SweetFix dla StP

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 wrz 2012, 23:49

  • Prawie wszystkie mody są przeznaczone dla Share the Pain, jednak, paradoksalnie, trzeba mieć AWP i użyć AWPMod, aby używać je w łatwy i szybki sposób. Ten paradoks postanowiłem usunąć, przygotowując specjalną paczkę dla StP, która usuwa to ograniczenie. Ten mod/fix pozwala łatwo dodać i użyć mody wyprodukowane dla StP (dla trybów multi i single), zwłaszcza bronie. Zawiera niezbędne kody i narzędzia to umożliwiające, najlepsze, jakie dotąd mogliśmy użyć w AWP, AWPMod i KW2. To wynik pracy twórców i współtwórców tych modów, suma ich dokonań przeniesiona do StP, że odważę się tak powiedzieć. ;) Dodatkowo dodałem też co nieco od siebie.
Zawartość: KarmaGun, PropLauncher oraz kody:

IWant - przywołuje dowolną broń lub powerup
Sweet - przywołuje ulubiony arsenał skonfigurowany w pliku Sweet.ini
Sweet2 - alternatywny dla Sweet kod działający na tej samej zasadzie (NOWY)
Betty - dodaje arsenał KW2
TnInv - dodaje arsenał TnInventory
CDInv - dodaje arsenał CDInventory
MaDMods - dodaje arsenał MaDMods
DarkPS - dodaje arsenał DarkPS
DarkFire - dodaje arsenał DarkFire
MrDMods - dodaje arsenał MrDMods
SMInv - dodaje arsenał Steven Inventory MP
KPowasInv - dodaje arsenał KPowasMods i Kiraly's Mods (NOWY)
QuakeMod - dodaje arsenał QuakeMod (NOWY)
RipsMod - dodaje arsenał RipsModV1 (NOWY)
CleanMyWeaps - czyści nasze bronie i amunicję
CleanMyPowerups - czyści nasze powerupy (NOWY)
ResetMyInv - czyści wszystko co mamy: bronie, amunicję, powerupy i kewlary (NOWY)*
AirMail - zrzuca na mapę powerupy AirMail w wersji określonej w Sweet.ini
Massacre - dodaje na mapę przechodniów określonych w pliku Sweet.ini
Slaughter - czyni postacie w grze bezbronne i tchórzliwe
Sadism - dłużej katujemy żywych przechodniów (NOWY)*
BadCity - wszyscy przechodnie są uzbrojeni, twardsi i bystrzejsi (NOWY)*
NormalizeThem - przywraca postaciom w grze ich normalne cechy
Anarchy - usuwa policję i wojsko z mapy
Springy - wysoko skaczesz i szybko biegasz (połączone SonicBoom i moonwalk) (NOWY)
Bullet - kod spowalniający tempo w grze
BCam - ułatwia przełączanie widoku Behindview (FPP-TPP)

INSTALACJA:
1. !!!NAJPIERW ZRÓB KOPIĘ!!! oryginalnego pliku GameTypes.u
2. Wypakuj do folderu \System\ w Share the Pain pliki:
GameTypes.u
Sweet.u
Sweet.ini
3. Możesz już grać.

Kody oznaczone * są mojego autorstwa, z inspiracji własnej lub cudzej (tu). Poza tym jestem tylko autorem idei takiej paczki. Cała znakomita większość to dokonania: Kamek (autor: kody KW2, kody AWP, KarmaGun, etc), kank (autor: kody AWPMod, PropLauncher), GameFan74 (współautor: KarmaGun). Best regards for them!

