Szkody wojenne

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

11 wrz 2017, 21:35

11.09.2017 - Dzień w którym ogłoszono reformę w UE, dzięki której, my, Polacy (!) będziemy mogli ubiegać się o pieniądze od Niemiec za szkody za II wojnę światową! :bravo1:
Siedzę w fotelu, oglądam wiadomości. Polityka, puszcza białowieska, takie rzeczy. Aż tu nagle, szkody wojenne. I ten materiał. I ten cytat:
"Nie ma wątpliwości, że będziemy mogli się oto ubiegać"
Aż się serce raduje :D
Nie można wierzyć na słowo, zobaczymy jak to jest. Ale jeśli to prawda, to powinni zrobić ten dzień świętem narodowym :)
Ale znalazł się jakiś lewak, co mówi, że nie mieliśmy i nie mamy do tego MORALNEGO prawa. Co za tępy h*j :homerpalm:
A wy co o tym myślicie? To dobrze czy źle?
Na miejscu rządu, posunąłbym się o krok dalej. Do Rosji...? Szczerze bałbym się, bo ta Rosja to też niezłe gnoje. A Putin atomówy się nie zawacha rzucić. ;)


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

11 wrz 2017, 21:39

Yyy
Moim zdaniem było - minęło. Nie ma co odkopywać starych tematów.

Zresztą ta data kojarzy mi się bardziej z katastrofą na World Trade Center.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

12 wrz 2017, 06:07

jak ja nie lubię niemców (jako kraj) :rifle:


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

12 wrz 2017, 19:04

ShaQ pisze:Yyy
Moim zdaniem było - minęło. Nie ma co odkopywać starych tematów.

Zresztą ta data kojarzy mi się bardziej z katastrofą na World Trade Center.
Ta "Było - minęło"
I? I tak są nam to winni. Bo to co oni "wyczyniali" podczas powstania warszawskiego, to przechodzi ludzkie pojęcie. A najlepiej oddała to Legia podczas meczu. ;>
A co World Trade Center - kolejny powód dlaczego nienawidzę islamu *ekhem* PAŃSTWA ISLAMSKIEGO (poprawność polityczna :rifle: ). Deus Vult! :diabeł:
Pan Szatan pisze:jak ja nie lubię niemców (jako kraj) :rifle:
Ja też ich nie lubię, nienawidzę tych zapatrzonych hitlerowców i ludzi co twierdzą, że Hitler miał rację uuuu. Nienawidzę też tych, co w necie śmieją się z obozów zagłady. A moi rodzice byli w Niemczech (stwierdziłem pie##olę nie jadę do tego islamu :diabeł: ) i jacy oni mili, tu Hallo, tam Hallo. Tym bardziej to potwierdza, że Niemcy to "Kozak w necie Pizda w świecie"
Szczerze mówiąc, mój tata strasznie Niemiec nie lubił (mój tata wywodzi się ze wsi Michniów, która podczas II wojny światowej została spalona), a pojechał tam, i mówi że nawet spoko. A najbardziej nie lubię ogólnie Europy. Czemu?
Jak to ujął kiedyś pan Janusz Korwin - Mikke, "Nie pozwolą Ci wnieść do samolotu nożyczek i kubka na hebatę, bo bomby, a wpuszczają miliony emigrantów terrorystów.". Jakby Ci "emigranci" to byli dzieci i kobiety uciekające od wojny - rozumiem, no ale w tych łodziach są sami młodzi mężczyźni! ;>


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

12 wrz 2017, 19:19

SzynkaczPL pisze:I? I tak są nam to winni. Bo to co oni "wyczyniali" podczas powstania warszawskiego, to przechodzi ludzkie pojęcie.
"Wyczyniali" to przodkowie tych wszystkich ludzi. Teraz to oni mają za to odpowiadać? Oni?
Jakby jakiś inny kraj ubiegał się od nas odszkodowania za nasze szkody wojenne, to byłoby ci fajnie? Przecież z tym w końcu nie masz nic wspólnego, no nie? I ty teraz za przodków masz odpowiadać?
Ja jeszcze rozumiem oburzenie, jakby Niemiec popierał te wszystkie okrucieństwa, no ale ku*wa :/
SzynkaczPL pisze:Niemcy to "Kozak w necie Pizda w świecie"
Myślisz że tylko Niemcy to w necie są kozaki, a w świecie to są pizdy?


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 wrz 2017, 19:33

My też zabijaliśmy Niemców to ja mam teraz im zapłacić ? :D
O takie rzeczy to można upominać się zaraz po wojnie.
Szkoda strzępić ryja. :)


8=======D
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

12 wrz 2017, 19:36

Rycho3D pisze:Szkoda strzępić ryja.
[youtube][/youtube]


