Odpust i Przywrócenie

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 sie 2014, 22:41

Ave! Odpust Zbiorowy czas zacząć nowy! :faja:

Z dniem dzisiejszym wielu naszych użytkowników zostało oczyszczonych z ostrzeżeń, co stało się już naszą tradycyjną praktyką wznawianą co 2-3 lata. Tym razem jednak w gronie Zarządzających naszym Forum zdecydowaliśmy się także na przywrócenie kilku zbanowanych użytkowników. Kierując się zasadą, że każdemu należy dać drugą szansę, niniejszym:

Odbanowani zostają: ALCRD, little_psycho, Loc i Max King.
O tym czy i/lub kiedy powrócą - zadecyduje podstawowy fakt: kiedy się o tym dowiedzą.

----------xxxxx----------

Oczyszczeni z warnów zostają: Durka, MaxiS, mika90, Mr Szychak, Pan Szatan, PostalowyManiak, Sadysta, Sub-Zero oraz TheSiderPL.
Starzy i nowi użytkownicy, aktywni i nieaktywni, stare i tegoroczne ostrzeżenia. Miejcie swoje profile czyste i cieszcie się tu swoją obecnością, oczyszczoną przeszłością albo - powrotem na forum. Co komu trzeba. ;)
Bonusowo ze swojego stanu warnów zdjęte mają po jednym panowie: Szalona Krowa i Tardis. Na pełne oczyszczenie musicie jeszcze... zapracować!

A jeśli ktoś jeszcze chce dostąpić udziału w Zbiorowym Odpuście albo kogoś zaproponować, niech pisze PM do Administracji. Rozważymy jego propozycję. Podczas następnego Odpustu.


W imieniu Administracji i Moderatorów Forum.PostalSite.Info
Tiquill
Ostatnio zmieniony 18 paź 2020, 19:45 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

21 sie 2014, 23:17

Czekam na temat pajdusa z prośbą o odpust.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

22 sie 2014, 01:28

Dostałem od Tiquilla wiadomość która sprawiła, że odżył mi kawałek mózgu z przeszłością, której nie pamiętam i chyba raczej sobie nie przypomnę. Nie chcę rozpamiętywać. Ciekawi mnie tylko, co mam do zaoferowania temu forum i jego społeczności. Może ktoś mnie poprowadzi na dobry kierunek?


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 sie 2014, 01:40

Prawie 37 tysięcy nieczytanych postów miałeś, tak? Nie mów, że się u nas nic nie działo. :P Kto poprowadzi? Masz nowe subfora, nowe zainteresowania. Im więcej poza Postalem, tym żywiej u nas. A najlepiej poprowadzi Cię link 'Zobacz posty nieczytane'. Powoli załapiesz. ;)

Jestem ciekawy co wyniknie ze zderzenia ludzi z tamtej epoki z dzisiejszym forum. Wielu ludziom nasze zainteresowania wywietrzały z głowy, odeszli stopniowo, stopniowo umierał w nich Postal i PostalSite. Ale są ludzie, którzy odeszli nagle. Ci niech spróbują jeszcze raz. Powodzenia, Loc!


Jak to miło ujrzeć przy takich zahibernowanych kontach zielonego ludzika 'online'. Zajefajne...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

22 sie 2014, 01:48

Ave :)


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

22 sie 2014, 02:06

cholera, szybko żeście powrócili :ok:


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

22 sie 2014, 12:38

Popierałem tę inicjatywę, ale w sumie nie spodziewałem się aż tak pozytywnego skutku. Dobrze was znowu widzieć, panowie.


Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

22 sie 2014, 15:56

czyli forum PostalSite odzyskało paru legendarnych użytkowników :D


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

22 sie 2014, 19:30

Że ja jestem legendarny? Moim zdaniem grubo przesadzacie.

Co jak co, ale jedyne co ja pamiętam to to, że na każdym kroku wszyscy na mnie narzekali, szczególnie Rob. Jeszcze jak Max dołączył to już w ogóle były niezłe jaja. xD

Co do Maksa - nic nie obiecuję. Max dalej jest dość specyficzną osobą, choć może obecnie mniej niż teraz. Nawet dla mnie ma obecnie bardzo mało czasu ([Loc, bez prywatnych rewelacji]), więc nie spodziewałbym się tego, że powróci na forum. Ale postaram się, by dowiedział się o tym, co tu się stało. Nie jestem tylko pewien, czy dobrze na tym wyjdziecie.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2014, 22:39 przez Loc, łącznie zmieniany 5 razy.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

22 sie 2014, 21:52

Fajnie, że tak szybko wróciliście. Siemanko.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

22 sie 2014, 23:53

Loc pisze:Ale postaram się, by dowiedział się o tym, co tu się stało. Nie jestem tylko pewien, czy dobrze na tym wyjdziecie.
Sam do niego pisałem i sam mu proponowałem powrót na forum i wydawał się być bardzo zapalony tym pomysłem, tylko nie miał kontaktu z nikim z szefów. Ale później dostał kontakt do Tiqa i pomysł poszedł z kopyta.
Ja bardziej i tak jestem ciekaw, co z l_p, zawsze go lubiłem i uważałem za takiego forumowego świrusa, który zawsze jest potrzebny społeczności ;)


Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

23 sie 2014, 16:46

Pangia pisze: uważałem za takiego forumowego świrusa, który zawsze jest potrzebny społeczności ;)
żeby nie było nudno :D
Ostatnio zmieniony 23 sie 2014, 16:46 przez EvilYeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 sie 2014, 23:19

Jedna uwaga ogólna, ale zasadnicza, panowie. Nie wracamy do przeszłości. W sensie, że nie ogrzewamy starych spraw, nieporozumień, porozumień, itp. Mało to teraz kogo interesuje. Są nowi ludzie na forum, forum też jest inne, niech więc powrót po banicji będzie szansą dla odbanowanego na pokazanie swego nowego oblicza. Bez ciężaru przeszłości. Względem starych i względem nowych użytkowników.

