[POMOC][WINAMP]

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

23 lis 2010, 12:39

Cześć wszystkim użytkownikom, użytkowniczkom i adminom!

Problem może jako taki to nie jest, jednak mimo wszystko pomoc by się przydała.

Więc sprawa jest taka, podczas odtwarzania muzyki lubię sobie popatrzeć na wizualizacje, zwłaszcza kiedy jestem upalony. Niektóre wizualizacje mi się podobają bardziej, inne mniej.

Czy jest jakaś możliwość żeby oznaczyć albo dodać do ulubionych te, które podobają mi się bardziej? Było by to bardzo pomocne, przydatne i w ogóle.

Pozdro wszystkim, czekam na odpowiedź.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

23 lis 2010, 14:38

Są wtyczki wizualizacji, można pobrać nowe, i wtedy można je wybrać jako te odtwarzane (Opcje -> Wizualizacje)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lis 2010, 02:19

MastaDJMax pisze:Czy jest jakaś możliwość żeby oznaczyć albo dodać do ulubionych te, które podobają mi się bardziej?
Oczywiście, że jest. Podczas odtwarzania wciśnij [F1], standardowy dla programów skrót pomocy. :P Wyświetli się owa pomoc, z klawiszologią. Przeglądasz, oceniasz. Im wyżej ocenisz, tym częściej się pojawia. Im niżej - wiadomo. A jeśli jakichś nie chcesz w ogóle, to skasuj je z dysku. Znajdziesz je w katalogu \plugins. Gorzej z tym że tych wizualizacji jest bardzo dużo i rozeznać, który trza usunąć trochę zajmie czasu. Ale umilaczem zajmowania czasu są słuchawki na uszach i - dobra muza. :muza:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

30 lis 2010, 15:21

[_\|/_]

No dobra, o tej pomocy to od początku wiedziałem, tak właśnie znalazłem opcje przeglądania klawiszem H, ale nie do końca rozumiałem to co tam było :\ Ale teraz łapię. I dzięki za lokalizację tych wizualizacji, na pewno się przyda


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
ODPOWIEDZ