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

12 wrz 2017, 20:59

SzynkaczPL pisze:A wy co o tym myślicie? To dobrze czy źle?
Lubimy rozdrapywać stare rany, szczególnie teraz. To takie polskie...
Jest mi całkowicie obojętne, co w tym kierunku zostanie zrobione
SzynkaczPL pisze:I? I tak są nam to winni. Bo to co oni "wyczyniali" podczas powstania warszawskiego, to przechodzi ludzkie pojęcie. A najlepiej oddała to Legia podczas meczu. ;>
A co World Trade Center - kolejny powód dlaczego nienawidzę islamu *ekhem* PAŃSTWA ISLAMSKIEGO (poprawność polityczna :rifle: ). Deus Vult! :diabeł:
A co w takim razie z USA? Wtryniają się praktycznie wszędzie gdzie tylko możliwe. Idąc takim tokiem myślenia ich też trzeba by było nienawidzić, bo RÓWNIEŻ zabijają na potęgę

W każdym narodzie/religii/kulturze są ludzie, ludziska i sqrvysyny. A że o tych ostatnich jest zawsze najbardziej głośno, to i rodzą się stereotypy które zawsze obejmują ogół. Tak też powstaje bezsensowna nienawiść

Ludzie są poj#bani


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 wrz 2017, 16:40

Ostrożnie, będzie ostro... ]:->

SzynkaczPL pisze:11.09.2017 - Dzień w którym ogłoszono reformę w UE, dzięki której
Czo? Jaką reformę w UE, pierwsze słyszę. Prawo do reparacji mieliśmy ZAWSZE. Ale że proniemiecki rząd piczek i zdrajców z PO nic w tej kwestii nie robił, to inna sprawa.


I czy z jakiegokolwiek "daru" od tej tęczowej przegniłej UE moglibyśmy czynić sobie święto narodowe? No, coś ty! No, chyba że na polecenie któregoś z Polaków, wszyscy islamiści gruntownie wyruchają całe lewactwo w Europie. Takiemu Polakowi dałbym od razu fotel Prezydenta. I wdzięczną pamięć. :peace:
SzynkaczPL pisze:Ale znalazł się jakiś lewak, co mówi, że nie mieliśmy i nie mamy do tego MORALNEGO prawa. Co za tępy h*j
To był chyba Rulewski, tylko on ma tak przegniły łeb, by to powiedzieć. Skoro mówił, że Niemcy ucierpieli najbardziej na skutek wojny. Ale nie znajduję teraz w necie śladów tego, więc...

Silver Dragon pisze:W każdym narodzie/religii/kulturze są ludzie, ludziska i sqrvysyny. A że o tych ostatnich jest zawsze najbardziej głośno, to i rodzą się stereotypy które zawsze obejmują ogół. Tak też powstaje bezsensowna nienawiść
Te setki tysięcy żołnierzy walczących w armii Hitlera to nieliczne wyjątki, przez które rodzą się stereotypy rzutujące na ogół nacji? Ci wszyscy wyborcy, którzy dali Hitlerowi w demokratyczny sposób mandat do władzy nad krajem - to nieliczne wyjątki rzutujące na ogół? Większych bredni nie mogłem od ciebie przeczytać. Dobrze ci radzę, wyrzuć telewizor przez okno. Spal swoje gazety. Wycofaj się z prenumeraty i subskrypcji. Może wtedy wyjątek będzie wyjątkiem, a ogół będzie ogółem. ;)

ShaQ pisze:Yyy
Moim zdaniem było - minęło. Nie ma co odkopywać starych tematów.
Rycho3D pisze:O takie rzeczy to można upominać się zaraz po wojnie.
Szkoda strzępić ryja. :)
Silver Dragon pisze:Lubimy rozdrapywać stare rany, szczególnie teraz. To takie polskie...
Jest mi całkowicie obojętne, co w tym kierunku zostanie zrobione
O, jakie ładne lemingi! A taś-taś-taś, tuś mi tu, chodzi no tu, chodzi... Dam ci coś pysznego. Mmm... Zobaczysz! Tylko odwinę sreberko...

No weźcie mnie nie osłabiajcie! Ludzie! :olaboga: Przecież to jest kasa! PIENIONDZ! Jeśli jest powód, dla którego możemy wyciągnąć od kogoś, skądś, grube miliony - to trzeba je brać! Patriotycznym czy też egoistycznym, chciwym, czy cwaniackim - ale OBOWIĄZKIEM. Nie wzięcie tego jest czystą GŁU-PO-TĄ. I te tłumaczenie powinno trafić do wszystkich. Związanych czy zupełnie obojętnych na los Polski. Czysta ekonomiczna i zyskowna kalkulacja wychodzi zawsze każdemu, jakikolwiek on jest, tak samo: BRAĆ! Gdzie one są! Dawajta! Biere wszystko!

Odrzucić nienawiść? Takie polskie są stare rany? Ta, samolot w Smoleńsku to też stare rany. Jest cool, żyjemy do przodu. Na co jakieś sraty-taty! Widzę was jak kiszone ogórki. Ciśnie z was kwas, jak o 19:00 z Faktów TVN. Dokładnie to samo. Lemingi marynowane. Jak żaba, co lekko podgrzewana nawet nie zauważy, że została ugotowana. Jest coll, luz blues. Mjuzik gra, piwo się chłodzi, słonko napierdala... Bajera! :wakacje:


I dla tych co bardziej ku Ojczyźnie patrzą: Jak czytam/słyszę słowa, że to już przedawnione, że nie powinno się wracać. No co za wyprane przez TVNiem, Wybiórczą czy Wirtualną Parówkę głupiutkie biedactwa. Jaka zmyślna tresura! A podskakiwać umiesz, no, na raz-dwa... hop! I cio tam masz, cio? Jajco? Nic? No właśnie, nic. Bo tym niczym jest twój, chm... liberalny racjonalizm.

