Podsumowanie roku i czego oczekujemy w następnym

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 sty 2010, 19:52

Otóż postanowiłem zrobić małe podsumowanie ubiegłego roku, oraz napisać czego oczekuję w tym roku.


Muzyka:
-Three Days Grace: Life Starts Now- najlepszy album tego roku. Dobry, aczkolwiek nie tego się spodziewałem po tak dobrym zespole. To, że jest najlepszy, podkreśla tylko mizerność tego roku.
-album Deathstars: Night Electric Night- Okazał się słabszym niż poprzednie. Jedyną piosenką która przypadła mi do gustu był Opium.
-album Rammsteina: Liebe ist für alle da
Dokładnie tak samo. Nowe piosenki, oprócz singla Pussy mi się nie spodobały.
-Green Day: 21st Century Breakdown, niezły album, wszystkie kawałki trzymają dobry poziom, ale najbardziej podoba mi się 21 Guns
-Drowning Pool:Loudest Common Denominator- Nowy wokalista spisał się nieźle. Najlepsza nuta to Step Up, reszta też może być


Do tego średnie Papa Roach, Kissy takie sobie i nawet dobry Red.
Natomiast spodobał mi się nowy singiel zespołu Sonic Syndicate.


Gry:

No, "trochę" tego było, ale w co tak naprawdę grałem? Chyba w nic. Tak czy inaczej muszę nadrobić zaległości. CoDMW2 pobił rekordy sprzedaży, najnowszy PoP zadziwił grafiką, GTA IV pokazało kto ma tutaj najwięcej do powiedzenia, zaś dużo tanich, aczkolwiek dobrych gier pokazało, że równie dobrze, co przy dużych budżetowych produkcjach można bawić się przy prostych i tanich gierkach.



Filmy:
Nie przychodzi mi nic do głowy. Może Taken? Polecam.


A czego sobie życzę w nowym roku?
Czekam na dobre gry, muzykę i filmy. Chciałbym, aby następny rok był jeszcze lepszy od poprzedniego. Aby pojawiło się wiele fajnych albumów i abym odkrył dużo fajnych zespołów, których nie znam.
Ponadto, najbardziej czekam na reedycję pierwszej płyty Disturbed, oraz na świeżutką nową płytę! Najnowsza płya Limp Bizkit'a też jest dla mnie miłą informacją. Być może Sabaton we swoim Coat of Arms czymś nas zaskoczy? Do tego zapowiedziany nowy krążek Scorpionsów(chociaż to już nie to co kiedyś).
Ostatnio zmieniony 27 sty 2010, 20:13 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 2 razy.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

27 sty 2010, 20:05

Mr Minio pisze:sprzedarzy
Ja bym Ci życzył poprawienia tego błędu.
Nie za późno na podsumowania? Ale OK.
Kupiłem POSTALA i to jest sukces. Szlag trafił oceny na świadectwie, ale będę walczył! BĘDZIE 60 PKT.!!! (tyle trzeba do szkoły na technika pojazdów samochodowych czy jakoś tak). Przestałem się spóźniać do szkoły. Nie gram tyle na kompie, więcej siedzę w Internecie. Odciąłem się od świata tzn. nie oglądam wiadomości poza Teleexpressem. Czytam jedynie Fakt, gazety o tematyce sportowej, oglądam tylko Comedy Central - tam się najwyżej śmieją z polityki. Mam tu ponad 400 postów i ani jednego warna. Ogółem: pasmo sukcesów, ale chyba za dużo od siebie wymagam, bo wciąż nie jestem zadowolony z siebie. Heh, właśnie się nauczyłem pisać bez patrzenia na klawiaturę. Fajnie :)


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 sty 2010, 20:16

Pangia pisze:
Mr Minio pisze:sprzedarzy
Ja bym Ci życzył poprawienia tego błędu.
Poprawione ;)
Pisałem to na szybko i mały ort się wkradł :P
Pangia pisze: Nie za późno na podsumowania? Ale OK.
Nigdy nie jest za późno.
Pangia pisze: Nie gram tyle na kompie, więcej siedzę w Internecie.
To tak jak ja.

A jakieś podsumowanie muzyczne/filmowe/"growe" Pangia?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

27 sty 2010, 20:49

Nie interesuję się muzyką, nie interesuję się filmem, mam ochotę wywalić telewizor przez okno, jak słyszę "Mass Effect 2". Ile można mówić o jednej grze? Coś o Postalu by zapodali.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

27 sty 2010, 21:07

Ja z podsumowaniami mam ten problem, że nie pamiętam, co się działo na początku roku.

Hmm...

