Te jedyne chwile

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

25 sty 2010, 16:49

Pierwszy kontakt z Postalem miałem w domu mego kolegi. Przyszedłem do niego, jak często to robiłem, a on pokazał mi nową grę - Postala 2. Chodziliśmy sobie po mapce dom, wchodziliśmy ludziom do mieszkań itd. oglądaliśmy paradującą orkiestrę (wtorek był). Nagle usłyszeliśmy krzyk, po chwili zobaczyliśmy plomienie.m Czym prędzej pobiegliśmy tam i... szok. Na ziemi leżeli SPALENI ludzie. Nie martwi, ale niczym nie rózniący się od innych, żywych. Ich skóra była.. co tam, nie było jej! Tarzający się czlowiek, jęczący, cały zwęglony... To było coś, czego do tej pory nie doświadczałem. Wcześniejszą grą, która była uruchamiana za każdym razem, gdy miałem grać, był MoHAA. Z Postalem - całe lata świetlne co do skonstruowania gry jak i grafiki. Wtedy było to dla mnie "fotorealistyczne".
Innym razem ten sam kolega, gdy ja grałem, polecił mi "ficzer" - przycisk K. Wcisnąłem i.. nie pozostało nic innego jak śmierć ;) (swoją drogą, po co wogóle taka opcja w grze? Fakt, niby większy realizm [ :> ], ale jednak...).
Długo bałem się zainstalować tą grę u siebie, potem, gdy się odważyłem, musiałem błagać kolegę o płytke z Playa - kolega miał nawet przez to w domu awanturę! ehh, stare czasy...
Albo 1 misja - mleko. Ładnie biorę mleko, idę do wyjścia - a tu krzyczy do mnie Talib "on kradnie!". Więc się wrócilem do kasy, aby zapłacić. Niestety, miał sprzedawca temperament i nie dał sie ugłaskać. Ile razy próbowałem klikac "Enter", mając aktywne pieniądze, do wtóru uderzeń łopaty o mój kark... nadeszła śmierć i reload. :D


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

26 sty 2010, 19:32

Pamiętam, jak pierwszy raz odpaliłem postala. Kupiłem tego z Playa, wcześniej nie miałem kontaktu z tą grą, tylko słyszałem jakieś przelotne informacje od kumpli itd. Pamiętam, że pierwszy dzień w Postalu biegałem z załzawionymi ze śmiechu oczami. Oj jak mi się podobało skopanie psa w dupsko (m.in. biednego Champa :P), albo naparzanie z łopaty. Włamywałem się ludziom do domów przez okna i nawalałem dobólowo łopatą, a orgię kończyłem uroczystym oddaniem moczu na denata. Ach, co za czasy. Przy kupowaniu mleka dostawałem orgazmów od tekstów Habiba o rozbiciu samolotu na mojej matce :D. W zasadzie na samym początku używałem tylko łopaty, inne bronie mnie nie brały w takim stopniu ^^. Piękne chwile :D


Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

26 sty 2010, 21:06

Ja na początku nie wiedziałem nic o postalu, kolega chciał się popisać nową grą podobną do GTA (3 klasa podstawówki) tylko że była z oczu i można było sikać na innych więc zaprosił mnie do siebie włączył i pokazał mi Postala zacząłem grać spodobało mi się, bo jakimś miesiącu czy dwóch dostałem KOMPUTER więc pożyczyłem parę gier od kolegi (w tym postal 2 i 1) no instalacja itd. poszły dobrze :]. Grałem przez 4 miesiące w postala i przestałem, (INTERNET!) grałem w metin 2 i tak dalej, no i 5 klasa podstawówki przypomniało mi się o postalu niestety kolega się przeprowadził więc przetrzepałem spory kawał internetu (niestety nie wiedziałem o torrentach i innych duperelach) i znalazłem! I od 5 klasy gram głównie w postala, mody i "postalsite" znalazłem po roku bo chciałem pogadać o postalu, miałem konto zwane "Rafalon" lecz pierwszy post napisany przez mojego głupawego brata spowodował ban (Ale miał "przerąbane" :D :mgun: ) i nie chciało mi się później zakładać konta więc poczekałem do 28 Paź 2009 i założyłem :D
Ostatnio zmieniony 26 sty 2010, 21:12 przez zbigniewcebula, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

