The Freak Story

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

30 lip 2013, 11:21

Tak wiem ze ten modzik dodałem w zakładce Postal 2 Mods w English Forum ale nikt nie odpisywał oprócz Sliver Dragona więc dodałem go tutaj.

Witam dzis przedstawię wam moda pod nazwą The Freak Story Episode-1.Dla mnie ten modzik jest najlepszy.Ocena tego moda zależy od was ja to oceniam na 10/10

Link: https://disk.yandex.com/public/?hash=7F ... xWZsyvk%3D

Tu Filmik: https://www.moddb.com/mods/postal-2-the- ... -episode-1

Waga: 2.6GB

+(Plusy)
Nowe Bronie
Nowe Miasto
Nowa Fabuła
Nowy Koles
Można jeździć samochodami
Inne mapy są w formatach cus

-(Minusy)
Mało map
Ruska wersja

Dziękuje to wszystko zapraszam do pobrania wymaga najlepiej Postala X albo poprostu AW I AWP. ;)


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

30 lip 2013, 14:24

W sumie to filmik z linka, mówi nie wiele, ale na podstawie spojlera jaki sobie zafundowałem na Youtube

Stwierdziłem po obejrzeniu, że nowe bronie o których piszesz są w większości, Nam wszystkim znane, jeśli chodzi o nowe miasto, na razie na podstawie jednego filmiku, do którego podałem link stwierdziłem, iż jest to po prostu przerobione paradise, lecz to na razie stwierdzenie wstępne. Jeśli chodzi o fabułę, o jakoś jej na razie nie dostrzegłem, i tu jest kolejne stwierdzenie wstępne, a samochody, to po prostu dodany mod Project Marica, także nie jest to nic nadzwyczajnego.

Inne mapki, w sensie dodatkowe, zawsze muszą mieć przedrostek cus- ,aby można było je wygodnie odpalać z poziomu menu głównego :)

Podsumowując wstępnie mod ten jest sklejką innych modów, dających bronie oraz jazdę samochodem, patrząc na fabułę, której nie widzę, nie podoba mi się brak jakiego kolwiek wprowadzenia, mianowicie co gdzie jak i dlaczego? oraz z linka który podałeś obecność zombiaków w modzie... ja się pytam ile można...? Oczywiście pomijając wstępne kwestie, które podałem, nie zniechęcam się w pełni do moda, i czekam na rozwinięcie akcji, aby móc coś konkretniej powiedzieć na jego temat, raczej sam w niego nie zagram, tylko obejrzę sobie gameplay, i zobaczę czy coś się poprawi.

EDIT: Zapomniałby dodać, nieco podmienione odgłosy.

Jednak lepiej będzie pobrać moda, i się jemu przyjrzeć osobiście :)

EDIT2: Spoko dzięki za radę :)
Ostatnio zmieniony 30 lip 2013, 14:43 przez Radzik, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

30 lip 2013, 14:32

Tak wiem sorry.Ale ten twój filmik to tylko wersja Alpha a to to Alfa Beta-Demo.Jesli wyjdzie Episode 2-3 to dodam PS.Ja tam tego moda uwielbiam.;)

EDIT: Nie tylko są nowe bronie ale także nowe skiny broni narazie to tylko Episode-1(Częsć 1)
Na pewno Episode 2 będzie lepszy (Jesli będzię).

EDIT2: Pobierz przez Internet Download Manager i pobierz rano to się pobierze jak burza:)

Niektóre bronie są ukryte albo jak zainstalujesz to na AWP to w folderze system w pliku EDWeapons.ini będą Iwanty do broni.
Ostatnio zmieniony 30 lip 2013, 14:43 przez Bartkov, łącznie zmieniany 3 razy.


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

30 lip 2013, 16:49

Kurde...wcześniej włączało się rano przed szkołą download i jak przychodziło po lekcjach do domu to już było ściągnięte, i tylko grać...a teraz? :/

Moda bym ściągnął ale jak to tylko takie coś co Radzik136 mówi, to ja może poczekam do nowszej wersji.


Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

30 lip 2013, 17:10

seebeek17 tak kiedyś było dobrze a teraz się pobiera jak...Babcia:D pfff


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2013, 14:25

Niby muszę mieć wszystko, ale nie wiem czy warto to pobierać. Nie wiem, jaki jest sens kitrać tyle rzeczy, które już mamy i znamy do swojego moda. Znów błąd początkującego, za dużo cudzego. Ale fajnie, że w ogóle ktoś wydaje efekt swojej swobodnej twórczości, dzieli się nim. A im dłużej oglądam, to - chciałbym, aby to było okrojone tylko do własnych oraz zmienionych rzeczy i wolne od zbędnego. Ważyłoby mniej, byłoby pewno też stabilniejsze. W drugiej części gameplaya widzę menu Delete Review. Jakby ktoś przerobił DR na swój sposób. I co, znów pobierać DR?

