The Elder Scrolls III - Morrowind

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

krzysiek2222

19 sty 2011, 19:16

Cytat od krzysiek2222
No ja myśle, że fajne będą. Jak ja ujrzałem filmik na jutubie z końmi to od razu na google wlazłem i wpisałem. Zrobilem se tu konto i bende sprawdzal czy nie macie jakichś nowych paczek modzików :) :) :P :mgun2: :mgun:
Koniec cytatu

O JEZU!
Po dwóch latach odnalazłem te forum... a dokładniej ten temat. Jak zobaczyłem swoje komentarze to z niedowierzania szukałem innych komentarzy użytkownika krzysiek2222... po piśmie i ortografii nie mogłem dowierzyć, że to ja. Jedynie podpis mnie coś... naprowadził. Jestem cholernie zaskoczony. Obecnie mam 15 lat, w czerwcu 16 :].
Jak patrzę na swoją ortografię z kilku lat wstecz to po prostu...
Obrazek

Jednkaże witam Was ponownie! Tym razem postaram się pobyć dłużej, chociaż ostatnio mało czasu mam.


Co do samego Morrowinda: Postanowiłem pobawić się modowaniem. Wkrótce zacznę prace nad jakimś modem, chociaż jeszcze nie wiem jakim.
Pozdrawiam!
Ostatnio zmieniony 19 sty 2011, 19:22 przez krzysiek2222, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

08 mar 2013, 21:47

Lothar pisze:A tutaj link: Morrowind Must Have MODs by Lothar
postanowilem odkopac Morrowinda a ze nie mam za bardzo czasu na szukanie tych najlepszych modow musialo dojsc do pewnej reakcji w moim mozgu ktora to zas odkopala z pamieci ze istnialo cos takiego jak Lothar's must have... milo widziec ze linki jeszcze nie wygasly.
moze sie wydawac niekulturalne ze po tak dlugim czasie na forum postala pisze w temacie o Morrowindzie wiec zeby nie mowili ze cham i prostak to
"Postal 2 jest super ale jego kontynuacja juz nie za bardzo"


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

08 mar 2013, 21:54

Siemka. Dawno Cię nie było. W sumie to jak ja zaczynałem na Forum to już chyba coraz rzadziej wchodziłeś, ale pamiętam jak mi wlepiłeś warna. Hehe. Pozdrawiam.

A żeby nie było offtopu, to jakiś miesiąc temu zainstalowałem sobie Morrowinda i pograłem z 2h, ale jakoś gra mnie nie wciągnęła. :(


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

08 mar 2013, 21:59

Mr Minio pisze:ale pamiętam jak mi wlepiłeś warna
niczym rumunska prostytutka zawsze do uslug
Mr Minio pisze:Morrowinda i pograłem z 2h, ale jakoś gra mnie nie wciągnęła.
bo ta gra wciaga po pierwszych 10 ^^


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

08 mar 2013, 22:14

Dokładnie - w Skajrima nie grałem ale Morrowind = :ok:


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

09 mar 2013, 22:24

ZigHor pisze:[...] w Skajrima nie grałem...
A powinieneś, zwłaszcza po ostatnim patch-u z wyższym stopniem trudności. Gra popełnia część grzechów Oblivion-a niestety, ale zmiana go pod każdym względem. A z DLC Dragonborn można sobie nieco powspominać BloodMoon-a. Morrowind-a i tak nie przebija, jednak mimo wszystko warto spróbować. Wiem, że moje pierwsze wrażenia ze Skyrim (do przeczytania na Morrowind.pl ) zbytnio tego nie potwierdzają, jednak dałem grze drugą szansę i nie żałuję. Więcej w niej TES-a niż w Oblivion-ie, mniej niż w Morrowind i poprzednikach. Jednak przyrównując do tego co obecnie mamy na rynku gier, to w klasie RPG-ów nie ma sobie równych. 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

09 mar 2013, 22:42

Dla mnie lepszy jest Gothic (i dla innych wiernych fanów :D [chociaż już w ogóle nie siedzę na The Modders]); Skyrim jest zajebisty, ale nie ma np. "wgłębiającej gracza" historii itp. jak w Gothicu :P.
To są gry Role Playing. Może Skyrim jest rozległy (i decyzje gracza bardziej wpływają na jakąś tam mniej znaczącą historię (bo po prostu w Skyrim jej tak bardzo nie czuć (tak było w Morrowind i po opatrzeniu u kolegi Skyrima było to widać) jak w Gothic). Skyrim jest większy i może dlatego jej nie wyczuwamy, ale decyzję wpływają na historię. W Gothicu wszystko jest inne i decyzja jest ukazana w mniejszym znaczeniu (decyzje gracza i tak nie wpływają na historię - może w bardzo małym znaczeniu; nie ma kilku zakończeń gry itp.). Ale historia, rozgrywka i rozległość Gothica wyciąga go jako najlepszego RPG'a w historii :D


Awatar użytkownika
maniek
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 24 sie 2013, 15:38
Kontakt:

25 sie 2013, 12:00

Dla mnie Skyrim to chyba najlepsza gra w jaką grałem - ever.


Awatar użytkownika
Mike
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1805
Rejestracja: 14 wrz 2013, 12:33

22 wrz 2013, 19:33

Ja pamiętam jak zainstalowałem Morrowinda kilka lat temu. O kilku pierwszych minutach gry wyszedłem z niej i ją usunąłem, bo myślałem, że to jakaś przygodówka (nie przepadam za przygodówkami). Po tym jak grałem w Obliviona i Skyrima chciałem Morrowinda zainstalować jeszcze raz, ale płyta się strasznie porysowała i mi jej komp nie czyta. :( Od tej pory zastanawiam się co ja narobiłem i nie oceniam gry po kilku pierwszych minutach.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

23 paź 2013, 08:36

Wie ktoś gdzie najtaniej można kupić TES Anthologhy PL w pudełku?
Znalazłem na sklep.gram.pl za 230zł. Dostanę to taniej?


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

23 paź 2013, 09:05



Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

15 paź 2014, 03:32

Morrowind to moja trzecia ulubiona gra po Postalu i Original War, jednak to przy niej spędziłem najwięcej czasu. Znam ją całą praktycznie na pamięć.


I regret nothing
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

15 paź 2014, 19:50

Przeszedłem pierwsze kilka misji.
Muszę kiedyś usiąść do tego i to w końcu przejść do końca.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

15 paź 2014, 19:59

Ja się wciągnąłem od razu, pierwszy raz grałem w 2007 jak go dali do CD-Action. Strasznie mi się spodobało, że mogę robić co chcę, nikt mnie w grze nie ogranicza. Nie muszę od razu wykonywać misji, mogę najpierw zdobywać doświadczenie, zarabiać kasę, eksplorować jaskinie i ruiny, zwiedzać miasta, nawet książki czytać w grze. Zawsze grałem Nordem, może raz Khajitem, bo nie znoszę ogólnie elfów :) .
Seebeek nie odstraszaj się grafiką, gra jest może i stara, ale wciąż świetna. Co prawda system walki jest trochę prostacki, ale można to wybaczyć.


I regret nothing
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

15 paź 2014, 20:02

dzienis666 pisze:raz grałem w 2007 jak go dali do CD-Action
Coo? To było w CDA? :F .. kurde... Szkoda. Bo chętnie bym kupił.
dzienis666 pisze:Seebeek nie odstraszaj się grafiką
Nic do grafy nie mam. Jak da się na Ultra wszystko to gra wygląda nawet nawet. :)


ODPOWIEDZ