Testy serwera

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

10 cze 2012, 10:47

a więc tak grając za 1 razem nie miałem pistoletu tylko zapałki za drugim już było ok.
Ping na poziomie 59-69 (dość nieprzyjemne lagi jak na ten ping). Boty czitują maja aimbota "jajaja" po 10 min gry miałem 48-8. Zmiana map działa bezproblemowo podobnie jak 1409X Patch.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 cze 2012, 23:06

postal III, o tym się pomyśli, gdy już okrzepniemy. ;)
abdul11 pisze:Boty czitują maja aimbota "jajaja" po 10 min gry miałem 48-8
Nie rozumiem. Jak, kto, skąd i kiedy? Możesz mi to wyjaśnić? Bo nie czuję się fajnie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

11 cze 2012, 05:41

No więc jedziemy:
- ping ~ 42ms - 46ms, w BankBrawl ~60ms
- BankBrawl, z tego co doświadczyłem, nie nadaje się to multi. Jest to jedyna mapa, na której miałem dziwaczne lagi, pozwalające między innymi mi (i botom) przechodzić przez zamknięte drzwi. Dodatkowo gracze, jak i boty, co jakiś czas się nieco teleportują, zamiast normalnie poruszać (jakby serwer nie wyrabiał z propagacją danych). Faja zdrowia po użyciu znikała z ekwipunku dobre 5 - 10 sekund później. Niestety, nie dało się jej użyć kilka razy ;-)
- Istnieją jakieś konkretniejsze boty? Niby ustawione na max skill-a, ale wynik 58 - 0 średnio mnie o tym przekonuje. Dodatkowo lubią się co jakiś czas zawiesić (stoją w miejscu i nic nie robią), najczęściej zdarzało im się to na BankBrawl
- Rotacja map działa bez problemu, głosowanie podobnie

To tyle, póki co 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

11 cze 2012, 16:08

oj 58-0??? ja to jestem noobem tego forum chyba a co do aimbotów to boty robią czasem jak Sussi bija HS z 2 końca mapy (tylko sussi potrafiła za 80hp a boty tylko za 50 xDDD)


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

12 cze 2012, 06:06

Mój błąd, 57 - 0:
Obrazek
Co do HS-ów z drugiego końca mapy z byle jakiej broni - fakt, boty potrafią takie cuda (a jaką magię nożyczkami robią :O ), jednak im człowiek bliżej, tym robią się bardziej nieszkodliwe. 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

12 cze 2012, 16:29

byłem lepszy xDDDDDD


Obrazek
Ostatnio zmieniony 13 cze 2012, 18:54 przez abdul11, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 cze 2012, 01:35

Lothar pisze:Jest to jedyna mapa, na której miałem dziwaczne lagi, pozwalające między innymi mi (i botom) przechodzić przez zamknięte drzwi. Dodatkowo gracze, jak i boty, co jakiś czas się nieco teleportują, zamiast normalnie poruszać (jakby serwer nie wyrabiał z propagacją danych)
Te przeskoki do przodu mam na każdej mapie, nie tylko BankBrawl. Byłoby to może usprawnienie dane przez ZeroPing i dobre antidotum na wysokie pingi - ale i przy wyłączonym ZP też to działa.
Lothar pisze:Istnieją jakieś konkretniejsze boty? Niby ustawione na max skill-a, ale wynik 58 - 0 średnio mnie o tym przekonuje.
To cały dobrobyt P2MP X1409, nie dają więcej.
abdul11 pisze:a co do aimbotów
Strachy na lachy. Normalna opcja a nie czitujące boty.

No dobra, a na innych serwerach tych teleportów i "aimbotów" nie uświadczacie?? Bo wygląda, jakbyście pisali o tym jak o nowości w P2.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 cze 2012, 02:16

Dobra ludkowie, pora na dodatkowe mody. Na pierwszy ogień kMods-Plus. A czemu taki stary? Dla mutatora Masscare.