26 sty 2010, 22:19

I co my mamy uwierzyć w historyjkę z drugim kontem? Weź już przestań (:


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiszer
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1144
Rejestracja: 30 lis 2008, 18:55

26 sty 2010, 22:27



Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

26 sty 2010, 22:30

Zaciekawiło mnie co napisał Z.Cebula.Czyli masz pirata?
A oto moja historia:
Było to dawno gdzieś w 2004/2005 r.Mój starszy odkopał jakiś stary cd-action i z niego zainstalował demko Postala 2.Gdy tylko udało mi się uruchomić go co było dla mnie piekielnie trudne, chwyciłem łopatę i zacząłem siać spustoszenie.Niestety nie było tego wiele iż demko miało ograniczony czas 10min.Po kilku tygodniach mojego błagania stary kupił pełną wersje.AW oraz mody mam od nie dawno bowiem od ostatnich wakacji kiedy to zakupiłem na play.pl Postal'a X(czekałem na niego prawie mięsiąc!).I tak pogrywam do dziś.
Aha mój pierwszy Oryginalny Postal2 uległ samozniszczeniu(niczym talib kamikadze) w napędzie.To by było na tyle.
------------------
Nie dziw że Rafalona zbanowali ;) .Za takie posty.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2010, 22:32 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

27 sty 2010, 00:21

W sumie i tak jest diametralna poprawa niż poprzednio, także chyba mogę przymknąć oko...
Robsessed (2009-02-23, 15:58) pisze:Dorośnij i wróć.
Hehe xD dorósł i wrócił...
Ostatnio zmieniony 27 sty 2010, 00:33 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

27 sty 2010, 07:33

Mówiłem to był mój brat ...
1.Mój brat nigdy nie dorośnie
2.Z nim to ja mam same problemy xD

Slayer niestety mam "pirata" :|

---Skończmy Temat Rafalona i kontynuujmy---


Robsessed NIE MAM KASY "BANKRUT"

[ Komentarz dodany przez: Robsessed: 2010-01-27, 22:28 ]
Oczywiście ma się rozumieć, że kupisz oryginała, jak tylko uda Ci dotrzeć do sklepu z Postalem. ;p
Ostatnio zmieniony 28 sty 2010, 16:37 przez zbigniewcebula, łącznie zmieniany 5 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

28 sie 2011, 21:08

Zawsze jak jakąś grę se instaluję to zawsze się zastanawiam jakie będzie menu i zakończenie.

W Postal zaczęłam grać w roku 2011 :P Zainstalowałam se i bardzo zainteresowało mnie menu, bo było ładne xD Jak zaczęłam poniedziałek pierwsze co zrobiłam to zabrałam tą łopatę i zaczęłam się zastanawiać nad jej ładną, jasną teksturą. Potem zobaczyłam misje na mapie. Gdzieś koło przyczepy było narysowane kółko. Myślałam, że to jakieś ważne miejsce no więc zaczęłam szukać tam czegoś i próbowałam kopać łopatą :D Potem zaplątałam się gdzieś w okolice Lucky Ganesh i zaczęłam testować sterowanie (nigdy nie czytam instrukcji do niczego, wolę sama :P). W końcu doszło do tego że nasrałam gdzieś na asfalt po czym nacisnęłam K i nie wiedziałam, czemu mi się widok przełączył, to nacisnęłam LPM i łatwo się domyślić, że zaczęłam od nowa :P Potem zaczęłam eksplorować domki dookoła przyczepy i załapałam mniej więcej, że tam ktoś mieszka i przyjdzie policja jak mu do domku wejdziemy.

