Tragedia w Smoleńsku

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

25 kwie 2010, 20:43

Jak sami ostatnio pewnie słyszeliście są jednak pewne różnice czasowe co do rozbicia samolotu...

A więc, a więc...
Kariko pisze:Filmik ma zmontowany dźwięk, a większość postaci to po prostu gałęzie i odłamki samolotu, reszta to gawiedź, zupełnie jak kamerzysta i ten dziadek z końca filmiku. Jak już wspominałem - gówniana jakość filmu i wyolbrzymiona wyobraźnia łowców sensacji robi swoje. Dla mnie teoria spiskowa o Rosjanach rozstrzeliwujących niedobitki już nie istnieje i w nią nie uwierzę.
Masz 100% pewności, że dźwięk jest domontowany? Skąd ta pewność, znasz się na tym?

Jeżeli już weżniemy tą różnicę czasową i dodamy do tego ten drugi filmik - tego montera z TVP - co przybył na miejsce katastrofy, by wszystko sfilmować... Widać na nim, że chłop zna się na czarnych skrzynkach, bo od razu znalazł jedną (dziwne, co?) poza tym widzimy już ekipy straży pożarnej gaszące palące się paliwo lotnicze...

Na amatorskim filmie Koli tego nie widać - nie ma ekip gaszących... Z tego wynika, że jego film najstarszy ze wszystkich oglądanych...

Co do dzieci i przechodniów - Lothar - ownisz mnie swoją ignorancją - z biegiem czasu na miejscu było coraz więcej gapiów, także nie możesz powiedzieć, że to na 100% ci sami co w filmie...

Czyżby potrzebowali tej różnicy czasu, by "posprzątać" do końca miejsce wypadku?

Wasza naiwność jest rozbrajająca... Czeczenia, Gruzja, zabójstwa niewygodnych dziennikarzy i opozycyjnych polityków czy wreszcie próba zatrucia byłego prezydenta Juszczenki... Czy Wy naprawdę wierzycie, że rosyjska władza to takie same niewiniątka? Zbyt wiele za tym przemawia, że był to zamach, ale prawdą będzie zawsze to w co uwierzycie...

A taka ciekawostka. W zeszłym tygodniu skacząc po kanałach TV zważyłem coś ciekawego - mianowicie na większości z nich leciał ... TVN24

Postanowiłem sprawdzić:

https://www.iti.pl/_fl/index.html

Koncern medialny ITI posiada w swym zasobie, oprócz wszystkich TVN'ów dodatkowo: Mango24, Całą platformę cyfrową "N", Multikino, ITI Cinema, Legia, Tygodnik Powszechny, onet.pl ...

Daje do myślenia...


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

25 kwie 2010, 21:02

Dr. Dundersztyc pisze: Widać na nim, że chłop zna się na czarnych skrzynkach, bo od razu znalazł jedną (dziwne, co?)
Dziwne by było, gdyby nie zobaczył tego oczojebnego pudełka :-P
Dr. Dundersztyc pisze:Co do dzieci i przechodniów - Lothar - ownisz mnie swoją ignorancją
Miło mi 8-)
Dr. Dundersztyc pisze:- z biegiem czasu na miejscu było coraz więcej gapiów, także nie możesz powiedzieć, że to na 100% ci sami co w filmie...
A także wy nie możecie powiedzieć, że to byli agenci kgb/ufo/wysłannicy szatana/ktokolwiek_kto_miałby_cokolwiek_wspólnego_z_katastrofą 8-)

Czekam, aż ktoś stwierdzi, że to Rosjanie spowodowali erupcję wulkanu 8-)
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 21:17 przez Lothar, łącznie zmieniany 2 razy.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

