Szukam RPG

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
SkY
Wstydliwy morderca
Posty: 8
Rejestracja: 03 lis 2009, 19:26

13 lis 2011, 18:07

A może The Elder Scrolls V Skyrim? :)


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

13 lis 2011, 19:17

A patrzałeś na jego konfigurację? No właśnie, nie.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

13 lis 2011, 21:56

Pograłem chwilę w Arcanum. Dosłownie chwilę, gdyż nie mogłem nawet wyjść z pierwszej lokacji. Ta gra jest za trudna. Od początku stawia przed graczem za dużo przeciwników, co najczęściej skutkuje efektownym złamaniem się broni w pół i skazaniem gracza na pastwę wygłodniałych wilków. Prosiłbym jeszcze o jakieś propozycje.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 gru 2011, 23:52

ninja666 pisze:Pograłem chwilę w Arcanum. Dosłownie chwilę, gdyż nie mogłem nawet wyjść z pierwszej lokacji. Ta gra jest za trudna. Od początku stawia przed graczem za dużo przeciwników, co najczęściej skutkuje efektownym złamaniem się broni w pół i skazaniem gracza na pastwę wygłodniałych wilków. Prosiłbym jeszcze o jakieś propozycje.
Stary, o czym Ty w ogóle mówisz. Poszukaj sobie tematu na Forum o Arcanum, dużo tam pisałem.


Obrazek
Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

19 lut 2012, 21:32

Sorry, że robię odświeża w tak antycznym temacie, ale w sumie myślę, że lepiej zrobić refresh niż zakładać drugi temat o tym samym. Tak, znowu szukam RPG, lecz tym razem stawiam na konkretne klimaty. Chciałbym, żeby akcja gry działa się w świecie będącym przesiąkniętym celtyckimi bądź nordyckimi klimatami. Najlepiej, żeby była to gra z perspektywy trzeciej osoby podobna mechaniką do takich gier jak Gothic, Wiedźmin, czy Two Worlds, jednak w ostateczności nie pogardzę klikaczem. Byle by tylko nie był hack n slashem - nienawidzę, gdy muszę molestować myszkę do granic wytrzymałości (myszki albo ręki), by ubić jednego przeciwnika. Prosiłbym też o nie podawanie następujących tytułów:
-Gothic
-Wiedźmin
-Two Worlds
-seria TES

Mam nadzieję, że znajdziecie coś ciekawego dla mnie, bo cierpię na razie na brak chęci grania w cokolwiek innego.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

20 lut 2012, 08:08

Z nordyckimi klimatami nasuwa się Rune i Loki, ale oba to mniej-więcej h'n's niestety :-P
Więc może Risen? 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

20 lut 2012, 18:18

Na upartego może być. Wymagania ma dosyć niskie, więc na pewno nie będzie mi cięło. O ile się nie mylę, to jeden mój kolega miał tą grę. Pożyczę od niego i dam znać o wrażeniach.


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

21 lut 2012, 16:28

Nie wiem jak wy, ale ja uważam ją za najtrudniejszą i najdłuższą gre RPG... tyle się namęczyłem z nią, a na końcu jej nie da rady przejść bo wszyscy są OP


Obrazek
Awatar użytkownika
VladKindorgo
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2012, 10:36
Lokalizacja: Kraków

10 mar 2012, 13:32

A grałeś w takiego klasyka jak seria "Might and Magic", kocham tę gierkę (części VI, VII i VIII), IX jakoś mi nie leży, choć kilka razy ją skończyłem, ale najlepsza jest VII. Możesz ją kupić w złotej kolekcji pewnie za kilka - kilkanaście złotych. Jeżeli jej nie znasz to zagraj, unikaj części I - IV, bo nie są zbyt grywalne. Jeżeli lubisz strategię turową, to powiązane są z nią "Heroes of Might and Magic" (najlepsza III z dodatkami). Gdybyś miał pytania lub problemy to szukaj podpowiedzi na "Kwasowej Grocie" i w "Jaskini Behemota"
Pozdrawiam i życzę wiele krwi przelanej.


Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft.
J. W. von Goethe
ODPOWIEDZ