Oni tam, do ciężkiej cholery, trzymają po domach nasze skarby narodowe. Obrazy, rzeźby, foliały, mapy i inne cenne dziedzictwo naszego kraju. Ci posiadający to, a broniący się przed zwrotem, to po prostu ZŁODZIEJE. Syn złodzieja, jeśli przetrzymuje skradzione dobra w swoim posiadaniu, to też jest złodziejem. Ci Niemcy to tchórzliwe złodziejskie cipy! I my mamy im to darować, w imię... czego, przyjaźni dobrosąsiedzkiej? ;> Przyjdzie ktoś do twego domu, wyrucha matkę, zabije ojca, wyniesie majątek z domu. A potem tobie każą zapomnieć? Bo dawno temu? To, cholera, kim ty jesteś, co? Znajdą bez domu i rodziny? Podludziem? Dla niemieckiej racji stanu - tyś im ukochany... zwierzaczek.

Inne pierdoły. Czego chcieć od tego pokolenia? To nie oni mordowali podczas wojny. Zostawcie dzieci za krzywdy ich ojców! Chrześcijańskim miłosierdziem jest wybaczyć. Tylko że wciąż bardzo dużo uczestniczących w wojnie po stronie hitlerowców wciąż żyje! I ma się dobrze. Nie mieć dla takich litości! A czy te dzieci czasami nie mieszkają w domu zbudowanym za zagrabione polskie mienie? Nie trzymają w szafce za lustrem rodowej pamiątki, brzytwy swego dziadka? I nie golą się nią w rocznicę śmierci owego dziadka? Jakie to piękne i wzruszające, oh... Brzytwą zajebaną podczas wojny z polskiego domu!!! :/ Nie dorobili się na mydle zrobionym z polskiego Żyda? I może mają gdzieś takie mydło jeszcze, skrycie przechowywane, co? No ale w tej chwili nie jestem adwokatem interesów Żydów, więc zostawmy mydło w spokoju.

Wiecie jak wielka mogłaby być Polska gdyby nie Hitler i jego wojna? Jaki był olbrzymi potencjał w tym zbudowanym przez tylko! 20 lat Międzywojnia z różnych kawałków na nowo Państwie? Wiecie?? Tej straty nigdy nie oszacuje i nie sposób się dopominać o jej zwrot. Ale o tym też pamiętać należy. Dla zachowania świadomości własnej wartości, nas, Polski!

Zniszczenia wojenne. Ruiny domów, mostów, dróg, kolei, kanałów. Warszawy. Tak sobie na to machnąć? Bo była wojna, bo wtedy prawa wojny? No dobra, jak jest wojna dwóch równych potencjałem militarnym i ludnościowym stron, to - zadadzą sobie szkody o porównywalnej skali. I mogą łatwo dojść do ugody. My darujemy wam, wy darujecie nam. Po równo! No ale tu nie były zachowane PROPORCJE! Hitler chciał Polskę zmieść z powierzchni ziemi! Domy, całe osiedla padały nie od ostrzału wrażej artylerii - co jest zrozumiałe podczas wojny - ale na skutek przeprowadzonej z premedytacją akcji NISZCZENIA. Niszczyć, nie żeby wygrać bitwę, ale niszczyć, żeby zniszczyć. A rzeź Woli? Zemsta na niewinnych cywilach, dzieciach i kobietach, za Powstanie Warszawskie. A ofiary obozów koncentracyjnych? To też efekt wzajemnej i równorzędnej wymiany ognia? Bah! bah! Nie, lemingi jedne, nie! To jest zaplanowana akcja niszczenia drugiej strony. Darować, zapomnieć można szkody zadane w porównywalnej nawzajem skali. Zniszczenia zadanego przez silnego słabszemu zapomnieć nie można.

Chiny zajęły Tybet. Izrael okupuje ziemie Palestyny. Biali osadnicy wytępili Indian Ameryki. Turcja mordowała Ormian. Rosjanie wywozili Tatarów krymskich, kaukaskich Czerkiesów czy Polaków daleko od ich domu. To są wszystko zbrodnie silniejszego nad słabszym. Brak proporcji, żeby sobie to darować. Jak to mówią mądrzy ludzie: Kochajmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi. Trzeba brać przykład ze starszych braci we wierze. Nie daliby rady przetrwać jako naród przez tysiące lat rozsiani w diasporze po całym świecie, gdyby nie umieli dbać o siebie. A wy co? Macie kraj, niepodległy, rosnący w siłę. A dusza wasza gdzie? W jakiej diasporze? TVN? Gazety Wyborczej? Gdzie tkwią wasze korzenie, co?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

16 wrz 2017, 17:35

Tiquill pisze:O, jakie ładne lemingi!
Tiquill pisze:Lemingi marynowane
Tiquill pisze:Nie, lemingi jedne, nie!
Twierdzisz że jestem lemingiem, bo mam takie zdanie a nie inne?
[youtube][/youtube]
A właściwie - Co masz na myśli mówiąc, że jestem lemingiem? Twierdzisz że popieram PO, czy idę za za większością bo nie mam własnego zdania? A może dwa w jednym?
Jakakolwiek by to była z tych trzech opcji, jest nieprawdą. Nie jestem lemingiem i nie życzę sobie mnie tak nazywania.