Same filmiki słabe i nudne, bez przewijania to ich oglądanie to strata czasu. Komu potrzebne przewijanie znanych broni czy nudna i długa wędrówka tunelem? Albo strzelanina u Habiba? Przeróbka mapy z policją może być ciekawa, wygląda dobrze. Sam zaś tunel w grze też może być ciekawy, to warto rozwijać; razem z jazdą pociągiem. Ale ten pokój to pokój czy stacja metra? Boki zrywać. :bolek: Do końca 3 części filmiku nie dotrwałem.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

31 lip 2013, 14:31

Tiquill Ten modzik nie wymaga DR(Delete Review) nie musisz pobierać jak nie chcesz tego moda a i ten modzik nie jest mój tylko Adams777
Edit: Wiecie co ja tego moda usuwam znudził mi się przepraszam że dodałem ten temat proszę go nie zamykać bo będę dodawał inne częsci tego moda.Chciałem żeby każdy o tym modzie wiedział ;) :rifle2:
Ostatnio zmieniony 31 lip 2013, 14:38 przez Bartkov, łącznie zmieniany 2 razy.


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2013, 14:35

Postalowiec1991 pisze:Ten modzik nie wymaga DR(Delete Review) nie musisz pobierać
Chodziło mi o to, że DR może być już zwarta we Freak Story i pobierając FR siłą rzeczy ponownie pobiorę DR, którą już mam. Ale najlepiej będzie to pobrać, to się sam przekonam. ;)
Postalowiec1991 pisze:a i ten modzik nie jest mój tylko Adams777
Jasne, wiem. :)

No, ale dobra, początki nie zawsze zachwycają każdego. Na pewno warto czekać. Byleby mod był rozwijany.
Ostatnio zmieniony 31 lip 2013, 14:37 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

31 lip 2013, 14:40

No byle był Episode-2 a jak nie to mu napisze na ModdB kiedy to zrobi

Tiquill dasz linka do DR?
Ostatnio zmieniony 31 lip 2013, 14:44 przez Bartkov, łącznie zmieniany 1 raz.


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2013, 15:02

Miałem stąd, torrent ma już parę lat, ale chyba jeszcze działa:
Załączniki
Postal-2---AWP-Delete-Review.zip
(19.17 KiB) Pobrany 206 razy


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

31 lip 2013, 16:31

Dziękuje


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2013, 22:43

Postalowiec1991, dziękuję i ja.

Pobrałem. Całość po wypakowaniu ma aż 6.5 GB! No, nie jest to dobry sposób na prezentację swojego moda. Ale to dobry sposób na pobranie brakujących a nawet nieznanych rosyjskich modów. Bo to raczej megapack modów + FS. Do tego trendu po wschodniej granicy trzeba się chyba przyzwyczaić. :drapanie: Ile tam tego jest! Zamiast nurkować po tematach i serwisach z plikami - wszystko naraz. Kto lubi mieć (niemal) wszystko, to warto mu to pobrać. ;)

I nie, to nie jest DR2. Zawartość modów znacznie większa.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

31 lip 2013, 23:20

Mój mix P2 ma już ponad 30 GB a same instalki modów jeszcze więcej. Nic mnie już chyba nie zdziwi ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

01 sie 2013, 12:36

[quote="Tiquill"]Postalowiec1991, dziękuję i ja.

Nie ma za co Tiquill;)

EDIT: A by mieć wszystkie bronie trzeba wpisać kod w konsoli a o to ten kod:Sweet.

EDIT2: Znalazłem Easter Egg'a. Jak się zaczyna grę trzeba wpisać kod AllahMode potem idziesz prosto potem gdzie ten bankomat i sklep skręcasz w prawo i idziesz w tą rzekę zieloną tam leży członek z RWS I Postal III można go podniesć i jak klikniesz enter to wydaje dzwięki jak by ktos pierdział. :diabeł: :D
Ostatnio zmieniony 03 sie 2013, 15:51 przez Bartkov, łącznie zmieniany 3 razy.


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

21 sie 2013, 01:50

mi też ten mod się bardzo spodobał nawet jak to jest zlepka wszystkich

PS:są jakieś informacje na temat moda bo nie wierze że na trzech mapach by się on skończył :P


ODPOWIEDZ