraz zasłynęła Aferą Stoczniową, Aferą Hazardową, Przeciekową, Prywatyzacji Szpitali i uzależnieniem Polski od dostawy gazu z Rosji wydaje się coraz mniej prawdopodobna. Zwłaszcza w przypadku odtajnienia Aneksu do Raportu WSI przez Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

11.  PO potrzebuje sukcesu i dofinansowania, lecz nie ma na to pieniędzy, gdyż Państwo zostało koszmarnie zadłużone. Na drodze do 8 mld zł. z NBP stoi jego prezes Sławomir Skrzypek.

12.  Pomimo jednej rocznicy zagłady polskich oficerów w Katyniu Premier Tusk z PO w reakcji na propozycję Premiera Federacji Rosyjskiej Putina podejmuje w marcu2010 decyzję o rozdzieleniu obchodów w Katyniu na cześć oficjalną z Putinem i Tuskiem (i jego zapleczem z PO) oraz nieoficjalną z Kombatantami i Prezydentem Kaczyńskim (oraz jego zapleczem z Kancelarii Prezydenta, BBN i gośćmi). Premier Tusk nie zabiega u władz rosyjskich o obecność Prezydenta RP na tej samej, oficjalnej uroczystości. 

13.  Spotkanie Tuska i Putina jest pełne sukcesów i komentowane, jako przełom w stosunkach Polsko-Rosyjskich. Uwaga: Rządowa delegacja ku zaskoczeniu obserwatorów nie przylatuje do Smoleńska wygodnym Tu-154 lecz wojskową CASĄ.

14.  10 kwietnia 2010 na tzw. uroczystości nieoficjalne w Katyniu wylatuje prezydencki Tu-154 i rozbija się w niejasnych okolicznościach pod Smoleńskiem. Gina miedzy innymi; Prezydent Lech Kaczyński z Małżonką, Władysław Stasiak, Aleksander Szczygło, Janusz Kurtyka, Sławomir Skrzypek i Zbigniew Wassermann.

15.  Godzinę po katastrofie obowiązki Prezydenta RP przejmuje Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.
Ja jeszcze dodam od siebie, że bardzo mnie nie pokoi cała sytuacja z tak krótką żałobą narodową. Przecież jeszcze trwała genetyczna identyfikacja ostatnich zwłok, po żałobie kiedy już zaczęli się szykować do kampanii...

Żałoba po Piłsudskim trwała 6 (!) tygodni - jeden człowiek, co prawa, zasłużony (ale i tak były głosy krytyki co do jego pochówku na wawelu) - LUDZIE! Przecież tu mamy 96 ofiar w tym głowę państwa! I tylko tydzień?! Tylko żeby się wyrobić przed 6 czerwca, bo tak mówi konstytucja?! A od czego jest trybunał konstytucyjny, od czego parlament, żeby nie można było tego w czasie przesunąć, spokojnie pochować wszystkich i do tego czasu uczcić to żałobą. To jest żenujące co się dzieje! Co to dla takich kandydatów z PiS'u SLD, czy PO zebrać 100 tyś podpisów, jak mają rozbudowane struktury. Oni są przegotowani na takie okoliczności, a ci z mniejszymi sztabami wyborczymi? To są nierówne szanse...

A chcecie wiedzieć kim jest Komorowski?

gazeta 1

gazeta 2



Podsumowując:

1. 10.04.2010 r. - Rozbija się prezydencki samolot - ginie głowa państwa + 95 osób - wojskowych, polityków, kościelnych, działaczy niepodległościowych - czyli elita polski.

2. Janukowicz sprzedaje Ukrainę Rosji

3.

Poszukiwany polski szyfrant (23.04.10)

Zostaje odnaleziony w kawałkach. Czy jednak to naprawdę on?

EDIT:
Pangia pisze:Doktorze Dundersztyc! Po ch*j się tym tak zajmujesz? ...
Bo tak mam. Lubię iść pod prąd tej życiowej rzeki pełnej szamba. Nie widziało by mi się dać unieść z prądem tej kupy gówna oraz spokojnie i bezpiecznie dalej egzystować.
Linka pisze:u tu się zgadzam z Tobą w 100%.
prawdziwy 666 pisze:tak sobie myślę że nieważne jaka jest prawda o tym wypadku zawsze znajdzie się przypał pokroju Dundera (albo jeszcze gorszy) który będzie szukał w tym wszystkim jakiegoś kosmicznego spisku na skale światową
"... szczekają, a karawana jedzie dalej."