Poza tym myślałem że tu się obraża poglądy userów, nie ich osoby. I to ty to wszystko spisywałeś. Cóż za ironia... W dodatku mówisz to do 14 latka który zna się na polityce tyle, co mój kilkuletni brat na komputerach.

"Super leming, kurwo"
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2017, 17:36 przez ShaQ, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

16 wrz 2017, 17:39

Tiquill pisze:
ShaQ pisze:Yyy
Moim zdaniem było - minęło. Nie ma co odkopywać starych tematów.
Rycho3D pisze:O takie rzeczy to można upominać się zaraz po wojnie.
Szkoda strzępić ryja. :)
Silver Dragon pisze:Lubimy rozdrapywać stare rany, szczególnie teraz. To takie polskie...
Jest mi całkowicie obojętne, co w tym kierunku zostanie zrobione
O, jakie ładne lemingi! A taś-taś-taś, tuś mi tu, chodzi no tu, chodzi... Dam ci coś pysznego. Mmm... Zobaczysz! Tylko odwinę sreberko...

No weźcie mnie nie osłabiajcie! Ludzie! :olaboga: Przecież to jest kasa! PIENIONDZ! Jeśli jest powód, dla którego możemy wyciągnąć od kogoś, skądś, grube miliony - to trzeba je brać! Patriotycznym czy też egoistycznym, chciwym, czy cwaniackim - ale OBOWIĄZKIEM. Nie wzięcie tego jest czystą GŁU-PO-TĄ. I te tłumaczenie powinno trafić do wszystkich. Związanych czy zupełnie obojętnych na los Polski. Czysta ekonomiczna i zyskowna kalkulacja wychodzi zawsze każdemu, jakikolwiek on jest, tak samo: BRAĆ! Gdzie one są! Dawajta! Biere wszystko!

Odrzucić nienawiść? Takie polskie są stare rany? Ta, samolot w Smoleńsku to też stare rany. Jest cool, żyjemy do przodu. Na co jakieś sraty-taty! Widzę was jak kiszone ogórki. Ciśnie z was kwas, jak o 19:00 z Faktów TVN. Dokładnie to samo. Lemingi marynowane. Jak żaba, co lekko podgrzewana nawet nie zauważy, że została ugotowana. Jest coll, luz blues. Mjuzik gra, piwo się chłodzi, słonko napierdala... Bajera! :wakacje:


I dla tych co bardziej ku Ojczyźnie patrzą: Jak czytam/słyszę słowa, że to już przedawnione, że nie powinno się wracać. No co za wyprane przez TVNiem, Wybiórczą czy Wirtualną Parówkę głupiutkie biedactwa. Jaka zmyślna tresura! A podskakiwać umiesz, no, na raz-dwa... hop! I cio tam masz, cio? Jajco? Nic? No właśnie, nic. Bo tym niczym jest twój, chm... liberalny racjonalizm.

Oni tam, do ciężkiej cholery, trzymają po domach nasze skarby narodowe. Obrazy, rzeźby, foliały, mapy i inne cenne dziedzictwo naszego kraju. Ci posiadający to, a broniący się przed zwrotem, to po prostu ZŁODZIEJE. Syn złodzieja, jeśli przetrzymuje skradzione dobra w swoim posiadaniu, to też jest złodziejem. Ci Niemcy to tchórzliwe złodziejskie cipy! I my mamy im to darować, w imię... czego, przyjaźni dobrosąsiedzkiej? ;> Przyjdzie ktoś do twego domu, wyrucha matkę, zabije ojca, wyniesie majątek z domu. A potem tobie każą zapomnieć? Bo dawno temu? To, cholera, kim ty jesteś, co? Znajdą bez domu i rodziny? Podludziem? Dla niemieckiej racji stanu - tyś im ukochany... zwierzaczek.

Inne pierdoły. Czego chcieć od tego pokolenia? To nie oni mordowali podczas wojny. Zostawcie dzieci za krzywdy ich ojców! Chrześcijańskim miłosierdziem jest wybaczyć. Tylko że wciąż bardzo dużo uczestniczących w wojnie po stronie hitlerowców wciąż żyje! I ma się dobrze. Nie mieć dla takich litości! A czy te dzieci czasami nie mieszkają w domu zbudowanym za zagrabione polskie mienie? Nie trzymają w szafce za lustrem rodowej pamiątki, brzytwy swego dziadka? I nie golą się nią w rocznicę śmierci owego dziadka? Jakie to piękne i wzruszające, oh... Brzytwą zajebaną podczas wojny z polskiego domu!!! :/ Nie dorobili się na mydle zrobionym z polskiego Żyda? I może mają gdzieś takie mydło jeszcze, skrycie przechowywane, co? No ale w tej chwili nie jestem adwokatem interesów Żydów, więc zostawmy mydło w spokoju.

