The Elder Scrolls III - Morrowind

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

27 kwie 2008, 16:55

Lothar, nie zarywaj znowu dla PS nocy. :p A tak na serio - z tego co wiem, to Mixer pobrał "Must have". Skontaktuj się z nim.


Obrazek
krzysiek2222

30 kwie 2008, 21:15

No ja myśle, że fajne będą. Jak ja ujrzałem filmik na jutubie z końmi to od razu na google wlazłem i wpisałem. Zrobilem se tu konto i bende sprawdzal czy nie macie jakichś nowych paczek modzików :) :) :P :mgun2: :mgun:


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

30 kwie 2008, 21:17

krzysiek2222, czyli mamy rozumieć, że jesteś tu tylko dla Morrowinda? :p


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 kwie 2008, 21:32

Witamy Cię! To forum jest o Postalu, ale i fanów innych gier chętnie tu ujrzymy. Po to jest dział Inne Gry. Nawet dla tych, którzy nie interesują się Postalem. Jeszcze się nie interesują... ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Karpiu
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 516
Rejestracja: 20 lis 2007, 21:24
Lokalizacja: Eichenbruck

30 kwie 2008, 21:52

niom, święta racja, TIquill! Chcecie dwodów? No to sypnę - ja 8) W postala już nie gram, a nadal tu siedzę :D a więc, ludzie i ludziska, przybywajcie, piszcie (ale z sensem!), to zostaniecie przyjęci do grona naszego!


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

30 kwie 2008, 21:56

Karpiu, ja na Postala jestem obecnie obrażony, bo muszę go znowu przeinstalowywać... Ale będzie dobrze, musi być dobrze. :p

Koniec offtopicu, żeby nie było. :D


Obrazek
krzysiek2222

01 maja 2008, 22:01

To znaczy grałem w Postal 1. Fajny był. Pamientam tekścik : Rozbije samolot na twojej matce albo twoja matka jest kozą w stadzie mojego ojca.
Odpowiedź: nie nie jestem tu tylko dla morrowinda.

[ Dodano: 2008-05-01, 22:06 ]
Jestem tu dlatego, że naprawdę możecie pomóc fanom innych gier. :)


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

02 maja 2008, 23:04

Mój problem z Must Have tkwił w za starej wersji 7zipa. PO ściągnięciu wersji 4.57 wszystko działa jak należy. Dobrze, że mam Mixera. 8-)


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

07 mar 2009, 19:47

Tak jak w temacie - w Morrowind wyrosła trawa. Jednak nie byle jaka, ale całkiem ładnie wykonana, zielona, powiewająca na wietrze trawka, która sprawia że Morrowind wygląda teraz jeszcze lepiej niż kiedykolwiek!
Poniżej przedstawiam małe próbki (jednak efekt na screenach nijak się ma do efektu w grze):
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek
Aby taki efekt osiągnąć, należy zaopatrzyć się w najnowszą wersję MGE (aktualnie 3.8.0):
https://timeslip.chorrol.com/current/mge3.8.0b.7z
oraz plugin dodający trawę do gry (2 mirrory):
https://www.4shared.com/file/91626688/a3 ... ta_PL.html
https://www.sendspace.com/file/tgzrgr
Jeśli jednak ktoś nie chce walczyć z MGE, może po prostu uruchomić pluginy i cieszyć się statyczną (nie ruszającą się) trawą. Polecam każdemu przetestować, bowiem efekt czasami wręcz powala i sprawia że wiele miejsc nie wydaje się już tak pustych.
UWAGA
Nie jestem autorem plugina, jedyne co zrobiłem to konwersja na wersję PL! Twórcą i autorem jest vitality7, który umieścił również filmik przedstawiający efekty jego pracy:
8-)

========EDIT========
Wynalazłem przed chwilą zmodyfikowane modele trawy, dzięki czemu możecie bez wahania (a nawet musicie :-P) użyć pluginów od trawy przy generowani Distant-Land'ów: https://www.liztail.com/grass_meshes.7z
Tutaj opis co i jak: https://vality7.googlepages.com/mgegrass
8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
bronson

27 sie 2009, 17:19

Hej ! W tym temacie znalazłem linki do morrowind.pl, ale jak się okazuje niestety strona nie działa. Widzę, że udzielają się tu też osoby z administracji tamtej strony.
Czy ktoś orientuje się czy morrowind.pl definitywnie zakończył swoją działalność czy to tylko chwilowy przestój ? Nie zdążyłem ściągnąć wszystkich modów :(
Pozdr.


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

27 sie 2009, 17:54

Trudno powiedzieć. Wygląda na to, że strona została wykasowana z serwera dobry miesiąc temu, ale sam serwer i domena nadal istnieje. Mody znajdziesz na www.planetelderscrolls.gamespy.com. Nie trzeba płacić, wystarczy sama rejestracja.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

28 sie 2009, 04:19

bronson pisze:Hej ! W tym temacie znalazłem linki do morrowind.pl, ale jak się okazuje niestety strona nie działa. Widzę, że udzielają się tu też osoby z administracji tamtej strony.
Czy ktoś orientuje się czy morrowind.pl definitywnie zakończył swoją działalność czy to tylko chwilowy przestój ? Nie zdążyłem ściągnąć wszystkich modów :(
Pozdr.
Mniej-więcej ja się orientuję - Admin prawdopodobnie wyjechał na wakacje/olał sprawę i nie zapłacił za serwer, dzięki czemu wszystko szlag trafił 8-) Niestety główny administrator milczy, nie odzywa się na gg i nie odpisuje na maile :-/
Ostatnio zmieniony 28 sie 2009, 04:19 przez Lothar, łącznie zmieniany 1 raz.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
bronson

29 sie 2009, 22:33

No to nie fajnie. Szkoda, bo strona i forum było ok. Dzięki za odpowiedzi.


Awatar użytkownika
ppawlak2
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2010, 17:07

10 cze 2010, 18:35

Mam problem z tym megapackiem.Gdy probouje rozpakować wola o hasło i wyskakują jakieś błędy.Nie byloby dla Ciebie problemem jeszcze raz zuploadowanie tego?Bardzo mi zależy na modach.Jest to chyba jedyna taka paczka.Pozdrawiam


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

31 paź 2010, 14:08

Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą - Morrowind.pl znowu działa 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
ODPOWIEDZ