Tragedia w Smoleńsku

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

21 kwie 2010, 15:57

Dla mnie również jest niemożliwe, że na ponad 90 osób nikt nie przeżył, przecież nawet jak sie tam na jakimś oceanie rozbił samolot, to i tak jedna osoba przeżyła.


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

21 kwie 2010, 23:26

Alixo pisze:Dla mnie również jest niemożliwe, że na ponad 90 osób nikt nie przeżył, przecież nawet jak sie tam na jakimś oceanie rozbił samolot, to i tak jedna osoba przeżyła.
Zaraz, zaraz... przecież to było zderzenie z ziemią. Kto przeżył to 'lądowanie' mógł zginąć w wyniku pożaru, który wybuchł. Ciała były spalone, to fakt, pytanie tylko, czy zostały spalone już po śmierci? Nie wiem, co wykazały sekcje, ale zapewne nie każdy zginął od razu...

Boże, dziwnie się czuję pisząc w ten sposób... Takie jakby gaszenie ostatniej nadziei - oni musieli zginąć. Teraz to do mnie dociera.


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

21 kwie 2010, 23:35

Co robił prezydent USA gdy w Polsce trwał pogrzeb pary prezydenckiej? Grał w golfa...

Gdy w Polsce trwał pogrzeb pary prezydenckiej - Lecha i Marii Kaczyńskich, prezydent USA Barack Obama grał w golfa.

The Washington Times



Taką informację podał The Washington Times w wydaniu internetowym.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Barack Obama nie miał w niedzielę najmniejszego problemu z wypełnieniem wolnego czasu po odwołaniu swojego wyjazdu na uroczystości pogrzebowe pary prezydenckiej do Polski. Niedzielne popołudnie spędził aktywnie, grając w golfa - podaje "The Washington Times" w artykule "Obama skips Polish funeral, heads to golf course".

Według The Washington Times od czasu katastrofy 10 kwietnia Barack Obama nie pojawił się ani razu w polskiej ambasadzie w Waszyngtonie, ani nie wpisał się do księgi kondolencyjnej.

ŹRÓDŁO 1





"Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie"
Co robił Obama, gdy trwał pogrzeb pary prezydenckiej?


Uczcić pamięć po prezydencie RP można było na parę sposobów:
- być osobiście na pogrzebie
- oglądać na żywo transmisję z uroczystości żałobnej
- grać w golfa jak Obama.
Polska płacze, a Obama strzela partyjkę golfa

W czasie pogrzebu polskiej pary prezydenckiej Obama jakby nigdy nic, grał sobie w golfa.

Komu bardzo zależało, by być osobiście na ostatnim pożegnaniu prezydenta RP, ten był. Głowy państw jechały pociągiem (np. prezydent Czech Vaclav Klaus), samochodami, lecieli helikopterami (np. prezydent Niemiec Horst Koehler), czy samolotami poniżej strefy zagrożonej pyłem wulkanicznym (np. prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew). Sprawdza się przysłowie "dla chcącego nic trudnego".
Gdy Polacy wylewali morze żałobnych łez podczas pogrzebu prezydenta Lecha Aleksandra Kaczyńskiego, niektórzy stwierdzili, że to świetny czas na chwilkę relaksu. Jak pisze Joseph Curl z "The Washington Times", w tym czasie Barack Obama... grał sobie w golfa. Nie odwiedził też polskiej Ambasady ani nie wpisał się do kondolencyjnej księgi.

Źródło informacji: www.washingtontimes.com/news/2010/apr/1 ... olf-course

ŹRÓDŁO 2


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

21 kwie 2010, 23:39

Co jest w tym dziwnego? Kto z Was wierzył, że USA rly not /care i naprawdę opłakują Kaczyńskiego? Dawno już chyba każdy z nas zdał sobie sprawę, że nie należy upatrywać w Amerykanach wrogów - nie można tego robić w stosunku do żadnego narodu, ale są oni przyjaciółmi ew. do picia, na pewno nie do interesów.


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

21 kwie 2010, 23:47

A co wy robiliście, jak chowali szczątki ludzi z WTC? 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

21 kwie 2010, 23:49

A co mieliśmy robić? Każdy to przeżywał. Natomiast Kwaśniewski chyba nie obiecywał, że poleci i tego ostatecznie nie zrobił.


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

22 kwie 2010, 00:01

Lothar pisze:A co wy robiliście, jak chowali szczątki ludzi z WTC? 8-)
Ja odpaliłem świecę na parapecie w oknie. Chociaż tyle... ale czy to coś zmieniło, dało...


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

22 kwie 2010, 16:34

Dr. Dundersztyc pisze:Lothar napisał/a:
A co wy robiliście, jak chowali szczątki ludzi z WTC?