Wiecie jak wielka mogłaby być Polska gdyby nie Hitler i jego wojna? Jaki był olbrzymi potencjał w tym zbudowanym przez tylko! 20 lat Międzywojnia z różnych kawałków na nowo Państwie? Wiecie?? Tej straty nigdy nie oszacuje i nie sposób się dopominać o jej zwrot. Ale o tym też pamiętać należy. Dla zachowania świadomości własnej wartości, nas, Polski!

Zniszczenia wojenne. Ruiny domów, mostów, dróg, kolei, kanałów. Warszawy. Tak sobie na to machnąć? Bo była wojna, bo wtedy prawa wojny? No dobra, jak jest wojna dwóch równych potencjałem militarnym i ludnościowym stron, to - zadadzą sobie szkody o porównywalnej skali. I mogą łatwo dojść do ugody. My darujemy wam, wy darujecie nam. Po równo! No ale tu nie były zachowane PROPORCJE! Hitler chciał Polskę zmieść z powierzchni ziemi! Domy, całe osiedla padały nie od ostrzału wrażej artylerii - co jest zrozumiałe podczas wojny - ale na skutek przeprowadzonej z premedytacją akcji NISZCZENIA. Niszczyć, nie żeby wygrać bitwę, ale niszczyć, żeby zniszczyć. A rzeź Woli? Zemsta na niewinnych cywilach, dzieciach i kobietach, za Powstanie Warszawskie. A ofiary obozów koncentracyjnych? To też efekt wzajemnej i równorzędnej wymiany ognia? Bah! bah! Nie, lemingi jedne, nie! To jest zaplanowana akcja niszczenia drugiej strony. Darować, zapomnieć można szkody zadane w porównywalnej nawzajem skali. Zniszczenia zadanego przez silnego słabszemu zapomnieć nie można.

Chiny zajęły Tybet. Izrael okupuje ziemie Palestyny. Biali osadnicy wytępili Indian Ameryki. Turcja mordowała Ormian. Rosjanie wywozili Tatarów krymskich, kaukaskich Czerkiesów czy Polaków daleko od ich domu. To są wszystko zbrodnie silniejszego nad słabszym. Brak proporcji, żeby sobie to darować. Jak to mówią mądrzy ludzie: Kochajmy się jak bracia, liczmy się jak Żydzi. Trzeba brać przykład ze starszych braci we wierze. Nie daliby rady przetrwać jako naród przez tysiące lat rozsiani w diasporze po całym świecie, gdyby nie umieli dbać o siebie. A wy co? Macie kraj, niepodległy, rosnący w siłę. A dusza wasza gdzie? W jakiej diasporze? TVN? Gazety Wyborczej? Gdzie tkwią wasze korzenie, co?
Polać temu panu :winko:

Jak zobaczyłem ten komentarz Shaqa "było minęło" to jebłem facepalma jednak zignorowałem to, nie chciałem się wdawać w dyskusję zwłaszcza, że o polityce nie wiem prawie nic, trzymam się od tego jak najdalej, nie potrafiłem tego wyrazić tak pięknie jak ty, z wypowiedzią się zgadzam w 100% to co zrobili niemcy... tego nie można zapomnieć.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2017, 17:42 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

16 wrz 2017, 18:25

Tiquiil pisze:Ostrożnie, będzie ostro... ]:->
Po tym zdaniu wiem, co się wydarzy :D
Tiquiil pisze:Czo? Jaką reformę w UE, pierwsze słyszę. Prawo do reparacji mieliśmy ZAWSZE. Ale że proniemiecki rząd piczek i zdrajców z PO nic w tej kwestii nie robił, to inna sprawa.


