Rządy PiSu, polityka w Polsce i zmiany

Więcej niż dotychczas. Bez kompromisów. Działa na emocje. Ale musisz myśleć, bardziej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 sty 2017, 14:05

No to teraz czas się trochę pokłócić, bo temat polityczny. :diabeł:

Podoba wam się V Rzeczpospolita? Głosowaliście za PiSem albo popieracie tę partię?
Co sądzicie o 500+ i innych projektach PiSu?
Czy jest lepsza alternatywa w tej chwili?
Czy Andrzej Duda i Beata Szydło mają tam w ogóle coś do gadania? :D
Czy nowa TVP chociaż stara się być bezstronna?
I dlaczego KOD jest jeszcze gorszy? Co się odpierdala z Trybunałem?
Dlaczego drożeje paliwo, prąd, fajki i OC? Ile rzeczy musi podrożeć by starczyło na 500+?
Czy partii Kaczyńskiego grozi w tym roku upadek? Czy w końcu dadzą sobie spokój ze Smoleńskiem?
Czy Mateusz Morawiecki zbawi polską gospodarkę? Kim do chuja jest ta ciota Misiewicz?

Na te i inne pytania chętnie poznam odpowiedź. Zapraszam do dyskusji. :faja:


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

09 sty 2017, 14:15

Ja to bym wszystkich polityków powybijał :mgun:


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 sty 2017, 17:23

Pan Szatan pisze:Ja to bym wszystkich polityków powybijał
I co potem, anarchia?


I regret nothing
Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

09 sty 2017, 23:31

Nacjonalistyczne rządy Polskich patriotów! Tych prawdziwych.

Tak szczerze to rok temu, nie widziałem kandydatów na rządzących Polski. W każdym razie czekają nas jeszcze 3 najgorsze lata dla Polski i obym się nie mylił, bo jak po 2020 miało by być jeszcze gorzej to nie widzę przyszłości dla Kraju.


Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

10 sty 2017, 00:15

Przyznam się że głosowałem własnie na PIS. Dość już było rządu aferzystów PO-PSL co ludu nie słuchają.

500+ to dobry program, ale raczej krótkowzroczny. Kiedyś kasa musi się skończyć, chyba że znajdą dobre źródło z którego można pompować.

Alternatywa? Cała opozycja ma Polaków w du.. ,jest zajęta jedynie tym aby wyjebać PIS ze stołka.

Duda coś tam może powiedzieć, Szydło raczej nie.

TVP próbuje być bezstronna lecz słabo jej to wychodzi. Ale media zagraniczne typu Polsat czy TVN wcale nie są lepsze. TVP za bardzo w prawo, pozostałe za bardzo w lewo.

KOD to dno i kilometr mułu. Powstał za czasów PISu tylko po to żeby PIS wyjebać. W tym towarzystwie obracają się największe (yhymmmm... tutaj nie potrafię wyrazić tego słowa) współczesnej i przeszłej polityki.

A z trybunałem to dobrze że nie ma już Rzeplińskiego. Niech dziadek idzie już na emeryturkę i niech da innym, młodym popracować. Jak kobieta ma zaprowadzić porządek to niech zaprowadzi, byle sprawnie i szybko.

Wszystko drożeje bo z pustego i Salomon nie naleje ;)

Czy partii Kaczyńskiego grozi upadek? Raczej nie. Bo nie ma lepszej alternatywy. Opozycja prześciga się w tym kto będzie większym idiotą i kto zostanie debilem roku. Myślę że dla polaków przestało już się podobać co wyprawia opozycja w sejmie i poza nim. Przynajmniej większości. No chyba że PIS zrobi coś co bardziej nie spodoba się Polakom a wtedy to mogą zostać szybko wyjebani.

Przypuszczam że dopóki ruski nie zwrócą wraku bój o Smoleńsk będzie toczył się nadal.

Czy Morawiecki zbawi polską gospodarkę? Chciałbym to zobaczyć ale na obietnicach się pewnie skończy.

