Niepasujące wersje paczek

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Kopta
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2007, 19:19

05 sty 2007, 19:25

Witam
Tak jak w temacie ma problem z grą przez neta :evil: .Włanczam Multyplayer--->Wszystkie i wybieram jakis server. Czekam chwilke w wyskakuje mi napis "Wersja paczki "P2Misc" nie pasuje" :shock: . Co mam zrobić żeby szło :roll:
Ostatnio zmieniony 27 lip 2008, 23:51 przez Kopta, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

06 sty 2007, 11:03

Też to mam, ale tylko, gdy łączę się z obcym serwerem. Kiedy podłączam się pod ip kolegi (też ma polskojęzyczną wersję) nie ma tego problemu. Podejrzewam, że polska i angielska wersja nie pasują do siebie.


Awatar użytkownika
Kopta
Wstydliwy morderca
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2007, 19:19

06 sty 2007, 16:40

A są jakieś Polskie servery gdzie można pociupać w polskiej wersji?? :-D


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

06 sty 2007, 20:25

Takie, które sam założysz :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 sty 2007, 01:02

Kopta pisze:Witam
Tak jak w temacie ma problem z grą przez neta :evil: .Włanczam Multyplayer--->Wszystkie i wybieram jakis server. Czekam chwilke w wyskakuje mi napis "Wersja paczki "P2Misc" nie pasuje" :shock: . Co mam zrobić żeby szło :roll:
Tia, bardzo sympatycznie, znam ten ból. :-/ Kolesie polonizujący Postala skazali nas na parszywy margines. Bo co? Otworzysz listę serwerów i - żadnego kompatybilnego. Jest sporo serwerów angljz, japońskie sie trafiają... Ciekaw jestem, ile lokalizacji gry jest niekompatybilna z oryginałem? Niemcy, Japończycy mają ten sam smaczek, czy tylko nas skazano na rolę pariasów? Kuźwa, nigdy nie ma polskiego serwera, gdy chcę grać... :evil:

U mnie nie pasował Josh-textures.utx. A miało być tak pięknie. Uzbrojony w full map i modów - No, pora se pograć z żywymi... D... blada! Jak ja się wtedy poczułem... Jak dziad i złodziej. Szukam w necie rady. Znajduję sugestię, że Postal potaniał, więc mogę se kupić oryginalną. Fajnie... :-| W p2p też nic nie ma godnego uwagi. Zresztą, po ściągnięciu pliku, przyszłaby następna niekompatybilna paczka... I tak do kółeczka, mój chłopcze. :evil: Cziiiizzz...

Więc co, albo instal anglika i podłączenie się do elity świata (Scott, BAMF...) albo pykanie na naszym skromnym podwórku... I wszystko dlatego, bo jakimś palantom zachciało się wraz ze spolszczeniem zepchnąć nas na margines sieciowych pogrywek.

Można grać z botami, można grę wzbogacić modami o dodatkowe elementy, ale - to nadal boty. Może więc przydałoby się tu na forum zorganizować jakąś grupę graczy, panel wymiany kontaktów i informacji? Własnie pod kątem sieciowego pogrywania. Co wy na to?

Ba, gdybyż tak PostalSite.info miało swój serwer... :roll:
Ostatnio zmieniony 30 sty 2007, 01:21 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

30 sty 2007, 15:07

Wydaje mi się ze nie potrafiłbym utrzymać takiego serwera żeby była dobra zabawa trzeba by wykupić 8 slotów publicznych jeden taki slot kosztuje z tego co sprawdzałem około 10zł na miesiąc czyli 80zł na miesiąc nawet te 6 slotów czyli 60zł co miesiąc to dla mnie dużo.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 sty 2007, 17:15

Tak sobie tylko pomarzyłem... :roll:

A o zrzutce na utrzymanie serwa, też mowy nie ma. Na pewno...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

30 sty 2007, 17:19

Mi też sie wydaje ze żadna składka by nie przeszła póki co trzeba o tym zapomnieć :p ale nie na zawsze na pewno to jest jeden z przyszłych celów postalsite.info Gdy serwis będzie o wiele bardziej popularny może uda sie za takie cos zapłacić wyłącznie z reklam .... (marzenia) 8-)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 sty 2007, 18:31

Marzenia są podstawą naszej egzystencji, hehehe... Ale miło czytać, że to "jest jeden z przyszłych celów postalsite.info". Może gdy wyjdzie już Postal 3, zrobi sie o grze szumno i głośno, ludków grających nabędzie, to trafią i tu.

Tylko te reklamy, ech... Gdyby tak dało się je z boku, a nie pop-up'y na środku pływające - to wszyscy byliby zadowoleni. ;-) Na razie 'Reklama' pod każdym wątkiem to wyświetlający się jakiś obrazek. Nie mam nic przeciw temu, by już teraz w jej miejsce pojawił się jakiś banerek sączący Ci kaskę...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

30 sty 2007, 18:36

pop-up :?: a gdzie takie cos jest nie przypominam sobie :/ co do fotki to jest tylko zeby było ładnie :p właściwa reklama jest na prawo od tego zdjęcia ale możliwe ze wasza przeglądarka albo firewall ja blokuje :)

ps. poprosił bym zdjęcie tego pop-upa :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 sty 2007, 18:45

Nie ma pop-up'ów, nie ma. Spoko. Chcę tylko by na przyszłość ich nie było. ;-) A reklama jest, faktycznie, nie widziałem. Nic mi jej nie blokuje, to sam wyrobiłem sobie nawyk "niepostrzegania". :mrgreen:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

30 sty 2007, 19:23

Nie ma Cie sie co obawiać pop-up'ów poniwaz mnie tez denerwuja. Reklamy jakie są w obecnej formie w zupełnosci wystarczają. Koniec off topicu :)


Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

04 lut 2007, 13:01

Hmm tak sobie czytam i myślę - jeżeli bardzo chcemy sobie pograć to napiszmy kiedy, zgadajmy sie na jakiś termin i poprostu pograjmy. Wybierzmy kogos kto ma najszybsze łącze. Ja mam 4MBit/sek|512Kbit/sek gwarantowane, a w porywach do 12Mbit/sek|2Mbit/sek.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 lut 2007, 13:37

Można byłoby. Ja raczej jako host odpadam, bo mam za bardzo zmodowanego Postala. Ale jako klient, jak najbardziej! :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
PostalDude
Wstydliwy morderca
Posty: 6
Rejestracja: 29 maja 2007, 16:25
Lokalizacja: Paradise City

30 maja 2007, 20:45

Hej znalazłem chyba rozwiązanie! Mój kolega ma angielskiego Postala2 STP ale po angielsku , spróbuje podmienić jego plik P2misc(na wypadek zrobię kopię zapasową) i zobaczę co się stanie. Jak zadziała to napisze :lol:


U W A G A
N A
P S Y C H O L I
ODPOWIEDZ