I czy z jakiegokolwiek "daru" od tej tęczowej przegniłej UE moglibyśmy czynić sobie święto narodowe? No, coś ty! No, chyba że na polecenie któregoś z Polaków, wszyscy islamiści gruntownie wyruchają całe lewactwo w Europie. Takiemu Polakowi dałbym od razu fotel Prezydenta. I wdzięczną pamięć. :peace:
Emm, no ni wim, pewnie coś po*ebałem xD
Ale co do tego Polaka, z chęcią bym nim został :)
Ale lepiej nie, co ja wiem o ekonomi i ogółem władzy :lol:
Tiquiil pisze:To był chyba Rulewski, tylko on ma tak przegniły łeb, by to powiedzieć. Skoro mówił, że Niemcy ucierpieli najbardziej na skutek wojny. Ale nie znajduję teraz w necie śladów tego, więc...
Nie wiem dokładnie, ręki se uciąć nie dam, ale albo to był on, albo jakiś Niemiec/inny debil z Europy
Tiquiil pisze:Te setki tysięcy żołnierzy walczących w armii Hitlera to nieliczne wyjątki, przez które rodzą się stereotypy rzutujące na ogół nacji? Ci wszyscy wyborcy, którzy dali Hitlerowi w demokratyczny sposób mandat do władzy nad krajem - to nieliczne wyjątki rzutujące na ogół? Większych bredni nie mogłem od ciebie przeczytać. Dobrze ci radzę, wyrzuć telewizor przez okno. Spal swoje gazety. Wycofaj się z prenumeraty i subskrypcji. Może wtedy wyjątek będzie wyjątkiem, a ogół będzie ogółem. ;)
W dzisiejszych czasach, to nikomu nie można ufać :| A Ci idioci idący ślepo za tłumem kiedyś skoczą z mostu, bo inni tak robią. Trzeba mieć wyrobioną własną opinię. Inaczej jest się marionetką ;>
ShaQ pisze:Yyy
Moim zdaniem było - minęło. Nie ma co odkopywać starych tematów.
Tak k**wa, było minęło, było minęło, było minęło. Ale my to musieliśmy wycierpieć jako naród ;> Oj tam, co z tego, że Niemcy mordowali DZIECI podczas powstania warszawskiego ;>
Rycho3D pisze:O takie rzeczy to można upominać się zaraz po wojnie.
Szkoda strzępić ryja. :)
Nie chcę Cię uczyć historii (Broń boże! Jesteś o wiele starszy i wiesz pewnie o wiele więcej niż ja), no ale po wojnie my byliśmy państwem komuchowskim, a Niemcy zostały rozdzielone na dwa państwa. To co? Nie dość, że propaganda, trelele, to jeszcze z którego państwa zażądać zwrotu? :/
Tiquiil pisze:O, jakie ładne lemingi! A taś-taś-taś, tuś mi tu, chodzi no tu, chodzi... Dam ci coś pysznego. Mmm... Zobaczysz! Tylko odwinę sreberko...
Tak jak mówiłem: Wiedziałem co się stanie...
Tiquill pisze:No weźcie mnie nie osłabiajcie! Ludzie! :olaboga: Przecież to jest kasa! PIENIONDZ! Jeśli jest powód, dla którego możemy wyciągnąć od kogoś, skądś, grube miliony - to trzeba je brać! Patriotycznym czy też egoistycznym, chciwym, czy cwaniackim - ale OBOWIĄZKIEM. Nie wzięcie tego jest czystą GŁU-PO-TĄ. I te tłumaczenie powinno trafić do wszystkich. Związanych czy zupełnie obojętnych na los Polski. Czysta ekonomiczna i zyskowna kalkulacja wychodzi zawsze każdemu, jakikolwiek on jest, tak samo: BRAĆ! Gdzie one są! Dawajta! Biere wszystko!
Dokładnie! Dają Ci - bierz! Nie wiem, kim trzeba by być, żeby to zignorować! Nareszcie szansa rekompensaty!
Tiquill pisze:Odrzucić nienawiść? Takie polskie są stare rany? Ta, samolot w Smoleńsku to też stare rany. Jest cool, żyjemy do przodu. Na co jakieś sraty-taty! Widzę was jak kiszone ogórki. Ciśnie z was kwas, jak o 19:00 z Faktów TVN. Dokładnie to samo. Lemingi marynowane. Jak żaba, co lekko podgrzewana nawet nie zauważy, że została ugotowana. Jest coll, luz blues. Mjuzik gra, piwo się chłodzi, słonko napierdala... Bajera! :wakacje:
No k**wa, Tiquill zgadzam się w 100 procentach! I tak idziecie ślepo za tłumem, jakby wam wynieśli meble przed oczami, to nic byście nie zrobili?! Nie! I dlatego jak nam Polskę odbierano, to po to były powstania :polska:
Tiquill pisze:Oni tam, do ciężkiej cholery, trzymają po domach nasze skarby narodowe. Obrazy, rzeźby, foliały, mapy i inne cenne dziedzictwo naszego kraju. Ci posiadający to, a broniący się przed zwrotem, to po prostu ZŁODZIEJE. Syn złodzieja, jeśli przetrzymuje skradzione dobra w swoim posiadaniu, to też jest złodziejem. Ci Niemcy to tchórzliwe złodziejskie cipy! I my mamy im to darować, w imię... czego, przyjaźni dobrosąsiedzkiej? ;> Przyjdzie ktoś do twego domu, wyrucha matkę, zabije ojca, wyniesie majątek z domu. A potem tobie każą zapomnieć? Bo dawno temu? To, cholera, kim ty jesteś, co? Znajdą bez domu i rodziny? Podludziem? Dla niemieckiej racji stanu - tyś im ukochany... zwierzaczek.