Muzyka:

-Nowa płyta Prodigy :>
-Nowa płyta Green Day
-ANTYSZANTY :D
-Niestety nowa płyta Rammsteina
-zacząłem słuchać reggaetonu

Film:

-Kac Vegas :>
-Avatar
-7 dusz (chociaż w stanach było chyba już w 2008, ang. 7 pounds)
-obejrzałem po raz pierwszy film "Postal" :P
-District 9 - oryginalny pomysł, sam film przeciętny

Gry:

- DRAGON AGE! (chociaż zacząłem w niego grać dopiero w tym roku)
- przestałem grać w WoWa (w lipcu) - uwaga - znudził mi się :P
- ponadrabiałem nieco braków ze starszymi tytułami - np. Dark Messiah, King's Bounty, przeszedłem po raz n-ty kampanię w TS i Firestorm na hardzie
- bardzo się zawiodłem na Aionie, znów zbyt pochopnie pokładałem nadzieje, że ktoś zdetronizuje WoWa (wcześniej był LOTRo, WAR i AoC), chociaż ta gra zła nie jest.

Książki:

-lektury szkolne, zawierające postać szatana, Księga Hioba i wiersze o szatanie (nie, nie jestem szatanistą, ale mam temat na maturę ustną z polskiego o postaci szatana w różnych epokach literackich :) ), na półce kurzy się książka Command and Conquer od baaardzo dawna i od grudnia druga część Miecza i Kwiatów :/


Czego sobie życzę?

Zdania matury z satysfakcjonującym wynikiem, dostania się na UG, znalezienia miłości - same konkrety :P


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 sty 2010, 23:17

Muzyka:
Oczywiście najnowsza płyta Robbiego Williamsa. Reality Killed... okazała się wielkim sukcesem.
Zacząłem słuchać niemieckiej muzyki - naprawdę świetne kawałki, trudno mi tu jednak podać konkretnych artystów (Mickie K.?), myślę raczej o ogóle.

Film:
Na pewno Postal i Fired Up. Nie interesuję się kinem, nie lubię kręconych obecnie filmów. Stąd krótka lista. :p

Gry:
Jak wyżej. Mało gram, jestem po prostu zawiedziony poziomem gier. Twórcy albo mają mnie za idiotę, albo... w zasadzie tyle. Dostaję gry do przejścia w 2 godziny, mega łatwe, a autorzy nie nawiązują do starych tytułów - oni je po prostu kopiują.
Jednakże nie grałem w wiele polecanych mi produkcji, dlatego nie tyczy się to wszystkich gier. Dzisiaj grałem u kumpla w Dragon Age - wymiata. :spoko: Podobno Risen także warty uwagi.

Czego sobie życzę?
Na pewno tego, by nie opuścił mnie zapał do nauki języków. O tyle co niemieckiego zawsze (no k, uczę się od roku, ale to już jest to zawsze xD) lubiłem się uczyć, to angielski od jakiegoś czasu olewałem. Teraz to się zmieniło. ;)
Żeby układały mi się relacje z kumplami. A szczególnie z dwoma. Dla nich zawsze jestem taki sam, nie wypominają mi 'zmian osobowości'. :p Wzajemnie.
Mam zamiar jeszcze bardziej udzielać się w życiu szkoły. Obecnie, w II klasie liceum, każdy nauczyciel zna moje imię, nawet ci nieuczący mnie. Mam opinię człowieka, który ma wielki autorytet wśród klasy (co nie jest prawdą, w klasie nie mamy 'szefów', jak to bywało u mnie w gim. i w podst.).
Aby wakacje się udały! Moje wymarzone to: połowa lipca z kumplami (obóz? namioty?), a w sierpniu chciałbym zaprosić Niemca do siebie. No i zlot Forum... ach.


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

28 sty 2010, 00:31

Pangia pisze:Ogółem: pasmo sukcesów
Hmm... to tak jak naszych włodarzy w moim mieście... cholera!
Ja z podsumowaniami mam ten problem, że nie pamiętam, co się działo na początku roku.
Ja mam ten sam problem.

Jako, że nie lubię tu o swoim życiu (i tak bym Was zanudził...) i to zostawiam dla swojej wiadomości - nie podsumuje ubiegłego roku, nie powiem co bym chciał i wiedząc, że robię teraz off top - napiszę czego chciałbym tu na forum.

Chciałbym, żeby wrócił Tiquill wraz ze stara ekipą - ALCRD'em, zkarem ... Mixerem (chyba za dużo wymagam) i innymi, którzy odeszli, a teraz nawet sobie ich nie mogę przypomnieć :/

Chcę by to forum się rozwijało, chcę by pojawiali się nowi fani Postala na nim oraz oczekuję premiery Postala III ( który mi na kompie nie pójdzie, ale co tam... :p )

I jedyne czego chcę to Krocziego na święta!


