To cheat or not to cheat?

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

24 cze 2009, 23:47

Owszem, ale próbowałeś czy działa na MP? Raczej trudno byłoby zrobić bypassa do .exe bez zmieniania go.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 cze 2009, 00:30

Nie działa, bo od dawna na serwerach jest zablokowany. Nowe wersje serwerów go znają i blokują. A skoro blokują - to znaczy że działał. ;) Zresztą, mogę uruchomić starego serwa u siebie i go sprawdzić.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

25 cze 2009, 01:02

Aha, swoją drogą ciekawe czy RWS wymysliło anti-czit który całkowicie blokuje drogę czitowania prez ten czit, czy może amatorszczasty wpis który blokuje działające zmiany trainera.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 cze 2009, 01:07

To nie amatorka i nie wpis, to rozwijany sukcesywnie mod xAdmin, który przejmuje wiele funkcji serwerowych. Początki sięgają innej gry, a rozwijany przez nie byle kogo, bo Kameka.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

25 cze 2009, 01:26

To w pewnym sensie dalej amatorszczyzna, bo żeby studio korzystało z pomocy "random guy'a"? Ale ponieważ Kamek jest dobry w tym to nie mam zastrzeżeń.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

25 cze 2009, 13:12

little_psycho pisze:te wysypujące się nieskończone fajki to efekt uboczny zmiany kilku rzeczy w .exe gry
Coś w tym musi być, ponieważ gdy gadałem z BEST_BOY mówił coś o jakiś bugach, a miał na myśli ten efekt z wysypującymi się fajkami na koniec gry przy statach. Jak dla mnie odpowiedź jest oczywista - manipulując przy .exe i oszukując podczas gry możemy się spodziewać tego typu sytuacji.

Niema co. Przyłapałem małe dziwki. Widziałem na własne oczy gdy czitowali. Odwracają się w stronę ściany i po wpisaniu czita wypadają z nich fajki - odbijają się one od ściany i w ten sposób je przejmują.


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

25 cze 2009, 13:31

Właśnie w AWP mod był podobny bug- coś z kolizją o asfalt, co działa tak samo jak w MP o ścianę.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 cze 2009, 19:55

Bugi, słabości gry - to się sprzedaje, jak widać.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