Ja odpaliłem świecę na parapecie w oknie. Chociaż tyle... ale czy to coś zmieniło, dało...
A w stanach napewno znalazł się jakiś Average Joe, który zapalił świeczuszkę w dniu pogrzebu. Mimo, ze nie widzę nic bulwersującego w zachowaniu Obamy, to faktycznie komuś mogło się to nie spodobać, że grał w golfa, ale nie od dziś wiadomo, że ten człowiek nie ma szacunku do innych ludzi/narodów. Z bankietu w Norwegii po rozdaniu Nobli też uciekł. Wziął (niesłusznie mu przyznaną) kasę i sp****olił z powrotem za ocean.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

22 kwie 2010, 22:27

On nie nadaje się na ten urząd. To jakaś porażka, w ogóle nie potrafi się zachować. Burak ze slamsów...


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

22 kwie 2010, 23:03

Większość dźwięków z mojej scalającej analizy się potwierdza - dochodzą też nowe, które trzeba zbadać...

[youtube][/youtube]

W tym filmie dobrze słychać głosy - dźwięk jest oczyszczony z szumów i zakłóceń...

[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 22 kwie 2010, 23:11 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

23 kwie 2010, 15:10

Ok, pierwszy filmik, zgodzę się na te postaci przemykające po lewej stronie (0:12), jeśli to nie fotomontaż, to faktycznie to są "przechodnie", ale to może być taka sama gawiedź, jak kamerzysta, który to kręcił. Przyszli, bo coś się stało.

Powiem wam, co mi dziś przekazał znajomy, który mocno udziela się w kuj-pomskim PiSie. Krążą informacje, które wam zaraz przekażę. Pochodzą one od delegacji, która pojechała z J.Kaczyńskim identyfikować zwłoki prezydenta. Nie mówi się tego w mediach, bo to rzeźnia, ale myślę, że forum Postala to zniesie :D. Podobno po zderzeniu z ziemią do kabiny dostał się silnik... Nie przeżył nikt, ba nikt za wyjątkiem jakiejś kobiety z kancelarii prezydenta (chyba nazywała się Doraczyńska, przepraszam, nie pamiętam), której ciało zostało wyrzucone z samolotu i wylądowało na drzewie, nie został w jednym kawałku, jeśli wiecie, co mam na myśli. Wspominałem wcześniej, że Kaczyńską poznali jedynie po obrączce. Już wiadomo, co ją tak zmasakrowało, wirnik od silnika. Podobno ciało Kaczyńskiego było zdekapitowane. Masakra nie z tej ziemi. Informacje z mediów podawały, że ciężko zidentyfikować zwłoki i podejrzewałem, że były nadpalone, poszarpane, ale nie spodziewałem się takiej rzezi.

Filmik ma zmontowany dźwięk, a większość postaci to po prostu gałęzie i odłamki samolotu, reszta to gawiedź, zupełnie jak kamerzysta i ten dziadek z końca filmiku. Jak już wspominałem - gówniana jakość filmu i wyolbrzymiona wyobraźnia łowców sensacji robi swoje. Dla mnie teoria spiskowa o Rosjanach rozstrzeliwujących niedobitki już nie istnieje i w nią nie uwierzę.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

23 kwie 2010, 16:04

No to jeżeli informacje Twojego znajomego są prawdziwe, to właściwie wyjaśniła się przyczyna śmierci wszystkich pasażerów - smoleńska masakra wirnikiem od silnika samolotu.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

23 kwie 2010, 16:06

Wasze przemykające postacie xD
[youtube][/youtube]
Co do silnika w kabinie - bardzo prawdopodobne, ale poszukiwacze szatańskich spisków i tak obalą to stwierdzeniem "ciekawe w jaki sposób" (a przy silnikach umieszczonych z tyłu maszyny takie coś jest naprawdę nie trudne do osiągnięcia) 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

24 kwie 2010, 14:09

Wczoraj mówili w tv,że niby samolot rozbił się wcześniej niż o 8:59 i,że samolot bardzo nisko lądował.Więc stawiam na to,że to była wina pilota.


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

24 kwie 2010, 15:33

Twierdzenie, że prezydent Lech Kaczyński osobiście wywierał wpływ na pilotów podczas lotu do Azerbejdżanu jest absolutną nieprawdą - mówi rzecznik PiS Adam Bielan, w odpowiedzi na prasowe doniesienia. Sobotnia "Gazeta Wyborcza" wróciła do sprawy lotu prezydenta do Azerbejdżanu w 2008r. Powołując się na relację pilotów z akt postępowania w prokuraturze gazeta napisała, że "prezydent wszedł do kabiny załogi i zapytał: Panowie, kto jest zwierzchnikiem sił zbrojnych?".
https://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss


Posiadam zasilacz z białej listy.
Zablokowany