Psy :)

Nasze forumowe zabawy i przyjazne rozmowy o niczym i na pełnym luzie. Wcześniej znane jako Mały Hyde Park. Posty nie są zliczane.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
DiamondSoul
Miłośnik broni
Posty: 113
Rejestracja: 24 mar 2007, 10:42
Lokalizacja: Bęęędzin

25 lip 2010, 18:10

wiem, że jest chyba temat odnośnie zwierząt ogólnie, ale ja chciałam założyć taki tylko i wyłącznie o psach. lubicie, kochacie, a może nie cierpicie?
jakie rasy się wam najbardziej podobają? i jakiego psa/piesków jesteście posiadaczami? ;)
a może zdecydowanie wolicie koty? wypowiadajcie się ;p

mi osobiście z mniejszych psów najbardziej podobają się jamniki i sama za niedługo będę posiadaczką tej o to rasy ;) (a dokładnie jamniczka długowłosego miniaturki :) ) oraz pinczerki miniaturowe :D a z większych.. ? dobermany i.. rottweilery :D naprawdę piękne psy, choć nieodpowiednio wychowane.. wiadomo ;)

na chwilę obecną nic innego mi do głowy nie przychodzi, najwyżej później dopiszę :D
ogólnie bardziej gustuje w mniejszych psach niż większych :)


cienka linia
między kłamstwem
a prawdą
Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

25 lip 2010, 18:30

Ja bardzo uwielbiam Labradory i Owczarki Niemieckie.A nie nawidzę Yorków i Bandogów.Niestety nie posiadam na razie psa ale za 2 miesiące może to się zmienić :)


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

25 lip 2010, 20:38

U mnie to wygląda tak - Shar Pei i Chow chow>>>duże psy>>>małe psy>>>kudłate psy (wzrost nieistotny)>>>Yorki. Nienawidzę tego małego tałatajstwa, aż się prosi o nadepnięcie. Dwie pierwsze rasy lubię, bo zabawnie wyglądają i są przytulaśne, a duże psy wolę od małych, bo są mniej irytujące. Małe najgłośniej szczekają i często próbują podgryzać pięty. Kudłatych psów nie lubię, bo nie widzę, gdzie pysk, a gdzie dupa.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

25 lip 2010, 22:21

Mam wyżła niemieckiego krótko włosego, lepszy pies nie mógł mi sie trafić, nie jest agresywny bardzo przyjazny dla ludzi, nie nawidze małych psów (szitsu czy jakoś tam nie wiem jak to sie pisze, wszelkiego typu Yorki i inne piszczące gówna) są mega irytujące jak już zaczną drzeć pizde to albo tak glośno że mam ochote na niego skoczyć albo długo i nie chcą przestać :f Najbardziej rozwalają mnie moherki z ich pieskami, uważają że ich piesek to Bóg i nikt nie może mu nic zrobić :P Kotów nie trawie (no może oprócz catgirls :3) siedzą w nocy pod balkonem i miauczą i walczą ze sobą, jest to irytujące :P


Obrazek
Awatar użytkownika
DiamondSoul
Miłośnik broni
Posty: 113
Rejestracja: 24 mar 2007, 10:42
Lokalizacja: Bęęędzin

25 lip 2010, 23:30

co do yorków się zgadzam w 100%, też ich za bardzo nie lubię.
słyszałam ogólnie opinie, że są to delikatnie mówiąc głupie psy, małe bezsensowne szczekacze ; > i osobiście nie widzę w nich nic pięknego :P


cienka linia
między kłamstwem
a prawdą
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

26 lip 2010, 00:32

Dla mnie pies to pies, powinien być porządnie zbudowany, duży, a nie jakieś takie popierdółki :P


Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

26 lip 2010, 09:48

ja z kolei psów nie lubię aż do tego stopnia, bu je brać do domu...osobiście mam w domu kota, psa bym raczej nie chciał.

nie znoszę tych najmniejszych, zwłaszcza jamników, które muszą swym głośnym szczekaniem zamanifestować swoją obecność na chodniku...zresztą...każdego szczekającego na mnie psa bym najchętniej poczęstował ołowiem, bez względu na wielkość osobnika...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Dragonmatix
Seryjny zabójca
Posty: 383
Rejestracja: 31 lip 2008, 10:52

26 lip 2010, 12:59

Bardzo lubię Golden Retrievery i Labradory.
A dlaczego? Dlatego, że są ładne, łagodne i mądre.


"Złap wiatr który przecina motyle"
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 lip 2010, 20:01

Duże albo średnie psy - wolę już chomika od małego psa. :p Przynajmniej nie jazgocze, a tyle samo z niego pożytku.

Najbardziej podobają mi się chyba owczarki francuskie. Moja babcia miała takiego (co prawda kundla, ale wyglądał jak ten poniżej, tylko że trochę mniejszy i miał krótszą sierść). Kochałem tego psa, zmarł w 2007 roku, mając 14 lat, czyli tyle co ja wtedy. Pamiętam go, jak pilnował mnie gdy byłem mały, a potem gdy to już ja musiałem się nim czasem opiekować.