Ile my lat byliśmy w niewoli, i za każdym razem Niemcy mieszali w tym łapy! Krzyżacy, Prusy!
Chcieli nas ZNISZCZYĆ! Jesteśmy dla nich jak wrzód na dupie! I dalej jesteśmy! Czemu? Bo oni chcą, równo-religijnej Europy. Ale my zawsze byliśmy bardziej chrześcijanami. Dlatego te kary za uchodźców. Mają po 20 lat i uciekają od wojny, młode chłopy! No qrwa, dzieci w powstaniach walczyły! ;>
Tiquill pisze:Inne pierdoły. Czego chcieć od tego pokolenia? To nie oni mordowali podczas wojny. Zostawcie dzieci za krzywdy ich ojców! Chrześcijańskim miłosierdziem jest wybaczyć. Tylko że wciąż bardzo dużo uczestniczących w wojnie po stronie hitlerowców wciąż żyje! I ma się dobrze. Nie mieć dla takich litości! A czy te dzieci czasami nie mieszkają w domu zbudowanym za zagrabione polskie mienie? Nie trzymają w szafce za lustrem rodowej pamiątki, brzytwy swego dziadka? I nie golą się nią w rocznicę śmierci owego dziadka? Jakie to piękne i wzruszające, oh... Brzytwą zajebaną podczas wojny z polskiego domu!!! :/ Nie dorobili się na mydle zrobionym z polskiego Żyda? I może mają gdzieś takie mydło jeszcze, skrycie przechowywane, co? No ale w tej chwili nie jestem adwokatem interesów Żydów, więc zostawmy mydło w spokoju.
Rzeczywiście, nieźle przesadziłem, mówiąc, że nienawidzę Niemców. To po prostu moja silna niechęć. No ale np. Złoty Pociąg, ale nawet są komuchy, co żyją mają w chuj wysoką emeryturę! ;>
Tiquill pisze:Wiecie jak wielka mogłaby być Polska gdyby nie Hitler i jego wojna? Jaki był olbrzymi potencjał w tym zbudowanym przez tylko! 20 lat Międzywojnia z różnych kawałków na nowo Państwie? Wiecie?? Tej straty nigdy nie oszacuje i nie sposób się dopominać o jej zwrot. Ale o tym też pamiętać należy. Dla zachowania świadomości własnej wartości, nas, Polski!
A wyobraźmy sobie, że nigdy nie byłoby Niemców. ;>
Ale, co Hitler, Stalin k**wa! Katyń, rzeź na oficerach! I dalej Niemcy: A Wykus? Ponury? A Michniów spalony za pomoc partyzantom?
Gdyby Stalin się zawahał, a Francja i Wielka Brytania nam pomogły, nie byłoby Niemców w ogóle. A nawet bez ich pomocy, wystarczyłoby, że Stalin się zawahał! Mogło być różnie...
A gdzie ich korzenie?
Nie wiem. I oni chyba sami nie wiedzą!
ShaQ pisze:Twierdzisz że jestem lemingiem, bo mam takie zdanie a nie inne?
Tak, bo twoje zdanie może komuś pokazać, że normalnym lewakiem ;> Mówisz "Oj tam oj tam", a pomyśl ilu ludzi zginęło za twój kraj. Byś mógł mówić po Polsku. Ile dzieci zginęło za Ciebie. A ty mówisz oj tam, oj tam ;>
ShaQ pisze:Poza tym myślałem że tu się obraża poglądy userów, nie ich osoby. I to ty to wszystko spisywałeś. Cóż za ironia... W dodatku mówisz to do 14 latka który zna się na polityce tyle, co mój kilkuletni brat na komputerach.
Hyde Park nie oznacza Hard Park. A to ciekawe, ja mam 12 lat i dobrze znam historię i politykę dekli z Europy oraz potrafię rozróżnić Lewaka od Prawica. Wiem o co chodzi z PO i PiS.
Choć to dlatego, bo mój tata od mojego 6 roku życia opowiadał o wojnie. Wtedy myślałem, że Polska - dobro, wszyscy inni - zło. A tak nie jest, każdy coś na sumieniu miał. Ale to nie zmieni faktu, że Niemcy zasługują na wydymanie w dupę przez uchodźców.
Pan Szatan pisze:Jak zobaczyłem ten komentarz Shaqa "było minęło" to jebłem facepalma jednak zignorowałem to, nie chciałem się wdawać w dyskusję zwłaszcza, że o polityce nie wiem prawie nic, trzymam się od tego jak najdalej, nie potrafiłem tego wyrazić tak pięknie jak ty, z wypowiedzią się zgadzam w 100% to co zrobili niemcy... tego nie można zapomnieć.
Nie można, oj nie można...
A jak by ktoś się pytał, co się tak bronię Powstaniem, to powiem, że to najbardziej znane. Ale przykładów takich rzeczy jest w historii jeszcze więcej ;>


