Totalny zanik dzwieku!

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

12 sie 2010, 02:00

Witam ,otóż od pewnego czasu poprostu nie mam głosu w kompie próbowałem chyba wszystko i nic jak nie działało tak nie działa próbowałem zwiększyć głośność i podpinać kabelki ,ale nic to nie dało.To się stało z dnia na dzień.A może karta dzwiękowa padła?
Proszę pomóżcie nie wiecie jaki to ból nie mieć głosu w kompie :cry:
PS:Jedyny dzwiek jaki słyszę to chrząkanie głośników podczas ustawiania dzwieku.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2010, 02:19 przez Gazer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
adana4
Modder
Modder
Posty: 142
Rejestracja: 02 lis 2007, 12:10
Lokalizacja: czersk

12 sie 2010, 09:42

próbowałeś
start -> wszystkie programy -> akcesoria -> rozrywka -> regulacja głośności ?


damdan/adana4
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

12 sie 2010, 10:20

Ja miałem podobny problem, bo podpinałem słuchawki. Z tego, co pamiętam, to przedni panel mam niepodłączony, więc podpiąłem do tylnego, ale dalej nie działało. Dopiero zadziałało, jak... podkręciłem głośność tym pokrętłem przy kabelku.
A takie "chrząkanie" to jest w radiu, jak zwiększasz głośność, a nie ma sygnału, ale to inna bajka. Może jakaś opcja się przestawiła w Windowsie (coś ze sterownikami, może coś je zepsuło, zablokowało)?
Jak ci się chce, możesz wypiąć i wpiąć z powrotem kartę dźwiękową - może uderzyłeś w kompa niechcący i się poluzowało coś (choć nie powinno)?
Jednak myślę, że powinieneś zaktualizować sterowniki. Jeżeli to nie zadziała, poszukaj płyty ze sterownikami, którą dostałeś z kompem/kartą i zainstaluj tamte. Jak coś zadziała, to powiedz i zostaw tak, jak jest.


Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

12 sie 2010, 12:01

Spróbuj głośników gdzie indziej użyć albo do kompa inne głośniki. Jak głośniki gdzie indziej działają - wina kompa. Analogicznie jak inne głośniki przy kompiem działają - głośniki. I dokładnie sprawdź wtyki. rzężenie może właśnie pochodzić od uderzania we wtyki


Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

12 sie 2010, 14:54

Głośniki nowe kupiłem i dalej nic :zdziw: kabelki na pewno są dobrze podłączone bo odłączalem wszystko i dołączałem z 5 razy a stery niestety nie wiem skąd wziąć ,niewiem też jak sprawdzić jaką mam kartę dzwiękową.Czy robi coś ,że mam też głos w monitorze i na klawiaturze mogę regulować?


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

12 sie 2010, 15:34

1. Ściągnij nowe stery do twojej karty dźwiękowej. Albo zainstaluj ponownie te, które masz, pewnie masz jakąś płytkę z takowymi

Masz ją wbudowaną w płytę główną, czy osobno?

2.Jeśli wbudowaną to spróbuj podpiąć jakąś kartę, jeśli osobno, to spróbuj przejść na tą, co masz z płyty głównej, jeśli twoja płyta ma jakąś. To się robi w panelu sterowania, jakiś menedżer urządzeń audio. Jakiego windowsa używasz?
Ostatnio zmieniony 12 sie 2010, 15:35 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

04 wrz 2010, 18:44

Ehh komp muszę na gwarancje dać bo karta dzwiekowa padła.Acer to zj***** firma.


ODPOWIEDZ