Obrazek


Obrazek
Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

27 lip 2010, 21:38

Ja lubię psy. Mam zwykłego kundla uwiązanego przy budzie. Kolor rudy(wredny i fałszywy:D )


Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

27 sie 2010, 16:19

Bardzo lubię Owczarki Niemieckie, sam posiadam takowego.W domu mam 2 psy, kundelki i wspomnianego owczarka, który wiecznie ma ubrudzony pysk, dlatego nie trzymam go w domu(Zwykle se gdzieś hasa po ogródku, czasem basen sąsiadów).No i te kundle, takie są najlepsze, mimo iż diabły wredne są, gubią sierść i głośno szczekają i każdy kto ma żarcie jest dla nich panem.Kotów nienawidzę, no może to za mocne słowo.Bardzo nie lubię.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

22 kwie 2011, 10:21

Ostatnio na SB wywiązała się ciekawa dyskusja, która, myślę, że powinna być kontynuowana w tym temacie. Niech więcej osób się wypowie, bo niektórzy użytkownicy, którzy nie zaglądają na SB, nie napisali nic o tym.

Oto najważniejsze cytaty z shoutboxa. Pozwoliłem sobie wyciąć wpisy niezwiązane z tematem:
[20-04-11, 14:53] Slayer: Mandat....
[20-04-11, 14:58] Dragonmatix: Slayer, za co mandat dostałeś? :d
[20-04-11, 15:49] Slayer: Za psa, który się wypróżnił, a ja miałem to niby sprzątać. 200zł PSU w dupe
[20-04-11, 15:53] Slayer: Tylko trochę więcej dostałem kary za jeżdżenie motorowerem bez prawka. Ciekawie co?
[20-04-11, 17:40] Mr Minio: I bardzo dobrze.
[20-04-11, 18:03] Alixo: źle, co to za wymysł sprzątania szitu po psie?? Ciekawe czy jak byś miał psa (może i masz) nakurwiał byś z plastikowym woreczkiem i zbierał odchody swej pociechy.
[20-04-11, 18:12] Mr Minio: To, że masz swojego zwierzaka, zmusza Cię, abyś po nim sprzątał. Jak w domu zrobi kupę to posprzątasz, co nie?
[20-04-11, 18:13] Mr Minio: Jakbym miał psa tak bym właśnie robił, ale nie mam żadnego zwierzaka, bo jakoś nigdy nie chciałem, a poza tym wymaga on opieki, a na to czasu nie mam(albo nie chcę mieć).
[20-04-11, 20:16] Alixo: Ciekawe co by było, jakbyś miał psiaka...
[20-04-11, 20:57] Silver Dragon: [...] Pewnie że tak, gdyby było gdzie wyrzucać. Gówna do domu nie chciałoby mi się targać ;)
[20-04-11, 20:58] Silver Dragon: [Dzisiaj 18:12] Mr Minio: ...To, że masz swojego zwierzaka, zmusza Cię, abyś po nim sprzątał. Jak w domu zrobi kupę to posprzątasz, co nie? /// Wielkie słowa. Niestety w praktyce nie realizowane przez 90 % właścicieli
[20-04-11, 21:04] Mr Minio: Filmik pasujący do ostatnich wpisów:
[20-04-11, 21:08] Silver Dragon: Nie powiem. Jak widzę takiego 'basa' na środku chodnika, krew mnie zalewa. Wkurzają mnie również wszędobylskie pety po papierosach, papierki, butelki plastikowe etc nie ważne czy to miasto, wieś czy las. Ale o tym się nie mówi, bo po co...
Czyli: Sprzątać po psiaku, czy też innym zwierzaku, czy nie?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

22 kwie 2011, 11:41

Nie.


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

22 kwie 2011, 11:53

Bardzo rozbudowany post, w którym prezentujesz wszystkie swoje argumenty.

Po psie i swoim zwierzaku należy sprzątać. Zwierzątko to nie tylko przyjemność, ale też obowiązki. Musisz go myć, karmić to i sprzątać po nim. Jak, za przeproszeniem, nasra, to Twoim zasranym obowiązkiem jest to sprzątnąć. Wyobrażasz sobie ludzi załatwiających się na wielką skalę na chodniku?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

22 kwie 2011, 14:40

Co ty, porównujesz psa do człowieka?
Psa kąpe, czesze, karmie, dbam o niego, lecz jak musi się załatwić to po prostu to robi, bez jakiegoś zbędnego sprzątania jego shitu, gdyż tam gdzie mój pies się załatwia, mieszka również policjant, codziennie o 6 rano z kawą wychodzi i wyprowadza swoją suczke, która wali kloce i po tym nawet policjant nie sprząta.
Kupsko raz dwa się rozłoży i za 2-3 dni nie będzie po nim śladu.


Obrazek
ODPOWIEDZ