Misiewiczowi to się nie przyjrzałem. Z tego co pamiętam to był wiernym przyjacielem Macierewicza ;)

Co ja myślę o PISie? Pozwolić im rządzić, niech robią swoje. PO-PSL też rządzili i to długie 8 lat, nikt się wtedy nie pierdzielił, to teraz ci niech też pokażą co potrafią. Każdego na końcu się rozliczy. :faja:
Ostatnio zmieniony 10 sty 2017, 00:16 przez Piroziom, łącznie zmieniany 1 raz.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 sty 2017, 16:28

Dzienis pisze:Podoba wam się V Rzeczpospolita? Głosowaliście za PiSem albo popieracie tę partię?
O, aleś ty prędki, już V RP. :D Tak, głosowałem i popieram. Wcześniejsze zastrzeżenia schodzą na daleki plan, kiedy widzę efekty ich 1ego roku rządów. Hasła naiwne ("Dobra zmiana') po wielokroć powtarzane, ale - warto je powtarzać, by ludkowi polskiemu wbić je do głowy. Niepiękni, niezgrabni i smutni często - ale nie to jak wyglądają, ale co robią. Popieram coraz bardziej. Bo boję się o Polskę. Starczy 8 lat rządów Platformy. Starczy łupienia i okłamywania Polski przez dziesięciolecia. Nie wyobrażam sobie, że stracę ten kraj na powrót, kraj odzyskujący swoją siłę, dumę i pozycję na świecie. I tożsamość. "Chuj, dupa i kamieni kupa"? O, nie! Jeśli Platforma Obywatelska szybko wróci do władzy, to spierdalam z Polski raz na zawsze. Polacy zawodzili mnie nie raz. Ale kolejnego zawodu nie chcę z nimi dzielić! Tak łatwo te nasze polaczki nasiąkają mową kłamstwa i pozornej wyższości, idei bycia modnym i nowoczesnym. Kiedy pod tym kryje się tylko jedno: Kraj nad Wisłą służy do grabienia. Komitet Obrony Dojarki? NIE! :/

Dzienis pisze:Co sądzicie o 500+ i innych projektach PiSu?
Jedyna alternatywa dla starzejącej się Europy. Bezpieczna i sensowna. Zachód Europy z Niemcami na czele wybrał nabór pomiędzy swoje społeczeństwa mas imigrantów, obcych religijnie i kulturowo. Że niby to oni, ci imigranci i ich dzieci, będą pracować na emerytury starzejących się białych Europejczyków. No tak, zestarzeją się, najedzą z tym emerytur i zdechną syci i ogłupiali lewacką mową multi-kulti i politycznej poprawności. I zapanuje monolityczny i zwarty Euroislam. Nie, cholera, nie! Rada jest prosta: Mnóżcie się! Wspieranie rodzin pod kątem promocji wielodzietności to jedyny, jedyny! ratunek dla Europy. To samo Mieszkanie+. Będą dzieci, będą wnuki. Będzie kto robił na nasze emerytury. Białych dla białych.

Dzienis pisze:Czy jest lepsza alternatywa w tej chwili?
Nie ma. I długo nie będzie. Bo wizja Kukiza też ma swoje wady. Czy się komu to podoba czy nie (mnie nie podoba, żeby nie było) to chrześcijański porządek zachował Europę przy życiu i zachowa nadal. Niebezpiecznym jest szukać dróg z lewej strony. Na zbyt prawą stronę też strach patrzeć. PiS to jedyna racjonalna i pożyteczna opcja dla Polski.

Dzienis pisze:Czy Andrzej Duda i Beata Szydło mają tam w ogóle coś do gadania? :D
Skoro myślą tak samo, to trudno szukać różnic. A są przykłady odmiennego zdania niż Kaczyński i realizacji tegoż. Więc tak, mają coś do gadania. Choć - niewiele. I wcale mnie to nie śmieszy. Ja jestem gotowy bić czołem przed królem Jarosławem I. Serio. Bylebym był jak najdalej od platformerskich zdrajców i lewackiego syfu. 8-)

Dzienis pisze:Czy nowa TVP chociaż stara się być bezstronna?
Stara się być. Ale taka nie musi być. Śmieszą niektóre triki. Ale nie obawiam się. Trzeba tępych polaczków edukować, by nigdy już drogą demokratyczną zdrajcy Polski nie doszli do władzy. A przynajmniej zbyt prędko. Trzeba ratować ten kraj.

