Powrót do przeszłości

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

09 sty 2015, 04:42

Uprzedzam pytania - nie, nie chodzi mi o znaną serię o Emmecie Brownie.

Doszło do mnie, że zacząłem grać w Postala 2 jako gówniarz, mając lat 8. Wkrótce tych lat będzie 20. Znajomi mówili że jakaś gra jest na Steamie za bezcen, ma achievementy, karty i inne pierdółki za jakimi się jarają. Pytali się, czy chcę się dorzucić do czteropaku. Zgodziłem się.

Tak oto kolejny raz zakupiłem Postala.

Posądzali mnie o cheaty, gdy w ciągu godziny zaliczyłem podejście poniedziałek-piątek, z opuszczoną koparą patrzyli jak ja na pamięć wskakiwałem na dachy po faje zdrowia, znałem lokacje ukrytych broni (no cóż, nie oszukujmy się, to była de facto moja gra dzieciństwa, a na tym forum byłem jak jeszcze do podstawówki chodziłem, a teraz kończę technikum). Rzucili mi wyzwanie, by zdobyć Perfect Game (100% achievementów na Steamie).

Jak ktoś próbował grać w Postala na steamowej wersji, domyśli się, o co mi chodzi.
O Mr. POSTAL's Penguins.
O te zasrane pingwiny
O tego przeklętego Linuxa.
O nieosiągalnego achievementa.

Tak, założyłem ten temat tylko po to, by wyżalić się, że nie mogę zdobyć tego jednego achievementa, mimo trzech dni prób konfiguracji Ubuntu, Linux Minta, przechodzenia całej gry na w/w systemach, by dopiero po czasie w internecie dowiedzieć się, że ten achievement jest nieosiągalny.

Przy okazji witam :karpiu: :hitkarpiem:


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 sty 2015, 18:53

Witaj z powrotem. Przykro mi z powodu twojego achievementa. Widzę że lubisz speedruning Postala. W dziale Postal StP jest temat "Przechodzimy Postala na szybko". Jest tam też aktualny rekord bezkrwawego przejścia Postala należący do mnie. Nawet miałem niedawno rangę z tego tytułu. Jeśli cię to interesuje, to możesz spróbować pobić ten rekord. Dostaniesz wtedy rangę specjalną Badass i ciemnoniebieski kolor nicka. Wszystkie szczegóły są opisane w tamtym temacie. Mam nadzieję, że podejmiesz wyzwanie ;) .

Pozdrawiam i zapraszam do częstszego udzielania się na forum.


I regret nothing
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

11 sty 2015, 16:53

Dlaczego ten aczik jest niby nieosiągalny?
(jak lamerskie pytanie to sory, nie gram na P2C)


ODPOWIEDZ