25 kwie 2010, 21:21

Dr. Dundersztyc pisze:Czyżby potrzebowali tej różnicy czasu, by "posprzątać" do końca miejsce wypadku?
A jak podają na TVP1, że jutro będzie w całej Polsce 19 stopni, a na TVNie pokazują, że 20, to też tam widzisz teorie spiskowe?
Dr. Dundersztyc pisze:Masz 100% pewności, że dźwięk jest domontowany? Skąd ta pewność, znasz się na tym?
Nie, pewności nie mam, ale ta teoria w moich oczach zrobiła się już żałosna - zapewne przeczytasz to jako to, że zostałem omamiony przez masońską propagandę TVNu, - all hail NWO!
Dr. Dundersztyc pisze:Wasza naiwność jest rozbrajająca.
Twoje szukanie dziury w całym jest rozbrajające
Dr. Dundersztyc pisze:zeczenia, Gruzja, zabójstwa niewygodnych dziennikarzy i opozycyjnych polityków czy wreszcie próba zatrucia byłego prezydenta Juszczenki... Czy Wy naprawdę wierzycie, że rosyjska władza to takie same niewiniątka? Zbyt wiele za tym przemawia, że był to zamach, ale prawdą będzie zawsze to w co uwierzycie...
Czeczenia - akcje militarne z jednej, zamachy z drugiej strony
Gruzja - niepokorna była republika radziecka, i to jeszcze prozachodnia - działania w Czeczenii i Gruzji są dla mnie jak najbardziej typowe dla Rosji, nic w tym dziwnego nie ma w moich oczach, ale co to ma za związek ze spiskami?
zabójstwa? -PODAJ NAZWISKA! Kojarzę Litwinienkę jedynie,bodajże były członek KGB
zatrucie Juszczenki - nie słyszałem

Nie, nigdy nie miałem rosyjskich władz za niewiniątka, jak na przykład w sprawach Gruzji i Czeczenii, ale ja nie wykluczyłem w tej sytuacji opcji zwyczajnej katastrofy. Na bazie tego, co sam zaobserwowałem wybrałem tą właśnie opcję, a teoriom spiskowym podziękowałem, bo tradycyjnie z biegiem czasu odkrywane są jakies nowe i szokujące "fakty". Dla mnie powodem takiego opóźnienia jest czas, jaki jest potrzebny na sfingowanie tychże dowodów spisku.
Lothar pisze:Czekam, aż ktoś stwierdzi, że to Rosjanie spowodowali erupcję wulkanu
Hehe, nie wykluczajmy tego, wszak już gdzieś słyszałem, że to Rosjanie wywołali smoleńską mgłę używając "aparatury dymotwórczej" z lokalnych dyskotek :P
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 21:24 przez Kariko, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

25 kwie 2010, 23:44

Kariko pisze:Czeczenia - akcje militarne z jednej, zamachy z drugiej strony
Część zamachów była przeprowadzona lub ułatwiona przez FSB...
Kariko pisze:Gruzja - niepokorna była republika radziecka, i to jeszcze prozachodnia - działania w Czeczenii i Gruzji są dla mnie jak najbardziej typowe dla Rosji, nic w tym dziwnego nie ma w moich oczach, ale co to ma za związek ze spiskami?
Nic nie ma - jednak pokazuje, że ci u władzy mają jej ciągły niedostatek...
Kariko pisze:zatrucie Juszczenki - nie słyszałem
Albo nie chciałeś słyszeć...

Idźcie poczytać onetu, albo gazety.pl ... z tego drugiego to z doświadczenia wiem, że na forach wypisują internauci "na etacie" - by tylko natarczywą autosugestią wprowadzać w stan świadomości polaków rzeczywistości jakiej po prostu nie ma... Zresztą ostatnio się przekonałem, że nie tylko ja to zaobserwowałem już jakiś czas temu... to ma zasięg globalny...
Ostatnio zmieniony 25 kwie 2010, 23:45 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

26 kwie 2010, 00:01

tak a za wszystkim stoją latający z Elvisem w latających spodkach żydo-masoni wyglądający jak wielkie stopy i saskłacze którzy zostawiają znaki na polach i rozwalili WTC, i dla których potwór z loch ness to zwierzątko domowe i żyją na księżycu dlatego swingowali lądowanie na nim żeby nikt ich nie odkrył xD


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

26 kwie 2010, 02:40

Idźcie poczytać onetu, albo gazety.pl ... z tego drugiego to z doświadczenia wiem, że na forach wypisują internauci "na etacie" - by tylko natarczywą autosugestią wprowadzać w stan świadomości polaków rzeczywistości jakiej po prostu nie ma... Zresztą ostatnio się przekonałem, że nie tylko ja to zaobserwowałem już jakiś czas temu... to ma zasięg globalny...

yeah ! żyjemy w matrixie ! ;]
gdzie wujek Morfeusz ?!


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

26 kwie 2010, 19:57

prawdziwy666 pisze:tak a za wszystkim stoją latający z Elvisem w latających spodkach żydo-masoni wyglądający jak wielkie stopy i saskłacze którzy zostawiają znaki na polach i rozwalili WTC, i dla których potwór z loch ness to zwierzątko domowe i żyją na księżycu dlatego swingowali lądowanie na nim żeby nikt ich nie odkrył xD
A ja myślałem, że szatan za wszystkim stoi...
Linka pisze:gdzie wujek Morfeusz ?!
pajdus jest klucznikiem, zna hasła do wszystkich stron w necie, który ma wypalony na CD ... on może Cię z nim skontaktować... pytaj pajdka



Zamordowanie Adrija to poważny "Cios" dla Rosjan, w którym ewidentnie widać, że pozbywają się świadków! A może ktoś Rosje chce wrobić i wywołać wojnę?

