To cheat or not to cheat?

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 maja 2009, 23:56

zielAK pisze:Żadne cheaty opisane na naszej stronie nie działają poza oddaleniem kamery.
Co jest nawet przykre, bo taki TCam by się przydał. A tu - nie, kara spotyka, gracz ded. Kiedyś było łatwiej czitować, teraz xAdmin i jego narzędzia wiele złych rzeczy łapią za pysk, nawet dość rygorystycznie. Ale i tak się znajdzie bydlę jedno z drugim.

Jak to robią? Być może edytują paczki, dodając swoje nowe kody. Ale wtedy powinno wchodzić w grę okienko "package mismatch" i grać się nie da, bo paczka zmodyfikowana. Ale może jest jakaś taka, którą można modyfikować, nie wiem, nie sprawdzałem wszystkich. Wtedy dodaje ktoś swoje kody i jedzie. Choć to mało prawdopodobne. Już prędzej to:

Są też paczki dodatkowe z własnymi kodami. Próbowałem taką dodać do gry, ale gra jej nie widziała. Być może jednak jest jakiś sposób na to.

No i jest pewien dobrze znany program, który nie wzmacnia czitera, ale mu pomaga. xAdmin próbuje go zablokować, ale są sposoby, aby to ominąć. I już jest łatwiej takiemu.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

17 maja 2009, 16:43

używają programów do czitowania z unreala albo innych gier..., ja jak gram w h&d 2 przez neta to dowiedziałem się od jednego czita ze mozna uzywać aimbota z cs source...


Awatar użytkownika
kryhoo
Miłośnik broni
Posty: 206
Rejestracja: 18 lip 2008, 22:01
Lokalizacja: Paradise 16b\8

17 maja 2009, 17:56

Grając także spotkałem dosyć sporą liczbe cziterów. Każdy używał "fajko-czitów", czyli nabija sobie fajki za pomocą czita. Z aimbotem bądź WH nikogo nie spotkałem. Jak sobie przypomnę nicki do dam je tutaj.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Hossa
Niedorobiony bandzior
Posty: 43
Rejestracja: 10 paź 2008, 17:40
Lokalizacja: Oberschlesien

18 maja 2009, 18:09

Tu można zobaczyć jak to wygląda


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

18 maja 2009, 19:51

Mnie tylko zastanawia, czy takie dziecko sobie myśli "łoooo, ale mam skilla, PWN3D!" jak kogoś zabije, czy "ale ze mnie żałosna łajza, nie potrafię zabić nawet afk'era bez czitów"? 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

19 maja 2009, 15:52

Vfl - to obecnie jeden z lepszych graczy na MP. Czity? Nigdy nie widziałem by czitował... ale może kiedyś tak było... I do tego jest powiązany (czy był?) z klanem ::.S.t.P.::?

Po obejrzeniu kilku filmików z tej serii zaczynam pojmować jak czity funkcjonują. Najpierw łamią kod gry, wprowadzają w konsole czita, fajki "wysypują" się z nich, a następnie je zbierają.


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

11 cze 2009, 11:31

Aimbot - cheat, najczęściej program działający w tle, który automatycznie namierza celownik broni w grze komputerowej na przeciwników znacząco ułatwiając grę osobie korzystającej z tego programu. W praktyce wygląda to tak, że osoba używająca aimbota ma cały czas celownik na przeciwniku (najczęściej na środku jego głowy).

Używanie aimbota lub innych cheatów w grach typu multiplayer w przypadku wykrycia go u gracza wiąże się z ryzykiem otrzymania bana na serwerze gry lub w systemie ochrony przed cheatami (np. Valve Anti-Cheat).

Funkcje aimbota [edytuj]

* NoRecoil - brak odrzutu,
* NoSpread - brak rozrzutu,
* SlowAim - powolne przesuwanie celownika na cel,
* AimAngle/Area - obszar, w którym musi byc cel, aby aimbot go namierzył,
* AutoFire - aimbot automatycznie strzela, kiedy namierzy cel,
* AimTeam - celowanie do członków naszego zespołu,
* AimKey - aimbot będzie celować tylko jeżeli wciśniemy i przytrzymamy dany klawisz.

Ponadto niektóre aimboty posiadają funkcje wyboru miejsca ciała przeciwnika gdzie mają celować (np. głowa, klatka piersiowa, ramię).
https://pl.wikipedia.org/wiki/Aimbot


Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

11 cze 2009, 20:34

Toś odkrył ameryke :)


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

12 cze 2009, 21:27

ciuciu pisze:Toś odkrył ameryke :)
Doba, dobra xD Ty mi lepiej powiedz gdzie takie coś ściągnąć :diabel: i do tego by działało <joke>


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 cze 2009, 02:44

W Postalu? To ten aimbot musi być nieźle odpicowany, że taki uniwersalny... :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

17 cze 2009, 22:29

Aimbota nie ma uniwersalnego, no chyba że na takie same gry na jednym silniku, do P2 nie ma aimbota.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 cze 2009, 22:41

Jeśli do UT jest aimbot, to i ryzyko, że jest w P2 istnieje.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

17 cze 2009, 22:57

Alixo pisze:Aimbota nie ma uniwersalnego, no chyba że na takie same gry na jednym silniku, do P2 nie ma aimbota.
To coś jest nie tak. Jak ostatnio grałem to koleś stojąc w miejscu załatwił wszystkich graczy na Boyneard. Na Cementary to załatwił mnie kilka razy, pomimo tego, że był na drugim końcu mapy. Z resztą wszyscy gracze to zauważyli i zaczęli mu jechać.

Tak mała ciekawostka. Wciskając "Tab" i wpisując:

Kod: Zaznacz cały

TAUNT BURNME CAM
nasza postać ma spaloną skórę, póki ktoś nas nie zabije. Taki trik. To nie jest czit, ponieważ, gdy nas ktoś podpali normalnie tracimy HP.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 cze 2009, 23:04

Taunt BurMe znam, ale co robi tu jeszcze te Cam?

Po wgłębieniu się w gry podobne do P2, albo jeszcze głębiej w samego P2 (nie tylko skrypty, ale sam exe), może są jakieś polecenia, które ułatwiają cziterkę, nie wykluczone. A może to po prostu jakiś program, choćby ten mi znany, ale nie znany aż tak, by wiedzieć o nim wszystko (nie używałem). Wszystko możliwe.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

18 cze 2009, 14:37

Tiquill pisze:Taunt BurMe znam, ale co robi tu jeszcze te Cam?

Po wgłębieniu się w gry podobne do P2, albo jeszcze głębiej w samego P2 (nie tylko skrypty, ale sam exe), może są jakieś polecenia, które ułatwiają cziterkę, nie wykluczone. A może to po prostu jakiś program, choćby ten mi znany, ale nie znany aż tak, by wiedzieć o nim wszystko (nie używałem). Wszystko możliwe.
Do KAŻDEJ gry w której ktoś chce czitować wystarczy trainer w .exe z bypassem w wpisach w pliku .exe (dzięki czemu gra nie będzie wiedziała że jakiś trainer jest uruchomiony). A wiem, skąd? Kilka lat temu byłem noobkiem i czitowałem w kilku grach. Kiedy czitowałem w warrocku, co kończyło się po 5 minutach zabawy banem, "znudziło" mi się.


ODPOWIEDZ