Misja z czekiem... Szłam sobie koło tego miejsca w Greenbelt, gdzie faje sprzedają, bo tam było kółko. Myślałam że tam trzeba znaleźć czek, to zaczęłam szukać koło stoiska z fajami. Jednak nie było tam tego. To pomyślałam, że trzeba iść do RWS'u na mapie. W końcu znalazłam ten czek i wróciłam do poprzedniego "kółka". Nie wiedziałam co zrobić, to poszłam do tej baby od faj, i chciałam jej dać czek. Ale ona powiedziała sobie coś, no to zaczęłam patrzeć na przechodniów i dopiero się skapłam, że tu fajki sprzedają! xD No to wyszłam i zaczęłam podpalać jakiegoś gościa w krawacie przed punktem sprzedaży i zaczęłam się zastanawiać nad powiązaniem pewnego cytatu z opisu Postala a czołgającym się przechodniem. Natomiast bardzo spodobała mi się łopata i rozwalanie głów strzelbą i ten FRLASK! Pierwsze morderstwo łopatą to był chyba gościu w restauracji, nawalałam go pod ścianą :P

W końcu zaczaiłam gdzie co jest. Najpierw łaziłam bez mapy, bo wolę sama :P Natomiast pamiętam, że jak przeszłam grę to bardzo mnie zdziwiło zakończenie, patrzę sobie a tu o!, moje statystyki! :D Dopiero za drugim przejściem zrozumiałam, że Koleś ma Champa który może za nim chodzić, gdy się mu da ciasteczko :P Natomiast przeżyłam szok jak mnie wsióry zabrały do browarni, nie wiedziałam gdzie jestem ani czemu, potem tak samo w fabryce napalmu :D

Natomiast dzisiaj byłam w Tora Bora :D
Slayer pisze:Aha mój pierwszy Oryginalny Postal2 uległ samozniszczeniu(niczym talib kamikadze) w napędzie.To by było na tyle.
Ja tak miałam z Królikiem Bystrzakiem dla Pierwszaka, po prostu włożyłam, trach i po Króliku! xD
kazik pisze:W AW graliśmy razem. Brat Kolesiem sterował (kursory + mysz), ja obsługiwałem kopy i rzucałem kociakami.
Ja tak w Wolfenstein 3D grałam z koleżanką ona drzwi otwierała spacją a ja łaziłam, strzelałam i zabierałam kurczaki xD
Ostatnio zmieniony 28 sie 2011, 21:09 przez Cziko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

25 lis 2014, 21:42

Cziko pisze: Jak zaczęłam poniedziałek pierwsze co zrobiłam to zabrałam tą łopatę i zaczęłam się zastanawiać nad jej ładną, jasną teksturą.
:D
Cziko pisze:W końcu doszło do tego że nasrałam gdzieś na asfalt
Niby jak to zrobiłaś?? :zdziw:
Cziko pisze:Ja tak w Wolfenstein 3D grałam z koleżanką ona drzwi otwierała spacją a ja łaziłam, strzelałam i zabierałam kurczaki xD
Ja tak grałem w Descenta 3, brat strzelał, a ja sterowałem statkiem :) .

Mój pierwszy kontakt to 2004r., końcówka 6kl. podstawówki (dziwię się, że niektórzy tu grali pierwszy raz mając 7-8l.), kolega mnie odwiedził z nowym numerem "Playa" (panie, świeć nad jego duszą) i zaczęliśmy instalować Postala. Na początku byłem zachwycony otwartością świata, przestrzenią, piękną grafiką (wcześniej grałem w stare gry), wkurzały jedynie dłuuugie loadingi między mapami. Gdy zacząłem grać od razu wziąłem się za mordowanie. Szpadel, pałka, paralizator, kanister, tym wszystkim niszczyłem zasoby ludzkie Paradise. Dopiero po godzinie czy dwóch mordowania na trzech mapach (i paru zgonach w międzyczasie) przypomniałem sobie o misjach :) . Potem już grałem i grałem i tak z przerwami do dzisiaj.


I regret nothing
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

26 lis 2014, 01:45

Gdy zagrałem w Postal 2 z magazynu Play cieszyłem się że był całkowicie po Polsku.
Potem z każdym kolejnym dniem cieszyłem się że miałem tak fajną gre za tak mały pieniądz.
Nie mordowałem jak szalony dla mnie to była zwykła strzelanka.
Najbadziej wkurzało mnie bo nie potrafiłem przejść mapki Browary i wtedy użyłem po raz pierwszy kodu.
Pamiętam jak nie załapałem finału i wczytywałem ponownie dzień by szukać tego sklepu z ciastem migdałowym LOL.
Po czasie kupiłem Play z drugim dodatkiem AW i wszystko się wyjaśniło i to wciągneło jeszcze bardziej.
Szacunek do Krzysztofa wyrobił się po latach.