Nie unikniemy jednak ogólnych odniesień do ludzi, nie powstrzyma tego. Jednak szczegółów życia prywatnego swego kolegi to już nie przekazujemy dalej, trzymamy to dla siebie, ok, Loc?


Niewielkie grono ludzi na tym forum mogę nazwać swoimi znajomymi (długie prywatne rozmowy). Dwóch z nich odeszło z tego forum, trzech zaś było zbanowanych. Jest to więc dla mnie także prywatna korzyść, nie ukrywam. W dodatku dwóch z nich to moi muzyczni ziomale, a co. :faja:

A czemu ta późno - sarkazm waszych wypowiedzi sugeruje to pytanie. Cóż, brak wiary w powodzenie. Jednak w różny sposób i w różnym czasie dotarły do mnie informacje, że banici nie odrzuciliby możliwości powrotu. Wiedząc to - pora było działać.
Loc pisze:Nie jestem tylko pewien, czy dobrze na tym wyjdziecie.
Z prywatnych rozmów znam go nieco innego niż z postawy na forum. Magiczne słowo szacunek potrafi czynić cuda. Dla niego jest to już trzecia szansa powrotu, nie druga. Ale cóż, niepokorny ma już od startu u mnie plusa. Wracaj więc, Max King. ;)
Pangia pisze:Ja bardziej i tak jestem ciekaw, co z l_p, zawsze go lubiłem i uważałem za takiego forumowego świrusa, który zawsze jest potrzebny społeczności ;)
Postrzegałem go za forumowego wkurwiacza, ale takiego... no, właśnie potrzebnego. Nie mam do niego kontaktu, maila wstawił sobie innego usera itp, cały l_p. Ale parę słów, jeśli to kiedy przeczyta, mam dla niego: little_psycho, jakiś ponad rok temu miałeś szansę do nas wrócić, kiedy na innym profilu (dowód w postaci tematu skasowany, cholera) wyraziłeś takie pragnienie. Koniec końców zabrakło Ci wtedy tylko postawienia dwóch małych znaków, by dopiąć swego. Nie zaczaiłeś, przepadło. A było tak blisko abyś wrócił, a razem z tobą wrócił też ALCRD. Od dawna mielibyśmy jego nowe mody. :P

No właśnie, ALCRD, wróciłeś, od razu dałem Ci Moddera. Ja tam niczego nie sugeruję, skądże znowu, ale na co czekam, to czekam. Jak co, chętnie pomogę w rozeznaniu się, jakie teraz mody w Postalu 2 są na topie i co warto działać. :diabeł:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 4 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

23 sie 2014, 23:31

Spoko, przepraszam za gafę, ale czy to jest aż takie szczegółowe opisywanie życia prywatnego, to polemizowałbym. W Maksie kryje się większa głębia niż sam fakt, że poszedł do pracy, także macie dalej dużo do odkrywania. :D


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

24 sie 2014, 14:03

Sorry za spoznienie, korki byly na wylotowej z Londynu.
każdemu należy dać drugą szansę,
Masz racje, Tiquill. Niniejszym wybaczam ci za banowanie mnie. Znaj laske Pana :>
Nie jestem tylko pewien, czy dobrze na tym wyjdziecie.
Oni to wiedza, Kocie :D

Tak odnosnie prywatnych rewelacji, Loc mial racje - mam prace w pelnym wymiarze godzin i wieczorami tylko czas na relaks i uzywki, przez co rzadko robie cokolwiek, co by wymagalo kontaktu z innymi ludzi (pracuje w pomocy technicznej...) dlatego nie gwarantuje ze bede spedzal tu za duzo czasu. Ale zawsze chetnie wpadne :)

No i kolejny problem juz zapewne zauwazyliscie: nie mam polskich znakow w klawiaturze i nie chce mi sie ich instalowac (i tak ostatnio przygotowuje sie do reinstalki) i czuje sie jak by mi ktos jezyk wyrwal jak pisze po polsku...
Nie wracamy do przeszłości. W sensie, że nie ogrzewamy starych spraw, nieporozumień, porozumień, itp. Mało to teraz kogo interesuje.
Nie mysl ze sie wywiniesz z tamtego jabola co mi wisisz...

Ps. Wiedzieliscie ze da sie zmieniac rozmiar pola Szybkiej Odpowiedzi klikajac i przeciagajac ten trojkat w prawym dolnym rogu? Cholera, czemu mi nikt wczesniej nie powiedzial...


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
ODPOWIEDZ