The Suffering legalnie za free

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

10 mar 2009, 13:37

The Suffering (Manhunt, Resident Evil i Silent Hill w jednym) to survival horror TPP/FPP (z możliwością wyboru), przedstawiający historię bohatera, imieniem Torque. Za morderstwo żony i dwójki swoich dzieci, skazany został na śmierć i osadzony w więzieniu Abbot. Do wykonania wyroku nigdy nie dochodzi. W wyniku trzęsienia ziemi, więzienie opanowują hordy przerażających monstrów. Jedynym celem bohatera jest przeżyć i wydostać się z diabelskiej wyspy.

Amerykańskie lotnictwo wspólnie z serwisem Filefront ufundowało nam nie lada gratkę. Grę można pobrać całkowicie za darmo i przede wszystkim LEGALNIE

:evilbat: D/L :evilbat:

Kto jeszcze nie grał? ZASYSAĆ. Mimo nie najnowszej grafiki, klimat oraz grywalność tej gry jest wprost nieziemski.

[youtube][/youtube]

PS: Najlepiej grać jak się ściemni, przy zgaszonych światłach, ze słuchawkami na uszach. Gul może podskoczyć w niektórych momentach :028:
Ostatnio zmieniony 07 sie 2011, 18:25 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

10 mar 2009, 14:46

Nie grałem jeszcze w tą grę, wolę jeszcze się trochę o niej dowiedzieć, niż ściągać w ciemno ponad 1 Gb. Na razie jestem do tej gry nastawiony raczej pozytywnie, dzięki Twojej recenzji. Napisałeś, że to połączenie Silent Hilla(wspaniały horror), Residenta(dobra akcja) i
Manhunta(ostra sieczka). Połącznie tych gatunków może się okazac czyms naprawdę dobrym, ale niekoniecznie. Nieraz z takich połączeń wychodziły klapy. No dobra. Jutro pobiorę tą grę.
Pytania:
-Czy powyższy link zawiera także dodatek?
-Czy gra jest bardziej nastawiona na siekę, czy strach, bo czytałem, że tam niema się czego bać, a zabawa przypomina EDa, gdzie oprócz 'nagłych zwrotów akcji' nie było nic strasznego.

Noi na końcu, mimo iż zaraz sam poszukam:
-Czy nie ma wersji z podziałem na kilka partów, ponieważ 1Gb to za dużo na raz?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

10 mar 2009, 15:08

-Czy powyższy link zawiera także dodatek?
Jaki dodatek?? Jeśli chodzi o "Ties That Bind" to to oddzielna gra. Obie gry można zgarnąć w sklepie za psie pieniądze (coś koło 40 zł.)
-Czy gra jest bardziej nastawiona na siekę, czy strach, bo czytałem, że tam niema się czego bać, a zabawa przypomina EDa, gdzie oprócz 'nagłych zwrotów akcji' nie było nic strasznego.
Bryzgającego osocza na lewo i prawo jest dość dużo. Co do strachu, kumpel gdy grał, to tyłek mu skakał co chwila na krześle. Zależy co kto uważa za straszne.
A że przypomina ED? Hmm...
Mr Minio pisze:Noi na końcu, mimo iż zaraz sam poszukam:
-Czy nie ma wersji z podziałem na kilka partów, ponieważ 1Gb to za dużo na raz?
Chyba nie, ale jak uda ci się znaleźć, możesz dać link

EDIT:
Dodam jeszcze informację, że wersja ta ma najprawdopodobniej zawarte reklamy, tak jak w przypadku Far Cry (Nie ma więc tak dobrze, jak myślałem)
Ostatnio zmieniony 10 mar 2009, 19:40 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 3 razy.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

10 mar 2009, 18:57

A ja tak od siebie - jeśli ktoś nie grał jeszcze w The Suffering, a lubi się bać - koniecznie musi spróbować. Gra (w przeciwieństwie do większości dzisiejszych survival horrorów) nie straszy obrzydliwością, latającym mięsem i szczątkami ciał. Robi to inteligentnie, wchodząc człowiekowi tak na psychikę, że później strach iść do kibla 8-)
Przeciwnicy tutaj mają być personifikacją wszelakich kar śmierci - od komór gazowych, przez zastrzyk, po krzesło elektryczne (warto zagrać chociażby po to by sprawdzić, jak autorzy sobie owych przeciwników wymyślili) :-P
Moim zdaniem jeden z najlepszych SH na rynku. Mimo, że już dość stary, nadal potrafi przestraszyć. No i polecam przejść grę kilka razy, by sprawdzić wszystkie zakończenia 8-)
Ostatnio zmieniony 10 mar 2009, 18:59 przez Lothar, łącznie zmieniany 2 razy.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

10 mar 2009, 19:48

No to mi smaku dodałeś Lothar! Jutro zasysam!
Ostatnio zmieniony 10 mar 2009, 19:50 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

10 mar 2009, 21:02

Jest!Już 92%.To będzie noc pełna grozy :diabel: .

EDIT:3 Słowa : Gra Jest Zaje*****! :D
Ostatnio zmieniony 22 mar 2009, 17:44 przez Koloses, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
adana4
Modder
Modder
Posty: 142
Rejestracja: 02 lis 2007, 12:10
Lokalizacja: czersk

06 lip 2011, 15:50

sorki że odświeżam temat , ale czy można pobrać skądś tą grę legalnie ?


damdan/adana4
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

06 lip 2011, 16:22



Awatar użytkownika
adana4
Modder
Modder
Posty: 142
Rejestracja: 02 lis 2007, 12:10
Lokalizacja: czersk

06 lip 2011, 18:02

dzięki , pobieram
Ogólnie kiedyś z grą miałem już styczność i naprawdę nie kiedy przerażała mnie ;) Szczególnie jak się w nocy grało .


damdan/adana4
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

06 lip 2011, 18:54

To jedna ciekawa gra, chyba sobie odpuszczę to SoF :D
Lothar pisze:Gra (w przeciwieństwie do większości dzisiejszych survival horrorów) nie straszy obrzydliwością, latającym mięsem i szczątkami ciał.
Szkoda :(
Lothar pisze:Robi to inteligentnie, wchodząc człowiekowi tak na psychikę, że później strach iść do kibla
Tak, jak grałam w ED to był wieczór a ja byłam sama w domu akurat przechodziłam psychiatryk... to rzeczywiście strach potem iść do kibla, nie wiesz, czy nie znajdziesz tam wielkiej kupy a po drodze paru gości z tasakami. A czy ze szpary w drzwiach ci ręka nie wyskoczy :P Może trzeba stworzyć nowy (i prawdziwy) artykuł o wpływie gier na dzieci... A na forum stworzyć temat: co was wystraszyło najbardziej w grach?
Mr Minio pisze:Czy nie ma wersji z podziałem na kilka partów, ponieważ 1Gb to za dużo na raz?
Hmm, jest gdzieś w necie (nieważne co) plik 2,4 Gb na jeden raz. TO jest dużo :D Nawet Simsy są w necie :zdziw:, zastanawiam się, co jeszcze ludzie wymyślą.

EDIT: Kurde, znowu PEGI! E, mam to gdzieś. Rzygam już PEGI :563:
Ostatnio zmieniony 06 lip 2011, 18:57 przez Cziko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

19 lip 2017, 13:50

Oj się grało, oj się grało!
Tylko szkoda że bardzo mało pamiętam tą grę, niestety płytka się zgubiła :(
Za to przynajmniej jest za darmo także dla mnie na ten czas obowiązkowy tytuł, bo muszę sobie przypomnieć co tam się działo :P


ODPOWIEDZ