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

26 lis 2014, 15:37

BloodLogin93 pisze:Nie mordowałem jak szalony dla mnie to była zwykła strzelanka.
Nie musisz się usprawiedliwiać :) .
BloodLogin93 pisze:Potem z każdym kolejnym dniem cieszyłem się że miałem tak fajną gre za tak mały pieniądz.
Ja też w tamtych czasach kupowałem gry wyłącznie z czasopism, pudełkowe w sklepach były zbyt drogie.
BloodLogin93 pisze:Najbadziej wkurzało mnie bo nie potrafiłem przejść mapki Browary i wtedy użyłem po raz pierwszy kodu.
Miażdżył cię walec czy wpadałeś do kadzi? ;)
BloodLogin93 pisze:Pamiętam jak nie załapałem finału i wczytywałem ponownie dzień by szukać tego sklepu z ciastem migdałowym LOL.
:D
BloodLogin93 pisze:Szacunek do Krzysztofa wyrobił się po latach.
Włatcy Móch powstały 3 lata po dubbingu do P2. Chociaż w sumie nie bardzo rozumiem co miałeś tu na myśli.


I regret nothing
Awatar użytkownika
BloodLogin
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2310
Rejestracja: 09 gru 2013, 09:33
Lokalizacja: Rzadkochowa ?

26 lis 2014, 16:21

Dzienis pisze:
BloodLogin93 pisze:Szacunek do Krzysztofa wyrobił się po latach.
Włatcy Móch powstały 3 lata po dubbingu do P2. Chociaż w sumie nie bardzo rozumiem co miałeś tu na myśli.
Dla mnie to jest WIELKIEGO gadać trzema głosami w jednej bajce , jego głos w :

Postal 2
FarCry
Splinter Cell
Władcy Móch
1000 Złych Uczynków !!


"You will always find blood here! "
"No i dobrze 1 Blood mniej Szatanowi lżej"
09 Gru 2013 - 09 Gru 2016 PRAWIE 3 LATA z wami !!
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

26 lis 2014, 16:24

BloodLogin93 pisze:Dla mnie to jest WIELKIEGO gadać trzema głosami w jednej bajce
Eee tam. W Simpsonach Harry Shearer i Hank Azaria podkładają głos do kilkunastu (jeśli nie kilkudziesięciu) postaci.
Niemniej Grębski to świetny aktor dubbingowy, chociaż w Polsce są jeszcze lepsi (no, ale K.G. do Postala to wybrali akurat idealnie).


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 lis 2014, 21:00

BloodLogin93 jest chory! COŚ MU SIĘ STAŁO!!! :cry: Księdza! :biskup:
Dzienis pisze:Niby jak to zrobiłaś?? :zdziw:
Pewno wcieliła się w Champa. Zawsze była wrażliwa na zwierzęcą dolę. :):
Dzienis pisze:Miażdżył cię walec czy wpadałeś do kadzi? ;)
Mnie dręczył walec. A gdy teraz sobie przechodzę tą misję, to mogę to zrobić palcem lewej stopy. Gdzie był ten problem, no! ;)
Dzienis pisze:Włatcy Móch powstały 3 lata po dubbingu do P2.
Tylko 3 lata? Oj, chyba nie...


Dobra, pora wyjaśnić zagadkę choroby Blooda. ;) Napisał pierwszy poprawny i czytelny post! To nie był jego normalny stan:
BloodLogin93 pisze:Gdy zagrałem w Postal 2 z magazynu Play cieszyłem się że był całkowicie po Polsku.
Potem z każdym kolejnym dniem cieszyłem się że miałem tak fajną gre za tak mały pieniądz.
Nie mordowałem jak szalony dla mnie to była zwykła strzelanka.
Najbadziej wkurzało mnie bo nie potrafiłem przejść mapki Browary i wtedy użyłem po raz pierwszy kodu.
Pamiętam jak nie załapałem finału i wczytywałem ponownie dzień by szukać tego sklepu z ciastem migdałowym LOL.
Po czasie kupiłem Play z drugim dodatkiem AW i wszystko się wyjaśniło i to wciągneło jeszcze bardziej.
Szacunek do Krzysztofa wyrobił się po latach.
;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