Miłej zabawy! :)
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2012, 12:13 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

16 wrz 2012, 12:06

Jutro przetestuję wszystko dokładnie. Dzisiaj napiszę tylko tyle:

Dobra robota! Dodawanie sobie broni w StP było bardzo kłopotliwe i niewygodne. Kto miał AWPMod, ten miał wygodę, a ci z StP musieli się męczyć. Teraz to się zmieni. Świetna rzecz! :)

EDIT: Przetestowałem i wszystko działa, ale znalazłem błąd w opisie moda.
Tiquill pisze:Sadist - dłużej katujemy żywych przechodniów (NOWY)*
Sadist nie działa. Działa zaś Sadism. Mały błąd. :)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 wrz 2012, 22:35

Błąd w opisie moda poprawiony, sama paczka bez błędu. :)

Sugestia: Paczki można użyć w AWP, wystarczy pliczek GameTypes.u w folderze AWP schować, zmienić nazwę lub rozszerzenie. AWP znajdzie wtedy moją przeróbkę.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 3 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sadysta
Miłośnik broni
Posty: 123
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:30

20 wrz 2012, 23:18

ha! a wiec stalem sie juz na zawsze czescia tej gry, wielkie dzieki ! :D

Mod działa znakomicie na STP i AWP. To jest to co mi było potrzebne :D .
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2012, 14:19 przez Sadysta, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 wrz 2012, 23:45

Dobra sugestia, dobra nazwa - w następnej wersji dodam w readme creditsa for you, Sadysta. ;)

Bo będą nowe wersje i nowe kody. I uaktualnienia istniejących. Na wszelkie propozycje i życzenia czekam w tym temacie. Postaram się je spełnić w miarę swoich możliwości. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

21 wrz 2012, 08:55

Przydatna sprawa, już pobrane :D Teraz czekać miesiąc, aż wreszcie znajdę czas się z tym pobawić :D A tak serio - dobrze, że ktoś coś ciągle robi dla StP, osobiście sam bym pod tym kątem pracował - najmniej problemów z odbiorcami, brakującymi paczkami, modami, bla bla bla. 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Sadysta
Miłośnik broni
Posty: 123
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:30

22 wrz 2012, 21:48

Tiquill pisze:Dobra sugestia, dobra nazwa - w następnej wersji dodam w readme creditsa for you, Sadysta. ;)

Bo będą nowe wersje i nowe kody. I uaktualnienia istniejących. Na wszelkie propozycje i życzenia czekam w tym temacie. Postaram się je spełnić w miarę swoich możliwości. ;)
Elegancko się składa, że pomysł z nie znikającą krwią nadaje się do zrealizowania w tym FX'ie.

Proponuję zrobienie kodu, który przyozdabiałby nam planszę posoką.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2012, 21:49 przez Sadysta, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 wrz 2012, 23:04

Już w tej wersji to próbowałem. Ale zoptymalizowanie tego tak, by wyglądało dobrze i na StP i na AWP (bo każdy kod można też z powodzeniem użyć w AWP i AWPMod) zajęłoby więcej czasu. A nie chciałem zwlekać i przelewać krwi przed publikacją. ;) Będzie.

Więcej nawet. Sadism dopiero na AWP prezentuje się tak, jak trzeba. Bo w AWP można ciąć na kawałki. I tak przy okazji. Nie za mało tam błagania?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sadysta
Miłośnik broni
Posty: 123
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:30

23 wrz 2012, 12:01

Tiquill pisze:Już w tej wersji to próbowałem. Ale zoptymalizowanie tego tak, by wyglądało dobrze i na StP i na AWP (bo każdy kod można też z powodzeniem użyć w AWP i AWPMod) zajęłoby więcej czasu. A nie chciałem zwlekać i przelewać krwi przed publikacją. ;) Będzie.

Więcej nawet. Sadism dopiero na AWP prezentuje się tak, jak trzeba. Bo w AWP można ciąć na kawałki. I tak przy okazji. Nie za mało tam błagania?
Tnie się elegancko ;) Życia mają tyle żeby ich pięściami okładać i pałką teleskopową. :diabeł:
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2012, 12:02 przez Sadysta, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 sty 2013, 20:17

SweetFix v1.2 wydana! :)

