Szczepionki przeciw grypie - kolejny masoński spisek?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

29 paź 2009, 01:00

[youtube][/youtube]

Bezdomni szczurami doświadczalnymi? Kto tym wszystkim steruje? Blokadą informacji, przecież tak istotnych... Dlaczego o tym się nie mówi? Dlaczego TV wciska nam problemy nie istotne?

Czy to tylko kolejna teoria spiskowa i manipulacja przez internet?


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

29 paź 2009, 12:58

Nie. To nie manipulacja. Szczepionki zawierają jakąś substancję o nazwie na "th", i one zawierają... molekuły rtęci. Mam dalej mówić? Wiecie o co chodzi? No ja mam nadzieję. ^^

Pier**lić szczepionki! O!
---O (tu jest gest Koza(ł)kiewicza)
_L|
---|


[youtube][/youtube]

Ja tam jakoś nie biorę tych szczepionek, i nie narzekam. Skoro jest dobrze, to nie będę ich dalej brał. Bo czuję się z tym świetnie. :D
Ostatnio zmieniony 29 paź 2009, 13:00 przez Loc, łącznie zmieniany 3 razy.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

29 paź 2009, 13:43

Ze wszystkim tak jest.

Antybiotyki robią holokaust florze bakteryjnej jelit.

Chemioterapia to też samobójstwo w zasadzie.

Nawet zwyczajne leki i tabletki szkodzą na wątrobę i nerki chyba. Ja nigdy nie spożywam leków, żadnych, nie ufam medycynie. Leczę się miodem, herbatami i cytryną (w zasadzie zdarzają mi się tylko przeziębienia, nigdy w życiu nie miałem grypy).

A świńskiej, ptasiej, czy czego tam jeszcze sznurkopociągacze sobie nie wymyślą się nie boję. Śmiertelność świńskiej grypy jest co prawda wysoka (w %), ale ta choroba nie rozprzestrzenia się w szybkim tempie.

Z natury jestem nieufny, od samego początku wiedziałem, że ściemniają. Kto tego wirusa wypuścił?? Cóż... nie wiem, pewnie ktoś, kto chciał zarobić parę groszy.

Zastanawiam się jednak, co tym anonimom na szczytach po tym, że wybiją ileś tam ludzi, albo spowodują u nich uszkodzenia umysłowe? Wszak zmniejszają sobie ilość osób, na których można zarobić.

Niemniej jednak kolejny dowód na to, że człowiek jest z natury zły, nic mnie nie przekona do zmiany zdania.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

29 paź 2009, 17:20

Kariko pisze:Zastanawiam się jednak, co tym anonimom na szczytach po tym, że wybiją ileś tam ludzi, albo spowodują u nich uszkodzenia umysłowe? Wszak zmniejszają sobie ilość osób, na których można zarobić.
Umiera jakaś ilość osób na chorobę "X". Media nagłaśniają, wybucha panika, paniczny strach, ludzie chcą szczepionki, poczucia bezpieczeństwa i psychicznego komfortu. Firma "Y" wynajduje cudowną szczepionkę i... tak w kółko. Jak nie wiadomo o co chodzi... to wiadomo o co chodzi ;)
Ostatnio zmieniony 29 paź 2009, 17:23 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 paź 2009, 17:33

Dr. Dundersztyc pisze:Umiera jakaś ilość osób na chorobę "X". Media nagłaśniają, wybucha panika, paniczny strach, ludzie chcą szczepionki, poczucia bezpieczeństwa i psychicznego komfortu. Firma "Y" wynajduje cudowną szczepionkę i... tak w kółko. Jak nie wiadomo o co chodzi... to wiadomo o co chodzi ;)
Reklama dźwignią handlu :P


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

25 lis 2009, 21:57



Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

25 lis 2009, 23:12

Dziś słyszałem, że rząd Kanady zrezygnował z kupna szczepionek przeciwko AH1N1. Być może za sprawą tego lekarza, Beina, którego filmik wyżej zaprezentował Dr.Dundersztyc :P. Jeśli o mnie chodzi, to jest to mądra decyzja, tak samo twierdzę, że dobrze, że nasz rząd nie marnuje pieniędzy na ten specyfik (wszystko dzięki p. Kopacz, poprzedni minister zdrowia, Balicki parę razy już głosił, że dawno by te szczepionki miał kupione)


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

26 lis 2009, 03:42

Moim zdaniem jest to po prostu enta z kolei próba zarobienia kasy na ludzkim strachu i nieszczęściu bliźniego - jakże popularne w naszych czasach. Pojawiła się wielka, zła "świńska grypa" (twór, który do niedawna znałem tylko z kreskówek xD), która w gruncie rzeczy nie jest gorsza od zwykłej (no bo sorry, jeśli ktoś mówi w TV, że kobieta zmarła na AH1N1... dodając, że bonusowo miała cukrzycę i coś tam jeszcze X_x) - robi się z tego aferę jak skur... wielką, a koncerny farmaceutyczne się spuszczają widząc sumy, które zarabiają, siejąc strach i chaos w społeczeństwie. Pewnie w okolicach 2012 pojawi się szczepionka przeciwko końcowi świata 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

26 lis 2009, 08:54

Ale spójrzcie kilka lat wstecz. Jaka była panika z powodu ptasiej grypy, jak panikowano z powodu choroby szalonych krów (aż znalazło to swoje odbicie w Postalu 8-) ), pryszczycy, SARS, roku 2000/2001 (pluskwa milenijna/koniec świata czy inny diabeł). Tak więc spokojnie panowie, albo my jesteśmy niezniszczalni, albo świat do reszty oszalał.
Ostatnio zmieniony 26 lis 2009, 08:54 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Gienions
Wnerwiony urzędas
Posty: 17
Rejestracja: 01 lis 2009, 16:32
Lokalizacja: Nowy Sącz

27 lis 2009, 12:39

A z resztą na coś trzeba umrzeć, nie?


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

27 lis 2009, 12:46

Gienions pisze:A z resztą na coś trzeba umrzeć, nie?
Nie. Żyjemy po to, by cieszyć się jak najdłużej, ale ma to swoje granice. Można umrzeć z przyczyn naturalnych, a niekoniecznie z powodu choroby.

Hot! https://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

27 lis 2009, 15:29

Ja wiedziałem że tak będzie...
Ludzie są ciemnotą, jak za średniowiecza


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 mar 2010, 11:37

https://wiadomosci.onet.pl/1605123,720,1,kioskart.html

Cała prawda o AH1N1, a zarazem idealne podsumowanie całego tematu
Trudno będzie po tym wszystkim odzyskać wiarygodność takim organizacjom jak WHO


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

29 mar 2010, 13:10

Za długie dla mnie, nie czytałem całego, ale wystarczy chyba, aby stwierdzić, iż autor tekstu ma rację. Jak 4-latek dał radę świnskiej grypie, to każdy by dał radę, ale WHO spółka z n.n.* rozdmuchała cały problem i tyle. U nas w szkole nawet były robione listy, ile ludzi przychodzi do szkoły (choć to było chyba z okazji ataku zimy).

* - spółka z nieograniczoną nieodpowiedzialnością


ODPOWIEDZ