Surowsze prawo, więcej banów

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

26 wrz 2009, 18:12

melchior12 pisze:Chce tylko że moge mieć z tym problemy
Wcale nie musisz być pełnoletni do tego celu.

Z góry bardzo przepraszam za off-top.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

26 wrz 2009, 18:17

Ja też przepraszam-zagalopowałem się.
Ostatnio zmieniony 26 wrz 2009, 18:17 przez Heroinka, łącznie zmieniany 1 raz.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

26 wrz 2009, 18:36

Tak więc powodzenia. ;)


Obrazek
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

27 wrz 2009, 00:07

melchior12 pisze:Chce tylko że moge mieć z tym problemy(niepełnoletność itp.).Ale może mi się poszczęsci i jakoś zrealizuje moje "marzenie" ;).Ciężko będzie ale się postaram.No dobra,koniec tego "gadugadu w roli głównej".Robota czeka.
omg, teraz nawet niektóre dziesięciolatki mają konta. Poproś starych i tyle.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 wrz 2009, 11:52

little_psycho pisze:
melchior12 pisze:Chce tylko że moge mieć z tym problemy(niepełnoletność itp.).Ale może mi się poszczęsci i jakoś zrealizuje moje "marzenie" ;).Ciężko będzie ale się postaram.No dobra,koniec tego "gadugadu w roli głównej".Robota czeka.
omg, teraz nawet niektóre dziesięciolatki mają konta. Poproś starych i tyle.
Ty masz 12/13, a więc niewielka różnica, poza tym jak to już ktoś mówił, nie liczy się wiek usera, lecz sposób pisania i ogólnie pojęta inteligencja i kultura wymowy.

melchior: nie przejmuj się! Był czas, że też byłem Namierzonym, a jak widzisz, już nie jestem, a więc staraj się pisać dobrze z sensem i na temat, a ranga (może) zniknie :)

Co do surowszego prawa, to jestem za, ostatnio na forum rejestrują się prawie tylko same n00by, no dobra nie obrażając "nefpaje", którzy pytają się skąd pobrać Postala, albo tym podobne i już nigdy nie wchodzą na forum(albo dostają bana, albo zapominają o istnieniu tego portalu). Są na szczęście też nowi userzy, którzy zaczęli bardzo dobrze.
Pamiętaj jednak, że każdy dostaje drugą szanse, i że prawdziwa zmiana jest lepsza niż wpłata na stronę :P


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

27 wrz 2009, 13:48

Szczerze to mi to wisi, ale raczej bez sensu.
Ogólnie , ja na tym forum uczyłem się jak się powinno rozmawiać w internecie ;D
Bo to takie 1 forum na jakim bardzo lubiłem się wypowiadać itp.
Gdybym zarejestrował się dziś, a zachowywał tak jak rok temu czy 2 to z pewnością dostał bym bana. A teraz , że tak powiem wyrosłem na ludzi. (w ciągu 2 lat? xD ) No nie wiem jak to nazwać, ale zdaję mi się, że teraz lepiej się zachowuje niż wtedy. Może każdy powinien dostawać taką szanse co?
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2009, 13:48 przez ciuciu, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Demonix
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 27 maja 2009, 17:55
Lokalizacja: .:Wrocław:. :)

28 wrz 2009, 18:39

Mi to pasuje, bo jak np. ktoś o coś się pyta a jakiś noob napisze "haha ty nie umiesz jaka ciota" no to raczej kolega nie na te forum trafił i warn albo ban, jak oczywiście będzie jakieś głupie teksty ciągle pisał :D

Pamiętam jak byłem na forum GTAsite. Tam nie było tego czegoś, tej...atmosfery głupio się tam dla mnie rozmawiało nie chało mi się tam pisać, a tutaj jest inaczej, tu jak coś się spytam czy coś to ktoś odpowie normalnie, wytłumaczy ^^ a nie jak czasem na tamtym forum albo nikt nie odp, albo coś głupiego odpowiedzą, albo "żal jak możesz tego nie wiedzieć" itp. Tu mi się z Wami lepiej rozmawia, fajniejsi userzy xD i w ogóle zajeboza :D


"Taak, taaaak,wielki gość ze spluwą"
"No chooodź, bij się, jak mężczyzna!"
"Nie jesteś taki twardy"
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 wrz 2009, 19:47

To miło, że Ci u nas fajnie. Zapraszamy do częstszego udzielania się na forum :)

A co do GtaSite, to niestety prawda, w 2007 roku tam byli fajni userzy, ale potem odszedłem stamtąd, bo zaczęło się dziać niedobrze. Więcej n00bów, więcej chamstwa, więcej ''yntelygentuf'' itp. a to forum jest porządne :)


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Demonix
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 27 maja 2009, 17:55
Lokalizacja: .:Wrocław:. :)

28 wrz 2009, 21:17

Dokładnie te forum jest porządniejsze i to o dużo i tak powinno być :D Mniej n0Obów, więcej fajnych userów :)

Tępić n00bów ! :mgun2:
:mgun: :kijek:


"Taak, taaaak,wielki gość ze spluwą"
"No chooodź, bij się, jak mężczyzna!"
"Nie jesteś taki twardy"
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

29 wrz 2009, 20:36

Demonix pisze:Tępić n00bów !
Tak, dobrze powiedziane, napewno zapoznałeś się z regulaminem i wiesz, że ekscesywne "buźkowanie" jest złe :>

Co do tematu, to cóż, twarde prawo, ale prawo, ja się przystosuję, póki będzie ono w granicach zdrowego rozsądku


ODPOWIEDZ