Jak nie chcecie nie musicie zaglądać do tego tematu.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 18:25 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

01 maja 2010, 18:10

Dr. Dundersztyc pisze:Komorowski_nie_ma_moralnego_prawa_kandydowac
Gdyby marszałkiem sejmu był Jan Kowalski, też nie mógłby kandydować. Gdyby był nim Św. Mikołaj, też nie mógłby kandydować. Tak wypadło i tyle, a że już miał być kandydatem, to czemu miał się wycofać, bo prezydent się zabił? (Od razu powiedzmy, że zabił się na złość PO.)


Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

01 maja 2010, 18:24

Dr. Dundersztyc pisze:Żałoba po Piłsudskim trwała 6 (!) tygodni

Jasna ku*wa i sto milicjantów!
Jakim prawem przyrównujesz Lecha do Piłsudskiego ?!
Z Kaczyńskiego ch*j nie bohater narodowy.
Jakby zginęli tam "Zwykli" ludzie, to Lechu by walnął 1 dzień żałoby i z głowy.


Po tej tragedii powinni rozdawać za darmo psychotropy, żeby sobie ludzie nie wkręcali takich bzdur.
"... szczekają, a karawana jedzie dalej."

Jak nie chcecie nie musicie zaglądać do tego tematu.
Przypominam, że to jest forum i każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie.
Przykre, że nie dociera do Ciebie że ktoś może mieć inne zdanie niż Ty.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 18:27 przez Linka, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

01 maja 2010, 18:39

Ja nierozumiem tylko jednej rzeczy,że przed śmiercią Kaczyńskiego mówili,że jest jakimś (bez urazy dla Lecha kurduplem,dupkiem i debilem) a teraz mówią,że to był wieli patriota i wielki człowiek.


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

01 maja 2010, 18:52

Dr. Dundersztyc pisze:Bo tak mam. Lubię iść pod prąd tej życiowej rzeki pełnej szamba. Nie widziało by mi się dać unieść z prądem tej kupy gówna oraz spokojnie i bezpiecznie dalej egzystować.
ale wiesz że idąc pod prąd tej życiowej rzeki tak naprawdę płyniesz z prądem jeszcze większej i bardziej wartkiej rzeki teorii spiskowych

Linka pisze:Jasna ku*wa i sto milicjantów!
Jakim prawem przyrównujesz Lecha do Piłsudskiego ?!
Z Kaczyńskiego ch*j nie bohater narodowy.
o nie wiedziałem że masz takie samo zdanie o Lechu

a teraz biorę popcorn i wracam do oglądania tej komedii kryminalno-sensacyjnej pod tytułem
"Doktor D odnaleźć prawdę"
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 19:57 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

01 maja 2010, 20:39

Dobra wiecie co? Skaczemy tu sobie do gardeł, dochodzi do agresywnego politykowania i niezręcznych porównań ludzi o niewspółmiernie różnej wagi osiągnięciach. Apeluję o uspokojenie się! WSZYSTKICH! Nie zbaczajmy z tematu. Jak na razie to końcówka tego tematu zasługuje na tytuł "Wydrapmy sobie oczy za poglądy polityczne"


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

01 maja 2010, 21:14

Kariko pisze:Nie zbaczajmy z tematu
zobaczmy
rozmawiamy o Tragedia w Smoleńsku
o jej przyczynach (tu wstaw teorie spiskową Dundera nr. 182647363738595847495b )
o jej skutkach takich jak
co się teraz stanie w rządzie?
kto zajmie stołki po zmarłych politykach?

o zmarłych w tej tragedii osobach (z wyszczególnieniem prezydenta)
o ich pogrzebie (szczególnie o pogrzebie prezydenta oraz miejscu tego pogrzebu (i co o tym miejscu myślimy))
o tym jakim politykiem był prezydent


nie, wszystko w temacie Kariko


i gdzie ty tu widzisz
Kariko pisze:Skaczemy tu sobie do gardeł
możesz wskazać???
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 21:15 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

01 maja 2010, 21:34

Mówiłem. Temat zszedł na psy, lepiej go zamknąć. I na tym kończy się to, że Kariko ma rację.
A ja uważam, że Kwaśniewski był dobrym prezydentem, choć niewiele pamiętam. Tak napisałem, bo było coś o poglądach politycznych. I w ogóle mam ostatnio dziwne wrażenie, że forum o Postalu robi się coraz mniej postalowe. Przynajmniej, jeśli chodzi o takie dyskusje. A o Postalu nic. Ale mniejsza o to.
I tak nawiasem mówiąc: Dunder, sam przecież, o ile się nie mylę, podważałeś wiarygodność takich tabloidów jak Gazeta Wyborcza, a sam umieszczasz do nich linki jako swoje argumenty.


Zablokowany