JEŻELI BYŁ TO FERALNY WYPADEK SAMOLOTU TU 154 W SMOLEŃSKU TO DLACZEGO AUTOR FILMU W OKOLICACH KIJOWA ZOSTAŁ NAPADNIĘTY Z NOŻEM , POCZYM W SZPITALU ZMARŁ? PRZYPADEK...

Obrazek

Nie opodal Kijowa w dniu 15 kwietnia 2010 r. Adrij Mendierej został ugodzony nożem i w krytycznym stanie został przewieziony do szpitala. Jak ustalono, dnia 16 kwietnia 2010 roku o godzinie 15:03 czasu Moskiewskiego w szpitalu zabito go odłączając respirator podtrzymujący funkcje życiowe, poczym wbito mu trzy krotnie nóż.

Każdy dobrze wie, że jak się ucisza świadków tego typu zdarzenia to coś ktoś ma na sumieniu i próbuje za wszelką cenę zatrzeć po owym zdarzeniu ślady. Najgorsze jest to, że już prawie każdy Polak zna prawdę samemu patrząc na wszystkie dowody jakie mają związek z całością katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku, co może sprawić pierwsze wywołanie wojny domowej, a potem polsko - rosyjską. Czyżby scenariusz jaki opisał Nostradamus na Listopad 2010 ma zaowocować w kolejną wojnę światową?

Film ze zbliżeniami:

[youtube][/youtube]



Źródło: https://efakta.w.interia.pl/adrij.html






I dalej:

Autor filmu nie został zabity – to była plotka
Opublikowano: 21.04.2010 | Kategoria: Wiadomości ze świata Drukuj

Po wczorajszej wiadomości skontaktowaliśmy się za pomocą Forum Smoleńsk z osobą, która twierdzi, że autorem filmu jest jeden z pracowników centrum samochodowego znajdującego się nieopodal miejsca katastrofy (pewnie dlatego tak szybko się tam znalazł).

Użytkownik Aml pisze w odpowiedzi, że autor filmu żyje do dziś i nic mu się nie stało.

Sprawa jest więc wyjaśniona, a informacja o śmierci Andrieja Mendiereja okazuje się internetową plotką, którą niniejszym dementujemy. Wszystkich, którzy zostali wprowadzeni w błąd, przepraszamy i pragniemy zwrócić uwagę, że dzięki naszym działaniom sprawa została szybko wyjaśniona.

Redakcja WM


Źródło: https://wolnemedia.net/?p=21311


Te wszystkie "media" rozwalają mi konstrukcję xD

Póki nie zobaczysz kolesia na nogach żywego, to nigdy nie masz pewności...

Poczytajcie sobie komentarze jeszcze tam w tym źródle, ciekawe pytania...
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2010, 17:54 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

29 kwie 2010, 19:29

Pfff a gdzie tu pewność? Jakieś pseudo media które nawet chyba gazety nie mają "dzwonią" (ciekawe skąd kurwa mieli numer) i bez żadnych dowodów otrzymują odpowiedź...skąd wiemy że akurat gościu nie miał granata w dupie kiedy to mówił?


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

30 kwie 2010, 23:19

dodam jeszcze tylko coś takiego
Obrazek

a tu link do tego jakby się nie wyświetlało
https://demotywatory.pl/1499166/Jestem-d ... 0--Polakow

________________________________
________________________________

Obrazek

a tu link do tego jakby się nie wyświetlało
https://demotywatory.pl/1490079/Kto-podmienil-cialo
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2010, 23:30 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

30 kwie 2010, 23:53

Polska to naród pieprzonych zjebanych ignorantów.

Tak by dać na przekór i pójść pod prąd zbierałem dzisiaj podpisy pod poparciem dla Kornela Morawieckiego - kandydata na prezydenta RP. Wiekszość ludzi - a kto to? Ja nie zagłosuje! Jedna baba w pasmanterii - "ja mam już kandydata, na którego będę głosowała, on teraz zastępuje prezydenta... jak on miał... coś na "K" ... będę to musiała jeszcze z córką omówić, panu już dziękuję ..." <face palm>

( chodziło jej Komorowskiego ... tępa pizda zapomniała nazwiska "swojego" kandydata -.-'' )

https://pl.wikipedia.org/wiki/Kornel_Morawiecki


Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

01 maja 2010, 03:05

Dr. Dundersztyc pisze:Tak by dać na przekór i pójść pod prąd zbierałem dzisiaj podpisy pod poparciem dla Kornela Morawieckiego

a czy kiedykolwiek i ktokolwiek o nim słyszał ?
nie.
więc nie dziw się z reakcji ludzi.
Fakt, irytują mnie ludzie, którzy głosują aby zagłosować, a nie z czystego poparcia dla kogoś, ale whatever - nie mam zamiaru się tym przejmować [aczkolwiek, rozumiem Twoją frustrację ^^].

