[prop] Team Speak 3

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Czy Jesteś zainteresowany?

Tak
4
80%
Nie
1
20%
 
Liczba głosów: 5
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

27 lut 2014, 13:40

Witam Wszystkich :)

Od dłuższego okresu czasu myślałem o tym aby zaproponować Wam, rozszerzenie dostępnych form komunikacji Użytkowników forum o program służący do komunikacji głosowej wielu Osób jednocześnie Team Speak 3, który Mógłby posłużyć Nam nie tylko do usprawnienia ustawek i komunikacji w trakcie rozgrywek na multi, ale i również posłużyć jako dobre miejsce do komunikacji Osób pracujących wspólnie nad jakimś projektem, jak i również do wzajemnej pomocy, dotyczącej problemów z Postalem, i jak wiadomo rozmowach ogólnych. gdyż nie tylko Postalem człowiek żyje :)
Podstawową zaletą komunikacji głosowej jaką oferuje team speak jest to, że nie trzeba odrywać się od wykonywanego zajęcia, aby odpisać, tak jak ma to miejsce w komunikacji tekstowej, tylko można odpowiedzieć głosem, i nie przerywając wykonywanego zajęcia.
To samo dotyczy się rozgrywek na multi, podczas gry, możemy szybko sobie przekazywać informacje, nie stając się przy tym łatwą do zabicia jednostką.
Jeśli chodzi o problem u Osób mających internet z ograniczeniem transferu, to zasadniczo radą na to jest to, aby wykorzystywany kodek audio miał, w miarę przyjazną, albo nawet minimalną jakość aby Wasz transfer.

Chyba wszystko zawarłem, w poście tak na początek, jeśli o czymś zapomniałem to zapraszam do zadawania pytań i wypowiedzi w temacie :)
Ogólnie rzecz biorąc serwer, i kanały są przygotowane i gotowe do użycia, ale najpierw chciałbym zapytać Was o zdanie :)


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

27 lut 2014, 18:55

Ten kanał będzie miał jakąś ograniczoną ilość slotów?

Ja chętnie będę korzystał, ale w wyznaczonych porach ze względów dla Radzik136 znanych xD Więc jestem na tak.


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

27 lut 2014, 22:24

Serwer z którego będziemy korzystać ma licencję do zastosowań niekomercyjnych, który oferuje 512 slotów, natomiast ilość użytkowników, która na nim się pojawia to około 100 Osób. Adres serwera, który podam już teraz dla Osób, które są zainteresowane aby już teraz sprawdzić moją propozycję to adres serwer usunałem z powodu braku zainteresowania na który Was Zapraszam :)
Oczywiście proszę zapoznać się z regulaminem serwera, po podłączeniu się do niego :)
Ostatnio zmieniony 22 mar 2014, 14:11 przez Radzik, łącznie zmieniany 1 raz.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 mar 2014, 19:54

Korzystałem i sobie chwalę, będę korzystał, na pewno w trybie multi. A czy poza multi też? Nie wiem, ale wydaje mi się taka forma komunikacji często swobodniejsza i wygodniejsza niż forum. Kiedyś mieliśmy IRCa, miejsce na swobodną komunikację, teraz TS wydaje mi się alternatywą dla niego, już bez klikania. Nie przewidujemy twardych ram na formę (poza kanałem multi czy Postal oraz Pomoc) i tematyka kanałów może być dowolna, podręczna, zmienna i - jaką chcecie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

02 mar 2014, 10:25

TS to świetna rzecz- czy na multi czy poza nim. Często razem z Radzikiem nawijamy, TS szybko się włącza i działa w tle więc nie jest uciążliwy. A używanie go podczas gry daje więcej radości :D Tak więc pobierajcie i korzystajcie :)


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

02 mar 2014, 13:10

Tiquill pisze:Korzystałem i sobie chwalę, będę korzystał, na pewno w trybie multi. A czy poza multi też? Nie wiem, ale wydaje mi się taka forma komunikacji często swobodniejsza i wygodniejsza niż forum. Kiedyś mieliśmy IRCa, miejsce na swobodną komunikację, teraz TS wydaje mi się alternatywą dla niego, już bez klikania. Nie przewidujemy twardych ram na formę (poza kanałem multi czy Postal oraz Pomoc) i tematyka kanałów może być dowolna, podręczna, zmienna i - jaką chcecie.
I to jest fajne, bo Nikt odgórnie nie narzuca Nam tematu, po za kanałami tematycznymi, choć i tak wiadomo, że i w tematycznych Nikt nie będzie tego kontrolował, temat jest w pełni dowolny, zależny tak na prawdę od Was :)

Prawda jest taka, że choć siedzę na kanale tematycznym, to i tak nie jednokrotnie rozmawiam po prostu o wszystkim i o niczym.
Piroziom pisze:A używanie go podczas gry daje więcej radości
Szczerze to jakoś grania na multi bez ts-a sobie nie wyobrażam, bo oprócz dzielenia się wrażeniami możemy również wiele innych tematów dotyczących rozgrywki i nie tylko, mogąc dalej bym w pełni skupionym na samej rozgrywce.

Wszystko jest gotowe tylko wbijać i korzystać :)

https://www.dropbox.com/s/s7c3mkrxvy59i ... ak%203.jpg


Niepoważny admin
ODPOWIEDZ