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

28 sty 2010, 11:15

Dr. Dundersztyc pisze:Chciałbym, żeby wrócił Tiquill wraz ze stara ekipą - ALCRD'em, zkarem ... Mixerem (chyba za dużo wymagam) i innymi, którzy odeszli, a teraz nawet sobie ich nie mogę przypomnieć
Masz mnie na pocieszenie :P
Pangia pisze:mam ochotę wywalić telewizor przez okno, jak słyszę "Mass Effect 2"
Oj, nagrabiłeś sobie u mnie :>


Zapomniałem napisać, że w 2010 roku oczekuję spełniającego moje wymagania prezydenta :), co się najpewniej nie zdarzy, bo moje poglądy dalece odbiegają od ogółu.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

28 sty 2010, 14:25

Kariko pisze:Zapomniałem napisać, że w 2010 roku oczekuję spełniającego moje wymagania prezydenta :) , co się najpewniej nie zdarzy, bo moje poglądy dalece odbiegają od ogółu.
Hahahahaha :haha: :haha: :haha: BUMP!

Wiesz, gdy byłem w Twoim wieku myślałem podobnie, ba nawet piłem za zdrowie jednej partii, która wygrała wybory. Tfu <splunął> ... Jaki to człowiek był młody i głupi...

To samo się tyczy wyborów prezydenckich - wszystko jest upartyjnione.

JPPP na 100 %

Obrazek



:ok: POPIERAM: JOW.PL


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

28 sty 2010, 16:18

Dr. Dundersztyc pisze: POPIERAM: JOW.PL
Daj pan spokój. Chcesz oligarchię w państwie wprowadzić?? Nie byłbym w stanie zaakceptować tak niczego nie wnoszącej zmiany. Zmienić trzeba ludzi, albo ustrój tak, aby zabrać im nadmiary władzy. A z resztą - Dżentelmeni nie rozmawiają o polityce :)

Dr. Dundersztyc pisze: ba nawet piłem za zdrowie jednej partii, która wygrała wybory.
Epic fail


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

28 sty 2010, 17:27

Dr. Dundersztyc pisze:byłem w Twoim wieku
To zbigniewcebula już częściowo wie, ile masz lat - ponad 20.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

28 sty 2010, 21:53

Kariko pisze:Epic fail
Yup. Fuck'n truth. :|
To zbigniewcebula już częściowo wie, ile masz lat - ponad 20.
Fucki'n Sherlock! :P


Obrazek
Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

29 sty 2010, 07:17

Muzyka: W tym roku nic szczególnego, słuchałam kawałków z płyt kupionych w poprzednim roku. Poza tym nauczyłam się całej Roty i 8 zwrotek Mazurka Dąbrowskiego. (oczywiście na pamięć ;) )

Film: Postal, Jaja w tropikach, Hitman i byłam z klasą w kinie na tej nowej Opowieści Wigilijnej (straszna skicha :D )

Gry: Z nowych gier to tylko GTAIV, i jeszcze kupiłam Postal X. A poza tym znudziło mi się już Age of Empires III i ...
Robsessed pisze:Twórcy albo mają mnie za idiotę, albo... w zasadzie tyle. Dostaję gry do przejścia w 2 godziny, mega łatwe, a autorzy nie nawiązują do starych tytułów - oni je po prostu kopiują.
... właśnie to chciałam napisać o jednej grze, Call of Duty 4 Modern Warfare. No przepraszam, ale ja tą grę przechodzę w jeden dzień (1 dzień na poziomie Trudnym, 2 dni na Veteranie) :566: zero zabawy, zero satysfakcji z przejścia gry, zerowy poziom trudności. Dlatego właśnie coraz bardziej ograniczam czas spędzany przy komputerze i kase wydawaną na gry.

W tym roku baaardzo dużo rzeczy się u mnie zmieniło zmiana szkoły, mieszkania( nie pochodzę ze Zgierza), ale uważam, ze zwłaszcza zmiana szkoły mi się przydała. Teraz nauczyciele więcej wymagają i to motywuje mnie do nauki, zaczęłam się w końcu uczyć chemii i j. niemieckiego. Wyciągnęłam średnią 4.3 na półrocze, choć poziom trudności w nauce znacznie się podwyższył :676:.

Czego sobie życzę?
Aby udało mi się dostać do dobrego liceum, na wakacje - fajny obóz harcerski (jak rok temu :D) Aby wydali w końcu Postal 3, oczywiście po dobrej cenie i aby nas nie zaskoczył... negatywnie. Reszta wyjdzie z czasem.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2010, 13:10 przez Dzastin, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

29 sty 2010, 07:42

Heh a ja myślałem że mniej niż 15 bo ma na avatarze duntersztyca xD

Ja w nowym roku oczekuje więcej dziewczyn :D


Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

29 sty 2010, 15:21

Dzastin pisze:średnia 4.3 na półrocze
Już masz wszystkie oceny? Szybko w Twojej szkole oceniają.


ODPOWIEDZ