Nie zagłosuję na Kaczora. Tylko i wyłącznie dlatego, bo jego kandydatura jest dla mnie pasożytnictwem.
Za podpis na liście dla Jarusia dawali zdjęcia ś.p. Marii i Lecha. To nie fair. W kampanię Martę, ich córkę. To niesmaczne. Tylko czekałam na to, aż spali brata i będzie go sprzedawał na gramy.

Nie ma co więcej się tą tragedią podniecać i chociażby z szacunku dla zmarłych, ZAMKNĄĆ MORDY.
Każdy pieprzył, jak to teraz będzie inaczej, że się zjednoczymy. Ehe. Zaczął się kolejny wyścig szczurów - po trupach - nie tylko w przenośni.
Niesamowicie mnie to irytuje, tak samo jak fakt istnienia tego tematu.
Każdy się zrobił nagle znawcą polityki, zajebistym detektywem i szuka teorii spiskowych.
Puknijcie Wy się wszyscy w czoło.
Chciałam napisać, żebyście się zastanowili, ale to co tu piszecie, pokazuje, że zdolności logicznego myślenia nie nabyliście.

Rzygać mi się chce i skacze mi tętno jak widzę kolejną odpowiedź w tym temacie.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 03:07 przez Linka, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

01 maja 2010, 08:10

Dr. Dundersztyc pisze:Tak by dać na przekór i pójść pod prąd zbierałem dzisiaj podpisy pod poparciem dla Kornela Morawieckiego - kandydata na prezydenta RP. Wiekszość ludzi - a kto to? Ja nie zagłosuje! Jedna baba w pasmanterii - "ja mam już kandydata, na którego będę głosowała, on teraz zastępuje prezydenta... jak on miał... coś na "K" ... będę to musiała jeszcze z córką omówić, panu już dziękuję ..." <face palm>
No ale właśnie tak nieupolitycznionym narodem jesteśmy. Frekwencja wyborcza zawsze niska. Najgorsza chyba była frekwencja do europarlamentu, bodaj 27%. Najbardziej mnie boli zawsze, że ci, którzy nie chodzą głosować później najbardziej sapią, jakich to złych ludzi powybierano

A ja też miałem historię z podpisami. Jakiś dziad w postrzępionych łachach chciał ode mnie wymusić podpis na J.Kaczyńskiego. Powiedziałem mu, jaki mam stosunek do tego kandydata (w przystępnej formie) i , że nie podpiszę, to myślałem, że gnida rzuci mi się na krtań :D

A co do Kornela Morawieckiego, to ten kandydat (czy inni mniej znani) i tak nie wygra wyborów. Praktycznie walka znowu będzie się toczyć między PiSem, a PO. To mi po prostu jeży włos na głowie. Chciałbym wymienić ludzi w polityce.
Linka pisze:Rzygać mi się chce i skacze mi tętno jak widzę kolejną odpowiedź w tym temacie.
Przepraszam :P


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

01 maja 2010, 08:21

A kto ci zagłosuje na Morawieckiego... Myśl chłopie. I mało kto go zna. U mnie w dzielnicy wszyscy (no, prawie) głosują na Jarosława Kaczyńskiego i chwała im za to. PiS rządził bardzo dobrze (jeśli sądzisz inaczej, to popatrz na rządy Kwaśniewskiego), teraz też niech tak będzie. Mi to odpowiada jak najbardziej.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2010, 08:23 przez The Iceman, łącznie zmieniany 1 raz.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

01 maja 2010, 10:05

Ja wczoraj miałem spotkanie do bierzmowania. Idę do kościoła i co widzę? Stolik i przy nim 3 ludzi, tak ze 25-30 lat, obok leżały flagi PiSu. To nawet koło kościoła przylezą gnidy jedne? Wiecie, co wam powiem?


PiS of shit.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

01 maja 2010, 10:44

A ja lubię pod prąd :D

Ups. Sorry Linka ... znowu post w temacie...

BTW... cool story sis. :D


Zablokowany