Steam Workshop: jak znaleźć listę własnych subskrypcji

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 lip 2016, 17:11

Czy da się w aplikacji Steam wyświetlić wyłącznie mody subskrybowane przeze mnie? Nie 'Weapons', nie 'Skins' ale, choćby gdzie indziej, jakiś filtr tylko na to, co subskrybowałem? Powinno być coś takiego.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2016, 13:20 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

12 lip 2016, 17:41

Na górze klikasz Społeczność, Warsztat, zjeżdżasz w dół i masz Twoje pliki klikasz w to i na dole masz Subksrybowane Przedmioty
Ostatnio zmieniony 12 lip 2016, 17:49 przez Bartkov, łącznie zmieniany 1 raz.


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

12 lip 2016, 17:47

U mnie to jest tak:

Klikam np. Na POSTAL 2 i pod przyciskiem "Play" mam jakieś 2 randomowe przedmioty, i klikam "Przeglądaj warsztat", następnie przechodzę do zakładki "Przeglądaj" i tam mam "Obserwowane produkty" . Klikam i potem po prawej stronie klikam "Subskrybowane przedmioty" i mam wszystko co, to zasubskrybowałem :).


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 lip 2016, 18:55

Sub-Zero pisze:Na górze klikasz Społeczność, Warsztat, zjeżdżasz w dół i masz Twoje pliki
$haq pisze:następnie przechodzę do zakładki "Przeglądaj" i tam mam "Obserwowane produkty" . Klikam i
No tak, jest...

Czyli rezygnowałem, bo po kliknięciu na napis 'Twoje przedmioty z Warsztatu' lub tuż pod nim 'Twoje pliki' miałem puste listy. Nie rozglądałem się dalej, a wracałem szukać gdzie indziej.
Sub-Zero pisze:i na dole masz Subksrybowane Przedmioty
Prawy panel na dole. No tak, wjebać głębiej to już nie mogli. Eh...


A nie lepiej od razu w menu? Menu tego programu jest wygodne tylko dla tego, kto je projektował i kto się do niego przyzwyczaił. Bo nawet przejść do Warsztatu danej gry nie jest tak oczywiste. No bo mam 'Społeczność' - 'Warsztat' i... Wszystko naraz! A gdzie jakaś selekcja na posiadane gry? Trzeba szukać pomiędzy wieloma obrazka ze swoją grą i na niego klikać... A nie, jest ta mała k... po prawo na dole... :):

Dzięki, chłopaki!
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lip 2016, 13:23

Temat stał się jednak pomocowy, zmieniłem nazwę i wstępniaka. A teraz jeszcze dopytam:

Jest możliwość podejrzenia co inni znajomi subskrybują?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

13 lip 2016, 13:55

Co subskrybują? Chyba nie...
Ale można zobaczyć "Przedmioty oznaczone jako ulubione przez twoich znajomych"
wystarczy gdy jesteś w warsztacie zjechać na sam dół i pojawi się kilka losowych przedmiotów
aby zobaczyć wszystkie klikasz "Zobacz wszystkie ulubione znajomych" w prawym dolnym rogu.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2016, 13:56 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

13 lip 2016, 14:13

Nie. Można tylko wynajdywać cząstkowe informacje poprzez wrzucane przez nich zrzuty ekranu – przy opisie będzie podana lista modyfikacji, jakich gra używała w momencie jego robienia.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lip 2016, 17:30

Pangia pisze:przy opisie będzie podana lista modyfikacji, jakich gra używała w momencie jego robienia.
O, takiego czegoś bym się nie spodziewał, to jest świetne!

Dzięki jeszcze raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

13 lip 2016, 18:50

Hm, tak teraz przeglądam skriny Pana Szatana i jednak tego nie podaje. Może przy P2 tego nie ma, bo wiem, że np. przy L4D2 podaje takie coś. A może nie korzysta z niczego z Workshopa po prostu. Zresztą cholera wie w sumie, bo mutatory jeszcze należy aktywować w samej grze. Być może się nieco zapędziłem poprzednio.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lip 2016, 23:40

Będę miał okazję to sprawdzić. Mutków nabrałem - wiadomo, dużo. :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