Dzienis pisze:I dlaczego KOD jest jeszcze gorszy? Co się odpierdala z Trybunałem?
Kłamstwo. Kłamstwo przebrane za wolność, prawdę i demokrację. Tyle. Dajesz się nabrać? ;>

Dzienis pisze:Dlaczego drożeje paliwo, prąd, fajki i OC? Ile rzeczy musi podrożeć by starczyło na 500+?
Nawet gdybym wiedział, i ci powiedział, to nie zrozumiałbyś. O ekonomi nie warto rozmawiać. To nie jest tylko wynik dzisiejszych zdarzeń. To przeszłe decyzje w kraju, przeszłe wydarzenia na świecie, bieżące decyzje w kraju, bieżące wydarzenia na świecie, przyszła wizja kraju i próba przewidzenia przyszłości świata. Chcesz się w to bawić? I nie gadaj na 500+. To nie tylko przyszłość liczebna Polaków i Polski. Ale też podstawowy argument w oczach szarego obywatela za stwierdzeniem: "PiS jest dobry. Po raz pierwszy władza coś mi dała". Chcesz z tym polemizować?

Dzienis pisze:Czy partii Kaczyńskiego grozi w tym roku upadek?
Nie.

Dzienis pisze:Czy w końcu dadzą sobie spokój ze Smoleńskiem?
Dopóki nie zostaną wyjaśnione wszystkie sprawy tego para-zamachu i prawdziwi winni nie zostaną ukarani - sprawa nie ucichnie. To kwestia honoru i godności Polski, naszej niepodległej tożsamości.

Dzienis pisze:Czy Mateusz Morawiecki zbawi polską gospodarkę?
Mam taką nadzieję. Jeśli jego zaplecze, czyli PiS, utrzyma się przy władzy na tyle lat, by zdołał to zrobić do końca. To będziemy świadkami drugiego gospodarczego cudu nad Wisłą. Taki drugi COP Kwiatkowskiego (II Rzeczpospolita, jakby kto nie jarzył). 8-)

Dzienis pisze:Kim do chuja jest ta ciota Misiewicz?
Misiewiczem. :lol:


Panie Dzienis, czy jest pan zadowolony z odpowiedzi? :D
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 sty 2017, 18:55

Podoba wam się V Rzeczpospolita? Głosowaliście za PiSem albo popieracie tę partię?
nie popieram reżimu
Dzienis pisze:Co sądzicie o 500+ i innych projektach PiSu?
Nawet dzieci wiedzą że pieniądze nie biorą się znikąd
Dzienis pisze:Czy jest lepsza alternatywa w tej chwili?
uciekać z polski puki jeszcze nas stać na bilet.
Dzienis pisze:Czy Andrzej Duda i Beata Szydło mają tam w ogóle coś do gadania? :D
Teraz się ukrywają by uniknąć niewygodnych pytań.
Dzienis pisze:Czy nowa TVP chociaż stara się być bezstronna?
Wydaje mi się że sieją propagandę jak w Rosji
Dzienis pisze:Dlaczego drożeje paliwo, prąd, fajki i OC? Ile rzeczy musi podrożeć by starczyło na 500+?
odpowiedź zawarłeś w pytaniu
Dzienis pisze:Czy partii Kaczyńskiego grozi w tym roku upadek? Czy w końcu dadzą sobie spokój ze Smoleńskiem?
Przypuszczam że dopóki ruski nie zwrócą wraku bój o Smoleńsk będzie toczył się nadal.
Ten wrak dawno poszedł na żyletki, więc zwrot jest raczej nie możliwy. :D


8=======D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 sty 2017, 19:06

Rycho3D pisze:
Podoba wam się V Rzeczpospolita? Głosowaliście za PiSem albo popieracie tę partię?
nie popieram reżimu
Wskaż dowody, że mamy reżim. 8-)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 sty 2017, 19:17

Tiquill pisze:Wskaż dowody, że mamy reżim? 8-)
Inwigilacja społeczności, wzmocnienie wojska, kontrola trybunału, wzrost podatków, kontrole graniczne, Ustalanie budżetu za zamkniętymi drzwiami, itp.
Rząd informuje nas o zmianach dopiero po ich dokonaniu i nikt nie ma nic do powiedzenia. A prezydent jak ciota podpisuje wszystko co mu każą.