31 nowych cheatów, w tym seria XCity podmieniająca bystanderów na inne klasy, SweetCity dodający nowe skiny z Fresh Characters (by Rycho3D) i MixerSkins (by Mixer - sentymenty! kto pamięta?), cheat Nude rozbierający bystanderki (uwaga! :P nagość w grze) (skiny z popularnego Postal 2 Nudes i kilka skórek Rycho3D), Postalyptic, Rapid oraz kolejne zestawy broni z modów, w tym PSIMods, czyli nasi w akcji. Link do pobrania w załączniku. To, co nie ma (NOWY) przy nazwie, pochodzi z KW2 albo AWP i AWPMod, reszta to moje kombinacje istniejących albo w całości moje. A teraz szczegóły:

NOWOŚCI:
Postalyptic - apokalipsa w stylu Postala, każdy przechodzień uzbrojony i agresywny (NOWY)
ArmednDangerous - każdy przechodzień uzbrojony i niebezpieczny (zestaw broni ustalasz w Sweet.ini)
Peace - wszyscy tracą swoją broń, także gliniarze i wojsko (NOWY)
PeeAll - wszyscy tracą broń i tylko szczają na siebie (wersja bez kółka cenzury)
SweetCity - nowe skóry dla bystanderów z modów Postal 2 Nudes, Fresh Characters, Mixer Skins (NOWY)
Nude - zwykłe kobiety nagie lub obnażone (Postal 2 Nudes i Fresh Characters) (NOWY)
Haters - wszyscy cię nienawidzą i dostają bronie (NOWY)
Lovers - wszyscy cię kochają i dostają bronie (NOWY)
Family - dwie rodziny w Paradise - jedna z tobą, druga przeciw tobie (NOWY)
Femina - same kobiety w Paradise (NOWY)
MensWorld - sami mężczyźni w Paradise (NOWY)
LawCity - przechodnie zmieniają się w policjantów i ATF (NOWY)
WarCity - przechodnie zmieniają się w wojsko i SWAT (NOWY)
FarmCity - przechodnie zmieniają się we wsiórów (NOWY)
SlaughterCity - przechodnie zmieniają się w rzeźników (NOWY)
ProtestCity - przechodnie zmieniają się w protestantów (NOWY)
HolyCity - przechodnie zmieniają się w księży i zakonnice (NOWY)
SickCity - przechodnie zmieniają się w lekarzy i pielęgniarki (NOWY)
EDInv - dodaje arsenał EDWeaponsMP (NOWY)
EAInv - dodaje arsenał EAInventory
FlafsterWeapons - dodaje arsenał FlafsterWeapons (NOWY)
Materials - dodaje arsenał modów użytkowników Set-Games.ru (NOWY)
PSIMods - dodaje arsenał modów użytkowników PostalSite.info (NOWY)
AWPModWeapons - dodaje arsenał nowych broni w AWPMod
OtherWeapons - dodaje arsenał pozostałych modów trybu singleplayer
MPWeapons - dodaje arsenał pozostałych modów trybu multiplayer
Rapid - szybko strzelasz (wciskając drugi raz wyłączasz - RapidFire na zmianę z NormalFire) (NOWY)
MightyFoot - możesz silnie kopać
ChangeHeadSize - zmieniasz rozmiar głowy Kolesia
omgwtfbbq - zmieniasz rozmiar głowy wszystkim w grze poza graczem
Gore - zwiększasz między innymi wielkość plam krwi (wersja testowa kodu) (NOWY)

AKTUALIZACJE:
KPowasInv - więcej broni z nowszej wersji KPowasModsMP
QuakeMod - to teraz QuakeInv, bo wzogacony o arsenał Q3Weapons
Springy - teraz to połączenie zmodyfikowanych superjump i superspeed (zamiast SonicBoom i moonwalk) oraz usprawnione przełączanie włącz/wyłącz tegoż kodu
Drobne usprawnienia dla Sadism i BadCity
Nowe kody mają możliwość wyłączenia komentarza podczas ich użycia. Zobacz sekcja Konfiguracja.