Włączyłem AirMail i Massacre. Czyli spadają paczki z nieba i mamy do odstrzału bezbronnych bystków. Boty wyłączyłem, więc można hasać bezkarnie. :P U mnie działa, mam nadzieję, że Wam też pójdzie ok. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 cze 2012, 16:24

Jak już zapewne niektórzy zauważyli (i używali) włączyłem głosowanie na tryb gry i na mutatory. Nie tylko można mapę wybrać, ale też to. Pozwoli to usprawnić plastyczność serwera i samym graczom wpływać na to, w co chcą grać. Słowem mówiąc: używajcie tego. ;)

Mutatory dodatkowe (w tym Massacre i Airmail) potrafią znikać same (tak było do dziś przedpołudnia). Ale znalazłem sposób, by nawet po restarcie serwera nie zgubiły się i zawsze były.

Teraz dodaję samochody...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaro111
Początkujący morderca
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:02

17 cze 2012, 20:48

Serwer trochę laguje (na innych serwerach gra mi się płynnie).


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 cze 2012, 20:59

Mod Project Marica i jego 5 map dodane. W najnowszej wersji 1.2.5, która już jest w naszym downloadzie, skąd możecie ją pobrać. Jego pliki sporo ważą i gdy nie będziecie mieli go w swojej grze, gra pobierze go z serwera gry - a to spowolni samą grę innym graczom. A więc - pobierajcie nim dołączycie do gry.

Na razie gra z samochodami w PM nie jest wolna od błędów. Gdy admini zechcą ustawiać grę, a nie chcą błędu lub nie chcą samochodów - wystarczy mapy moda usunąć z rotacji map. Wszystko to są testy, nie znaczy bowiem, że stale będą teraz samochody. ;)

Jaro111, uwaga przyjęta, dzięki. Zaradzi się. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaro111
Początkujący morderca
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:02

18 cze 2012, 01:30

Samochody są ok, w czołgu kierowanie nie działa, helikopter jest zbugowany (gdy do niego wsiądziesz to HP spada ci do 0 co sprawia, że stajesz się niewidzialny dla wroga). Tiquill wie co i jak, bo był ze mną na serwerze. Jak czegoś niedopisałem to mnie poprawcie :D
Ostatnio zmieniony 18 cze 2012, 01:31 przez Jaro111, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 cze 2012, 02:00

Potwierdzam i dodam, że sterowanie też czasem nie tak. Ta utrata zdrowia do zera omamia przeciwnika. Nie widzisz nikogo w helikopterze, chcesz wsiąść, a cię odrzuca. Bo inny tam siedzi - ale go właśnie nie widzisz. xD To są raczej błędy moda, a nie serwera. Pozostawiłem w rotacji map 3 mapy z Project Marica, te które są w miarę ok. I całkiem dobry ping miałem na nich, dało się jeździć.

Resztę niech inni admini zmieniają. A sami gracze mogą wpływać na mapy przez Map Voting.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
EvilT-ModZ
Modder
Modder
Posty: 159
Rejestracja: 16 sie 2010, 17:30

18 cze 2012, 15:20

Jaro111 pisze:Samochody są ok, w czołgu kierowanie nie działa, helikopter jest zbugowany (gdy do niego wsiądziesz to HP spada ci do 0 co sprawia, że stajesz się niewidzialny dla wroga). Tiquill wie co i jak, bo był ze mną na serwerze. Jak czegoś niedopisałem to mnie poprawcie :D
Sounds crazy. Play on the "Russian server by POSTAL_Serega" and satisfy oneself, mod works correctly, and all ur problems just ur.
Probably u have some mutators / or mp(fixes) / or etc, which damage other game actors


Awatar użytkownika
Jaro111
Początkujący morderca
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:02

18 cze 2012, 21:07

Well, that might be Airmail's foult. When you drive you pick up Airmails. Maybe 2nd guy who I've played with dropped this thunder airmail (dunno if name correct - I mean Airmail which kills) in the car, so when I entered car that Airmail killed me. That would be a good explanation for this bug with 0 HP (when you have 0 HP (bug) then you can't drive normally (like I've posted before, I couldn't move tank (turn left/right) ).


ODPOWIEDZ