8=======D
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

11 sty 2017, 19:49

Tiquill pisze:Panie Dzienis, czy jest pan zadowolony z odpowiedzi?
Tak sobie. Ale dobrze, że się wysiliłeś na odpowiedź. ;)
Choć zasadniczo jestem podobnego zdania co Rycho.

Skoro jesteśmy w Unii to nie cofajmy się znów w rozwoju i nie róbmy cyrków w rządzie.
Z PiSem zgadzam się jedynie w kwestii polityki imigracyjnej, choć myślę, że nie obejdzie się jednak w przyszłości bez Ukrainek podcierających tyłki tym bogatszym polskim emerytom (sugerowanie, że będą bogaci emeryci xDDDD).
Już widać, że "dzięki" 500+ ludziom odechciewa się w ogóle pracować, bo wolą płodzić bachory na potęgę. Jeżeli poskutkuje to znaczącym podwyższeniem stawek przez pracodawców (nie wierzę to) to pół biedy. Ale prędzej skończy się na tym, że polski przedsiębiorca nabierze sobie Ukraińców, tak jak mój sąsiad ich najął do roboty w świniarni.
Będzie jak w tym skeczu Fedorowicza - Polak postawił willę pod Rzeszowem za pieniądze zarobione u Niemca, Ukrainiec który mu ją budował postawił sobie za ten hajs chatę pod Kijowem którą postawił mu Mongoł, który za te pieniądze postawił sobie szałas w Ułan Bator. xD


I regret nothing
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

21 sty 2017, 15:23

KOD się posypał więc zaczyna się wojna na KOPniaki
https://lodz.onet.pl/polityczna-walka-na ... ej/tzh31d2

Sytuacja polityczna w Polsce przypomina mi 'Folwark Zwierzęcy' Orwella. Fabuła idealnie wpasowywuje się w to co się dzieje
Jestem ciekaw jak długo jeszcze ten rak będzie niszczył nasz kraj od środka, skoro nie ma na to żadnego lekarstwa :|
Ostatnio zmieniony 21 sty 2017, 15:23 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 sty 2017, 16:07

PIS zaklepuje sobie kolejną kadencje. Łatwo stołka nie oddadzą. Do tego zgłosili protestantów z 16 grudnia do prokuratury, pod zarzutem obrażania xD

"mamo, mamo, on mnie obraził!" LOL

Tak w ogóle to niech ktoś mi wyjaśni, po co Polska kupuje od USA najnowocześniejsze rakiety dalekiego zasięgu, skoro nie mamy czym ich wystrzelić ?


8=======D
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

24 sty 2017, 20:09

Rycho3D pisze:Tak w ogóle to niech ktoś mi wyjaśni, po co Polska kupuje od USA najnowocześniejsze rakiety dalekiego zasięgu, skoro nie mamy czym ich wystrzelić ?
Nie wiem. Może żeby nikt nie pierdolił, że PiS nic nie zrobił w kwestii obronności kraju. xD
Teraz przynajmniej mogą się jakoś wykręcić.
Rycho3D pisze:PIS zaklepuje sobie kolejną kadencje. Łatwo stołka nie oddadzą. Do tego zgłosili protestantów z 16 grudnia do prokuratury, pod zarzutem obrażania
W ogóle dla mnie te rządy trochę przypominają zachowanie policjantów z Paradise.
"Prawo to ja, hahahahahaha" :D
Silver Dragon pisze:Sytuacja polityczna w Polsce przypomina mi 'Folwark Zwierzęcy' Orwella. Fabuła idealnie wpasowywuje się w to co się dzieje
Folwark to o komuniźmie był raczej. Chociaż metody PiSu są dość podobne.


I regret nothing
ODPOWIEDZ