TeeWorlds

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

12 kwie 2010, 21:52

"Teeworlds - gra online wywołująca uśmiech na twarzy każdego człowieka, który w nią zagrał. Jest to shooter 2D zrobiony z lekkim przymrużeniem oka. Po co po raz kolejny bić ludzi jak można władować magazynek w przesympatycznie wyglądająca kulkę, prawda? Z tego właśnie założenia wyszli twórcy. Gra oferuje rozrywkę na wysokim poziomie w trzech trybach rozgrywki, znanych równiez z innych gier: TD [kazdy na każdego], TDM[drużynowy DM] i CTF [flagi].

Gramy nie ludźmi, lecz słodkimi walecznymi kulkami. Sama rozgrywka przypomina bardzo grę Soldat, czyli latamy po całej mapie, szukając przeciwników celem eliminacji. Do eksterminacji innych kulek mamy mały arsenał broni, które są rozsiane na całej mapie, po respawnie kulki posiadamy dwie bronie (młotek i pistolet), resztę uzbrojenia trzeba zdobyć samemu. Do wyboru mamy: shootgun, granatnik, broń laserową i miecz samurajski (po jego zdobyciu zamieniamy się w ninja-samuraja). Nasza kulka posiada równiez linę (coś jak nieśmiertelny ninja rope z Worms), dzięki której możemy szybciej się przemieszczać i przyciągać do siebie przeciwników.

Graficznie gra wypada nieco więcej niż przyzwoicie, mapy są proste, kulki wyglądają zabawnie, jednym słowem nic więcej ta gra nie potrzebuje. Dźwiękowo też jest zadowalająco, co prawda nie ma jako takiej ściezki dźwiękowej, ale odgłosy wystrzałów i okrzyki radości kuli po zabiciu przeciwnika w zupełności wystarczą.
Teeworlds nie jest z pewnością dla tych, którzy przeglądając się rano w lustrze mówią "Jestem Hardkorem", tylko bardziej dla ludzi chcących się wyluzować po szkole czy pracy. Polecam każdemu miłośnikowi prostych strzelanek. Dodam jeszcze, że w Teeworlds gra dużo Polaków."
Źródło: https://www.mmorpg.org.pl/teeworlds,g582.html
Gameplaye:
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
Strona Gry:
https://www.teeworlds.com/

Uważam że to wspaniała gra na nudne wieczory i niezły odstresowywacz.Do gry stworzono mnóstwo najróźniejszych modów i skinów więc myślę że każdy znajdzie coś dla siebie.Jednak chciałbym zapytać was co wy sądzicie o tej grze i czy kiedy kolwiek o niej słyszelicie/graliście w nią?
Ps.Niedawno stworzyłem małego skina zmieniającego wygląd broni:
[ostrzegam iż skin jest jeszcze niedokończony i w grze niektóre rzeczy mogą mieć białe pixele :( .Wiem również że na obrazku niektóre elementy wyglądają źle, ale w grze jest o wiele lepiej. ]
link:
https://img228.imageshack.us/img228/7742/gameja.png


Szemat

22 kwie 2010, 13:29

Grałem, gra dobra na krótką metę. Najbardziej podobały mi się zręcznościowe tryby, gdzie trzeba było jak najprędzej dojść do końca. Linka była bardzo przydatna. Następny ciekawy tryb polegał na tym że jeden gracz wieszał się w jednym miejscu, inni przeciągali go na dół by ten mógł wypchnąć ich przez jakiś tunel prowadzący ku górze. Czasami ciężko się było załapać na to. :D


ODPOWIEDZ