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

16 wrz 2017, 18:34

SzynkaczPL pisze:Tak, bo twoje zdanie może komuś pokazać, że normalnym lewakiem
Każdy mój post to moje własne zdanie na dany temat i każdy ma prawo się z nim nie zgodzić. Jeśli czegoś nie rozumiesz to zaneguj to, tak najłatwiej nie wyjść na idiotę, ale tylko idiota neguje dwa razy to samo...

Ale wiecie co? Mógłbym po kolei cytować wasze wypociny (pozwolę sobie to tak nazwać, bo skoro wy tak, to czemu nie ja?) i odpowiadać, ale szkoda mojego czasu, szkoda strzępić klawiatury na was. Bym tego tyle napisał że aż by forum mi wywalił komunikat że przekroczyłem limit znaków.

Tak więc ten film będzie moją adekwatną reakcją na to wszystko
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2017, 19:11 przez ShaQ, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

16 wrz 2017, 18:42

Tiquill pisze:Te setki tysięcy żołnierzy walczących w armii Hitlera to nieliczne wyjątki, przez które rodzą się stereotypy rzutujące na ogół nacji? Ci wszyscy wyborcy, którzy dali Hitlerowi w demokratyczny sposób mandat do władzy nad krajem - to nieliczne wyjątki rzutujące na ogół? Większych bredni nie mogłem od ciebie przeczytać. Dobrze ci radzę, wyrzuć telewizor przez okno. Spal swoje gazety. Wycofaj się z prenumeraty i subskrypcji. Może wtedy wyjątek będzie wyjątkiem, a ogół będzie ogółem. ;)
Jeśli twierdzisz, że wszyscy Niemcy to hitlerowcy to gratuluję...
Tiquill pisze:No weźcie mnie nie osłabiajcie! Ludzie! :olaboga: Przecież to jest kasa! PIENIONDZ! Jeśli jest powód, dla którego możemy wyciągnąć od kogoś, skądś, grube miliony - to trzeba je brać! Patriotycznym czy też egoistycznym, chciwym, czy cwaniackim - ale OBOWIĄZKIEM. Nie wzięcie tego jest czystą GŁU-PO-TĄ. I te tłumaczenie powinno trafić do wszystkich. Związanych czy zupełnie obojętnych na los Polski. Czysta ekonomiczna i zyskowna kalkulacja wychodzi zawsze każdemu, jakikolwiek on jest, tak samo: BRAĆ! Gdzie one są! Dawajta! Biere wszystko!
Tiquill pisze:Oni tam, do ciężkiej cholery, trzymają po domach nasze skarby narodowe. Obrazy, rzeźby, foliały, mapy i inne cenne dziedzictwo naszego kraju. Ci posiadający to, a broniący się przed zwrotem, to po prostu ZŁODZIEJE. Syn złodzieja, jeśli przetrzymuje skradzione dobra w swoim posiadaniu, to też jest złodziejem. Ci Niemcy to tchórzliwe złodziejskie cipy! I my mamy im to darować, w imię... czego, przyjaźni dobrosąsiedzkiej? ;> Przyjdzie ktoś do twego domu, wyrucha matkę, zabije ojca, wyniesie majątek z domu. A potem tobie każą zapomnieć? Bo dawno temu? To, cholera, kim ty jesteś, co? Znajdą bez domu i rodziny? Podludziem? Dla niemieckiej racji stanu - tyś im ukochany... zwierzaczek.
Nie powiem. należy się Polsce zadośćuczynienie i to spore. I to nie tylko od Niemiec. Polska poniosła największe straty ze wszystkich krajów jakie brały udział w IIWŚ. Wszystkie wypłacone reparacje wojenne po 1945 zagarnęli nasi 'wyzwoliciele' z ZSRR. Co więcej, potraktowali nasz kraj jako zdobycz wojenną. Sowieci rabowali i wywozili w głąb ZSRR całe fabryki, urządzenia, materiały, surowce itp, itd, itt. Kto wie jakby wyglądała Polska, gdyby nie ta powojenna okupacja.
Tiquill pisze:Odrzucić nienawiść? Takie polskie są stare rany? Ta, samolot w Smoleńsku to też stare rany. Jest cool, żyjemy do przodu. Na co jakieś sraty-taty! Widzę was jak kiszone ogórki. Ciśnie z was kwas, jak o 19:00 z Faktów TVN. Dokładnie to samo. Lemingi marynowane. Jak żaba, co lekko podgrzewana nawet nie zauważy, że została ugotowana. Jest coll, luz blues. Mjuzik gra, piwo się chłodzi, słonko napierdala... Bajera! :wakacje:
Nadmierna nienawiść już raz mnie prawie wykończyła. Nauczyłem się myśleć neutralnie i dobrze mi z tym póki co. Stąd też moja obojętność na większość spraw, a w szczególności tych dotyczących politycznego G*
Tiquill pisze:Chiny zajęły Tybet. Izrael okupuje ziemie Palestyny. Biali osadnicy wytępili Indian Ameryki. Turcja mordowała Ormian. Rosjanie wywozili Tatarów krymskich, kaukaskich Czerkiesów czy Polaków daleko od ich domu. To są wszystko zbrodnie silniejszego nad słabszym
Władza niektórym ludziom w dupach poprzewracała...
Tiquill pisze:A wy co? Macie kraj, niepodległy, rosnący w siłę. A dusza wasza gdzie? W jakiej diasporze? TVN? Gazety Wyborczej? Gdzie tkwią wasze korzenie, co?
W Europie ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 wrz 2017, 19:21

Tiquill pisze: Przecież to jest kasa! PIENIONDZ! Jeśli jest powód, dla którego możemy wyciągnąć od kogoś, skądś, grube miliony - to trzeba je brać!
Uważaj bo ci skapnie :D
Jaki ty jesteś poszkodowany przez wojnę? Weź mnie nie osłabiaj.
Rząd nie ma kasy to próbuje wszystkiego. A Niemcy powinni żądać odszkodowania od polski bo miliony lat temu nasze dinozaury gwałciły i zjadały ich dinozaury. :P


8=======D
ODPOWIEDZ