UWAGI:
1. Wbrew pozorom większość broni z AWP i AWPMod można użyć w StP. Warunek: StP musi widzieć pliki tych modów. Tylko nieliczne powodują błędy i mogą scrashować grę. Jednak w większości możesz na StP bawić się brońmi dostępnymi pod tymi kodami: EAInv, FlafsterWeapons, PSIMods, AWPModWeapons. Usiłowałem też dodać cheat EDWeapons, ale gra wywalała się od razu. A więc StP radzi sobie całkiem dobrze. ;)
2. Znaczna część moda to nowe skiny bystanderów, głównie z Fresh Characters. Tym samym o samych skórkach, ich dopasowaniu do siebie, poprawkach i nowych rozmawiajmy w temacie moda: Fresh Characters. To co tam się nowego pojawi trafi też do nowej wersji SweetFix, jak choćby skiny zombich. Tutaj zaś mówmy o wszystkim innym w SweetFix.
3. W przygotowaniu wersja dla AWP.

KONFIGURACJA:
W pliku Sweet.ini masz kilka pozycji, które możesz zmienić, wpływając na efekt, jako kody wniosą do gry. Oto kilka z nich:
AddInv= ustalasz jakie bronie mają być wczytane po wpisaniu kodu Sweet
AddInv2= ustalasz jakie bronie mają być wczytane po wpisaniu kodu Sweet2
ArmednList= określasz, jakie bronie dostaną bystanderzy po wpisaniu kodu ArmednDangerous
PropClasses= tu określasz zawartość PropLaunchera
AirMailMutator= jaki mod ma spawnować w grze AirMaile po wpisaniu kodu AirMail. Domyślnym jest AM3-142a.MutAirMail
MassacreMutator= tu wybierasz mutator Massacre uruchamiany cheatem Massacre. Aby SweetFix działał według oczekiwań musisz pozostawić domyślny tutaj Sweet.MutMassacre. Więc nic nie zmieniaj
BystanderClass= jaka klasa ma być spawnowana przez Massacre. Domyślna Sweet.SweetPawns pozwala zrzucać na mapę bystków z nowymi skórami
bAlwaysMassacre= jeśli chcesz, by mutator Massacre działał automatycznie po przejściu na nową mapę dajesz tu True. Pamiętaj jednak, to zadziała tylko wtedy, gdy masz KarmaGuna w wersji ze SweetFix
bInsultMe= jeśli nie chcesz słyszeć komentarzy za czitowanie dla nowych kodów daj tu na False

Miłej zabawy! :)
Załączniki
SweetFix_v1.2.7z
(8.43 MiB) Pobrany 336 razy
Ostatnio zmieniony 11 sty 2013, 17:43 przez Tiquill, łącznie zmieniany 4 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 sty 2013, 21:05

Widzę że się nie obijałeś :)
Wspaniała robota :ok:


8=======D
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

07 sty 2013, 21:42

Ekstra :ok:
Świetne rozszerzenie :D


Awatar użytkownika
Sadysta
Miłośnik broni
Posty: 123
Rejestracja: 01 maja 2012, 14:30

07 sty 2013, 22:23

Jutro sie za zabijanie wezme. Pewnie zrobie tez filmik o torturowaniu w Postalu z udzialem tego moda.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 sty 2013, 17:53

Poprawiłem oba readme towarzyszące wersji 1.2. Sadysta, co miało tam być, to jest, sory. ;) Naniosłem też inne poprawki. Reszta bez zmian. Link do załącznika ten sam co wyżej.


I zmiana strategii. Nie będzie wersji dla AWP. To jest rzecz stricte dla StP, takie przeznaczenie i zastosowanie. Bez celu dodawać do AWP to, co jest w nim jest, dublować KarmaGuna czy PropLaunchera z AWPMod. Jednak nie żałuję dodanych tu ode mnie nowych rzeczy i owe nowości, cheaty a może coś więcej, zamieszczę w nowym modzie, już tylko dla AWP. Jaki on będzie i jaka jego nazwa - jeszcze nie wiem. Sugestie mile widziane.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

19 sty 2013, 17:28

Mam pytanie skąd ściągnąć Tego MoDa:EdweaponsMP? :609:


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
ODPOWIEDZ