The Punisher

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

06 paź 2013, 14:13

Tiq, inaczej - w postalu musisz wykonywać misje, a głównie chodzi o znęcanie się nad ludźmi :DD
w manhuncie fabuła opowiada o dobrym kolesiu, który został wciągnięty w "tajemniczy" projekt i to przestępcy na niego polują (coś jak Truman Show - film); niegodziwy - tak ale w dobrej woli/dobrym celu [na swój świrnięty sposób]

co do punishera - z grą wiele razy miałem styczność i bardzo się podobała


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 paź 2013, 14:51

Manhunt miał siłę, bo był pierwszy taki. Lecz i mnie szybko się znudził, jest po prostu drętwy, pan Drewniany zza winkla. Ile można? No i nie cierpię, gdy mnie ktoś lub coś do czegoś przymusza. A już do zabawy w jeden określony sposób to szczególnie.

ZigHor, nie wiem, skąd u ciebie taka interpretacja P2. xD


A co do Punishera. Chm, skoro te atrakcje trzeba wyłuskiwać z fabuły gry i jej misji, to czy nie powstał jakiś mod, który ułatwia taką "zabawę"? Prymitywne to, ale wątpię, by nikt niczego w tym kierunku nie zrobił.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

06 paź 2013, 16:23

a po co tworzyli by przygodówke bez braku przemocy ze strony takiej, jak widzimy w postalu (przykładowo a'la takie Gone Home XD


ODPOWIEDZ