Sugestie dla naszego serwera

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 cze 2012, 19:59

Jaro111 pisze:Dajcie botom lepszego skilla, czy IQ (niepamiętam co się tam nazywało), bo fatalnie grają
Auto Adjust Skill wyłączyłem, zwiększyłem IQ z 70 na 80.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Jaro111
Początkujący morderca
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:02

10 cze 2012, 13:28

Boty grają wyraźnie lepiej, choć ciągle słabe (jak dla mnie :D ). Są lepsze na dalekie odległości niż z bliska. Z połowy mapy potrafią HS trafić z pistoletu :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 cze 2012, 23:40

Jaro111 pisze:Boty grają wyraźnie lepiej, choć ciągle słabe (jak dla mnie :D )
To znaczy, że jest pan już za duży na zabawy z botami. ;) Nic na to nie poradzę, więcej ta gra nie da. Chyba żeby to przerobił.
Jaro111 pisze:Są lepsze na dalekie odległości niż z bliska
A ja lubię pojedynki z bliska, więc mi to pasuje. :D Za to dostać w banię z daleka to niefajne jest.

Ale każdy lubi, co lubi. ;)


No i tak zrobiłem nowy temat, z sugestiami co do naszego serwera, wyjąwszy dwa powyższe posty z tego tematu, gdzie cytowane słowa padły były.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

11 cze 2012, 16:10

Jaro to jakis PRO spieler wpadaj na ATG


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 cze 2012, 01:11

Serwer będzie taki, jaki WY zechcecie. Za trudny - pisz. Za łatwy - pisz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Kyali
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2012, 00:01

16 gru 2012, 15:45

Witam

Ja gram często na waszym serwerze z moim kumplem Abdulem i stwierdziliśmy, że boty są za silne. Zawsze trafiają nieważne z jakiej odległości i są też za szybkie. Czy można by było ustawić IQ botów na 30 oraz żeby był jeden bot niezależnie od liczby graczy i to by były stałe ustawienia serwera?


Awatar użytkownika
rigstudio
Modder
Modder
Posty: 584
Rejestracja: 03 maja 2011, 20:37
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

16 gru 2012, 17:19

Niema sensu zmniejszać im inteligencji bo i tak są głupie i patrzą się w ścianę bez sensu , trafiają cię tylko wtedy gdy się stoi. Ja bym im zwiększył inteligencję bo grają jak dzieci ze żłobka.


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

16 gru 2012, 18:36

Inteligencji nie da się "od tak" zwiększyć (chyba że by szybciej reagowały [na playerów]). Żeby nie patrzyły się w ścianę, napiszcie im kod "wymijający powierzchnie stałe" czyli żeby nie blokowały się na ścianie.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

16 gru 2012, 18:49

Ogólnie boty są głupie nawet jak się je ustawi na max . I często gapią się w ścianę :)
Co do ilości botów ,to zależy od mapy .Duża mapa wymaga więcej botów.
Team 1:1 też jest bez sensu.


8=======D
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

16 gru 2012, 19:15

więc tak jeżeli uważacie się za takich pro spielerów to dajcie fotkę ze statystykami z całej rozgrywki z botami to zobaczymy. Wiem że dalej jestem noobem, ale boty są naprawdę mocne i strasznie potrafią rozdrażnić, kolejna sprawa ilość botów po co?? po to gdy sobie gram sam z botami i się ktoś dołącza to gra ze mną i efekt jest taki 2 graczy przeciwko botom nie można teamu zmienić mówię o trybie team gdyż tam najczęściej gramy, a co do inteligencji botów to nawet ustawiając ją na tysiąc i tak czasem złapią zwała i będą stały bez ruchu taki bug


Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

16 gru 2012, 22:45

Boty to głupole. Przynajmniej tak było u mnie napisane w polskiej wersji Postala :D. IQ nie zmienia w zasadzie ich ruchliwości, wpadania na ściany. Bardziej to już chyba tylko celność.
Na razie boty ustawione na 3, IQ z 60 na 50. Słyszałem już kilka narzekań. Zobaczymy, ocenimy- czy to dobre rozwiązanie ;)


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

30 gru 2012, 15:57

witam znowu xDD mogę prosić o postawienie serwera w trybie Team DM?? mamy obecnie
tylko 1 dupiaty serwer z lagami na poziomie 220 jakiś z ripowany żeby szybko pobierać nooby będą grały zapewniam, i z DeadParkiem z możliwością włączenia airmala


Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

02 sty 2013, 22:24

i jeszcze jedna taka sugestia co myśli właściciel o wstawianiach w serwer własnych dzięków?
tak mi to zmierza w stworzenie bezawaryjnego ATG serwera no ale zobaczymy

kurde zapomniałem o edycji, przepraszam xD
Ostatnio zmieniony 02 sty 2013, 22:25 przez abdul11, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 sty 2013, 07:35

abdul11 pisze:postawienie serwera w trybie Team DM??
Obecnie serwer ma w trybie TDM domyślne mapki i kilka najlepszych. Po każdej rozgrywce i tak pokazuje się menu Vote. Czy tak trudno graczom wybrać w Vote tryb TeamDM, skoro i tak to menu mają? I już masz TeamDM. Chcesz innym graczom odebrać możliwość gry w DM tylko dlatego, że ktoś nie zna Vote/nie chce mu się głosować? Nie mam ochoty na siłę zabiegać o graczy, gonić za ich kaprysami, ścigać się z innym serwerami, który ma lepszy TeamDM i tym podobne. Jest MaxVote, w nim jest TeamDM. Jedynie mapy w tym trybie gotów jestem dać dokładnie takie, jakie chcecie. Ale nie serwer na wyłączność TeamDM. Już raz próbowaliśmy. Dasz gwarancję, że to teraz zadziała? Chętnie widziałbym oblężony nasz serwer. Pograjcie w TeamDM poprzez Vote w obecnym kształcie. Zobaczę, że ludzie są, regularnie, że chcą, że to akcja jest obiecująca - pomyśli się. ;) Nawet nad odrębnym nowym serwerem Only TeamDM. Wszystko, jeśli ma sens.
abdul11 pisze:nooby będą grały zapewniam
Na pewno?
abdul11 pisze:co myśli właściciel o wstawianiach w serwer własnych dzięków?
Jest na to bardzo chętny i zamierza to robić. ;)
abdul11 pisze:tak mi to zmierza w stworzenie bezawaryjnego ATG serwera no ale zobaczymy
Bezawaryjny - jak najbardziej! Ale kopiować inny serwer? Nie. Tworzymy własny kształt. Czy to będzie 8 slotów czy 16, oblegany czy niszowy - ma być własny.

abdul11 pisze:kurde zapomniałem o edycji, przepraszam xD
Nie ma za co. Nowe treści po paru dniach, więc nowy post a nie edycja. :)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
abdul11
Miłośnik broni
Posty: 116
Rejestracja: 21 wrz 2008, 10:56

03 sty 2013, 19:20

ok postaram się żeby pokazać że będą grali ( ten weeaknd), wszyscy się na vote i na TDM nie dogadają to tak samo jak budowanie wieży Babel. ok mam 3 dni jak nie wyjdzie to się poddaję


ODPOWIEDZ