[AWP] Tło Menu W AWP

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
..::Gordon::..
Niedorobiony bandzior
Posty: 29
Rejestracja: 21 lip 2008, 18:53
Lokalizacja: Silent Hill

01 sty 2009, 13:39

Witam.Mam problem chciał bym usunąć a bardziej zmienić tło w mod'zie AWP ponieważ gra wczytuje mi się dość długo.Chodzi mi dokładnie o wczytywanie w chwili gdy czytamy o tej grze (gra dla dorosłych,nie papuguj zachowań z gry w rzeczywistości).Chciał bym zamienić je np: na Menu z Apocalipse Wekkend.

PS: Mimo iż jestem dość młody a z tego co czytałem,User'ów w tym wieku się tępi to myślę że będzie się miło razem rozmawiało i dzieliło informacjami i zainteresowaniami ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 2009, 13:40 przez ..::Gordon::.., łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 sty 2009, 13:47

Znajdź grafikę PostalSplash.bmp/jpg i zmień ją na dowolną. Pamiętam kilka lat temu tak zrobiłem, dałem napis z wyciętych literek "Postal 2 to fajna gra i mnie pierdoli że jest nie dla dzieci" xD


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
..::Gordon::..
Niedorobiony bandzior
Posty: 29
Rejestracja: 21 lip 2008, 18:53
Lokalizacja: Silent Hill

01 sty 2009, 14:41

MastaDJMax pisze:dałem napis z wyciętych literek "Postal 2 to fajna gra i mnie pierdoli że jest nie dla dzieci" xD
Hehe Fajna sprawa :D .Ale chodzi mi dokładnie o tło w którym się nawalają broniami z AWP.Chciał bym ją zamienić na mniej szczegółową aby gra nie wczytywała się 2 minut.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 sty 2009, 16:01

..::Gordon::.., mogę się mylić bo się na tym nie znam, ale to chyba nie będzie miało wpływu na czas ładowania, osobiście nie zauważyłem różnicy między czasem ładowania normalnego Postala (z prościutkim menu) a AWP. Ale mogę się mylić. Tak czy inaczej, jeśli czas ładowania jest za długi to umil go sobie, edytując właśnie tego PostalSplash. Walnij se tam gołą babę czy coś... xD


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
..::Gordon::..
Niedorobiony bandzior
Posty: 29
Rejestracja: 21 lip 2008, 18:53
Lokalizacja: Silent Hill

01 sty 2009, 16:58

Właśnie zainstalowałem AWP na laptopie brata i właśnie wczytuje się tyle samo :D .
W Takim razie nie będę zmieniał tego tła ale za to PostalSplash'a sobie zmienię xD .
Wielkie THx za pomoc.

Edit : Jeśli temat już do niczego nie prowadzi i trzeba go zamknąć to nie mam nic przeciwko.
Ostatnio zmieniony 01 sty 2009, 16:59 przez ..::Gordon::.., łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 sty 2009, 17:40

..::Gordon::.., Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość.

W sumie to ktoś faktycznie mógłby jeszcze wyjaśnić, jak zmienić to tło. Nie ze względu na ładowanie - ale ten hałas... przy okazji bym se zmienił w AVPC bo mnie szlag trafi....


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

01 sty 2009, 18:48

Wystarczy zmienić mapkę P2AWPIntro (chyba :D ) usuwając ludzi i dodając inną muzykę . I to rzeczywiście pomaga na szybkość . Jak miałem starego kompa to włączała się nawet 5 minut :D Wszedłem po prostu do PostED a i pousuwałem wszystkie SpawnPointy :) czekałem znacznie krócej


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 sty 2009, 19:27

ciuciu, dzięki, na pewno się przyda :-*

Teraz można zamknąć.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
ODPOWIEDZ