Tiquill i wyprawa po marsjanki

Więcej niż dotychczas. Bez kompromisów. Działa na emocje. Ale musisz myśleć, bardziej.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

17 sie 2017, 15:51

Pan Szatan pisze:jednak każdy user PSI dostał swój egzemplaż za darmo od Dzienisa (większość i tak opchnęła je na allegro za niezłą fortunkę... )
Słuchaj, czy te rzeczy nie stają się bardziej cenne po śmierci danej osoby?

Akcja się rozkręca, choć taka mała prośba: używaj więcej przecinków, bo trudno się czyta dłuuuuugie zdania ;)


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

17 sie 2017, 17:19

Nawet, nawet, ale dawaj myślniki przed dialogami żeby lepiej się to czytało, zadbaj też o opisy.
Coś dużo tych opowiadań się zrobiło. :D


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 sie 2017, 03:01

Fajne to. :) Wszystkie opowiadania zacząłem czytać, ale żadnego nie skończyłem. Poza tym. Czyta się sympatycznie. Oby tak dalej! Sam jestem ciekaw tych przygód w kosmosie! xD

Dzienis pisze:Coś dużo tych opowiadań się zrobiło. :D
A oby jak najwięcej! Kiedyś były próby literackie, to na zawołanie, to ot tak - ale nie dorównują tym teraz. Super sprawa! :spoko:


Ale co jak co, ale nie przypuszczałem, że Hard Park zmieni się w salon literacki. Zonk roku. :):


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

19 sie 2017, 10:10

Ciekaw jestem jaki byłby efekt gdybym odtworzył któreś z tych opowiadań jako film... :):


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

19 sie 2017, 10:51

ShaQ pisze:Ciekaw jestem jaki byłby efekt gdybym odtworzył któreś z tych opowiadań jako film... :):
W Gmodzie? Dawaj xD

PS. Dziś postaram się napisać kolejną część ale dłuższą.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2017, 10:52 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

21 sie 2017, 22:43

3 dni i nadal nic no... wena mnie opuściła :lol:


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

22 sie 2017, 22:38

Część 3

...nagle sprawdzanie przerwał mu dziwny jęk z jednej ze skrzyń.
- Co do?! Rzekł Tiq
Powoli zaczął zbliżać się do skrzyń, nie był pewien z której usłyszał ten dziwny dźwięk...
Chwicił po łom i z jego pomocą niczym Gordon Freeman szybkim ruchem zaczął otwierać skrzynie.
W pierwszej skrzyni nie było nic poza alkoholem, w drugiej też, Tiquill zaczął myśleć, że tylko mu sę wydawało kiedy nagle znów usłyszałdziwne jęki ze skrzyni, tym razem już wiedział skąd dochodził ten dźwięk - byłato skrzynia z acodinem przeznaczonym do handlu z różnymi pozaziemskimi istotami, sam Tiq raczej nie przepadał za tego typu rozrywkami. Ostrożnie zaczął otwierać skrzynie, myślał sobie czy może przypadkiem nie załadował Dzienisa razem z acodinem jednak jego oczom ukazał się nie kto inny jak sam dobrze mu znany, były członek P.S.I wygnany i to wielokrotnie sam Dawid "Blood" Logiński!!!
- Co ty tu kurwa robisz! Krzyknął Tiquill Tsunami do pół-przytomnego blooda, niestety osobnik ten tak bardzo przedawkował acodin że nie ogarniał co się dzieje, totalnie odpłynął.
- No świetnie, tego mi do szczęścia brakowało. Powiedział Tiq sam do siebie po czym chwycił pana Logińskiego i zaciągnął do białego pomieszczenia w którym znajdowało się łóżko, jakieś kosmiczne ustrojstwa, półki i szafki z medykamentami oraz inne kosmiczne dziwy. Tiq położył go na łóżko, następnie otworzył swój słownik marsjańsko polski i zaczął czegoś szukać, po kilku minutach znalazł buteleczkę z zieloną substancją i wlał całość wprost do mordy naćpanego do nieprzytomności byłego megamodera po czym usiadł i czekał, blood zaczął coś mamrotać... "
- Mega... mega... zróbmy mega moda.. naszego polskiego megamoda.... - po czym nagle otworzył oczy, lekko się podniósł i krzyknął
- NIE RUSZAJ MOJEGO KŁOMPUTERA ROBIEM MEGAMODA!!! Po czym znów zamknął oczy i padł.
Tiquill szczurchnął go i powiedział
- Ej panie megamodder wstawaj.
Blood otworzył oczy i nagłym ruchem odwrócił głowę w stronę Tiquilla i wpatrywał się w niego po kilku sekundach odzyskał świadomość i z przerażenia spadł z lóżka krzycząc
- Aaaa Tikłil nie banuj! Zaraz... gdzie ja jestem co się stało?
- No to ja chciałbym wiedzieć, skąd do jasnej cholery wziąłeś się na moim statku kosmicznym w skrzyni acodinu?!
- Zaras jakm stadku kozmidżnym, tsooo??? łat de fak jestem w kosmosje?!!! 0_0
- Spokojnie, odstawię cię do domu tylko wyjaśnij mi skąd się tu wziąłeś...
- Ja... ja... nie wjem, nic nje pamjentam... choć
- No co? co?
- pamjentam opady deszczu...
- Nie no kurwa, koniec tego zaraz cię wypierdolę w przestrzeń kosmiczną i do widzenia.
- Nje! Trzekaj jusz sobie pszypominam! Chciałem odzyskać rangeu moddera i przybylem do bazy psi ale dalej jusz nje pamiętam....
- Ehh... no dobra odstawię cię na wyspę kutasa ale najpierw spójrz na ten długopis...
- O nje nje snam te szduczki oglonałem faczetuw w czerni!!
Przerażony Blood wybiegł z pomieszczenia medycznego i pobiegł w stronę kabiny pilota, Tiquill ruszył za nim pech chciał że Blood uciekając potknął się i upadł na stery uruchamiając przy tym napęd chuje muje dzikie węże prędkości światła chujstwo tak popierdalało, że obaj pasażerowie upadli na ziemię Tiq uderzył się w głowę i zemdlał.

c.d.n.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

22 sie 2017, 22:53

Wylądują w Slasherlandii? xD


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 sie 2017, 11:07

Yossarian pisze:Wylądują w Slasherlandii? xD
Pewno tak. Tylko w wersji rats. Rakieta rozbije się na jednej półce z książkami a my, miniaturowi względem otoczenia, będziemy na swoich sznurowadłach zsuwać się z półki na podłogę. Aby znaleźć... Kamizelkę za regałem! A w niej będą różne fajne rzeczy... :):

Pan Szatan, zaleta twoich opowiadań jest taka, że szybko się to czyta, krótkie, lekkie, przyjemne. Czekam na ciąg dalszy. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

30 wrz 2017, 19:01

Emm, to już miesiąc bez tego opowiadania.
Mamy się martwić? :?:


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

30 wrz 2017, 19:09

O kurde, rzeczywiście. Kiedy odcinek? ;>


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

30 wrz 2017, 19:10

SzynkaczPL pisze:Emm, to już miesiąc bez tego opowiadania.
Mamy się martwić? :?:
Mam zamiar napisać całą opowieść i wtedy ją opublikować jako 1 post :p


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

30 wrz 2017, 19:13

Patrzcie, idzie śladem najlepszych ;)
Czekamy :P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 paź 2017, 00:47

Dobrze mi się czytało takie krótkie kawałki. No i na dłużej starcza. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

22 maja 2018, 17:02

Wincyj kufa


ODPOWIEDZ