[PROGRAM] Alternatywna przeglądarka dla TOR'a

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

07 wrz 2013, 13:12

Chcę wrócić do sieci TOR [a raczej do kilku stron które zostały] ale zastanawiam się, jakiej przeglądarki użyć do tego celu? Firefox dostarczany z TorBundle troche mi sie znudził, szukam czegoś bardziej "rozbudowanego".

Myślałem o Google Chrome, ale jakoś samo "GOOGLE" w nazwie sprawia że czuje się bezpieczny, jak żołnierz Amerykański szturmujący plażę Omaha. W pojedynke.
Polecacie jakąś alternatywe? Oczywiście najlepiej portable, żeby wszystko zapisywało się w jednym folderze [tak, chce zapisywać linki, ulubione itp] i żebym mógł to potem ewentualnie zEncryptować, bo raczej nie ma przeglądarki która prosi o podanie hasła przy odpalaniu, i dopiero sie deszyfrującej...

Poleca ktoś coś ciekawego? Żeby dało sie skonfigurować Proxy, ew żeby hulało przez AdvOR.
Fajnie by było żeby przeglądarka "wspierała" jakoś sama w bebechach szybsze przeglądanie stron, bo niektóre przeskakując po stronie xyz.pl wchodzą w zakładki płynnie, a inne mielą kilka minut.
Z góry dziękuje.


ODPOWIEDZ