STEAM - na pewno zło?

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

31 lip 2009, 13:57

Cześć.

Wiele userów nie może przeżyć, że Postal III będzie potrzebował STEAM do grania.
Jak dla mnie to bzdury, program STEAM może kiedyś był słaby, ale po tylu Updejtach jest świetny. W wielu recenzjach gier można zobaczyć takie plusy : +Program STEAM .
Co czyni STEAM świetnym? No najprostszy przykład, automatyczne Updejty . Ale to nie wszystko, możecie zapraszać znajomych, zobaczyć w co aktualnie grają i dołączyć do nich klikając tylko 1 przycisk :) Dostępny czat, możliwość pobierania darmowych gierek , trailerów itp. To wiele rzeczy które czynią STEAM bardzo dobrym programem. Więc jak dla mnie można "wyciągnąć" 1 gwóźdź z Trumny Postal Dude z części III :)
Ostatnio zmieniony 03 sie 2009, 00:18 przez ciuciu, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

31 lip 2009, 14:05

Taki sam jest X-Fire, a więc po co mieć STEAM? A niektóre gry go jeszcze wymagają -_-


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

31 lip 2009, 16:19

Mr Minio pisze:Taki sam jest X-Fire, a więc po co mieć STEAM? A niektóre gry go jeszcze wymagają -_-
A weź mi ty Minio pobierz grę przez Xfire.....
BTW: Mam steam i jestem zadowolony.Gry zawszę aktualizują się na czas itd.[raz gmod mi się zaktualizował po grze i nie mogłem na serwery wejść, bo jeszcze starych wersji używały :P]
PS.
ciuciu pisze: Więc jak dla mnie można "wyciągnąć" 1 gwóźdź z Trumny Postal Dude z części III :)
Lepiej go tam wogóle nie wbijać xD
Ostatnio zmieniony 31 lip 2009, 16:20 przez Koloses, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

31 lip 2009, 16:37

Koloses pisze:
Mr Minio pisze:Taki sam jest X-Fire, a więc po co mieć STEAM? A niektóre gry go jeszcze wymagają -_-
A weź mi ty Minio pobierz grę przez Xfire.....
Eee tam pobieranie gier, od tego jest sklep, żeby te gry kupowac, zaraz powiesz, że wygodniej, bo nie trzeba chodzić, ale można kupić w sklepie internetowym i też nie należy chodzić!


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

31 lip 2009, 17:11

i płacić za przesyłkę...


Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

31 lip 2009, 19:41

i mas zpłutkę, a tak to co masz ? w sumie nic materialnego ;p

gram w red orchestre i ona ma ten jebany steam i klne tego badziewa jak nie wiem! ;p
muli piepirzy ehhh szkod agadać, podróba Xfire do tego nie udana
tyle na ten temat


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2009, 19:59

ciuciu pisze:Co czyni STEAM świetnym? No najprostszy przykład, automatyczne Updejty
No własnie tego najbardziej nie lubię, poza antywirami, reszta ma być na moje żądanie. Da się to wyłączyć, czy tak jak XFire, ssie updejta i się nie pyta. Kiedy jeszcze xFire nie miało spolszczenia, i trzeba było je spolszczać oddzielnie, to każde update niszczyło moje spolszczające zabiegi. Bardzo mnie to uszczęśliwiało. Ale dobra, STEAM jest po polsku, to na dokładkę spytam?
Koloses pisze:
Mr Minio pisze:Taki sam jest X-Fire, a więc po co mieć STEAM? A niektóre gry go jeszcze wymagają -_-
A weź mi ty Minio pobierz grę przez Xfire.....
Hehe. :D Niewątpliwie, pobieranie gier to chyba jedyna cecha STEAMa jaka mi się podoba. No, może jeszcze komunikacja.

Ale już startowanie gry nie przez exe gry, ale przez samego STEAMA - tego nigdy nie zaakceptuję. Skrót to ma być skrót i nic poza grą ma się nie uruchamiać! :/ STEAM powinien być dodatkowym i ewentualnym narzędziem dla gracza, tego, który chce. A tymczasem jest inaczej, zniewala i nie pozwala na samodzielność. :|
Koloses pisze:
ciuciu pisze: Więc jak dla mnie można "wyciągnąć" 1 gwóźdź z Trumny Postal Dude z części III :)
Lepiej go tam wogóle nie wbijać xD
Twórcy już was lubią. :P


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

31 lip 2009, 22:03

Tiquill pisze:No własnie tego najbardziej nie lubię, poza antywirami, reszta ma być na moje żądanie. Da się to wyłączyć, czy tak jak XFire, ssie updejta i się nie pyta. Kiedy jeszcze xFire nie miało spolszczenia, i trzeba było je spolszczać oddzielnie, to każde update niszczyło moje spolszczające zabiegi. Bardzo mnie to uszczęśliwiało. Ale dobra, STEAM jest po polsku, to na dokładkę spytam?
Jasne da się wyłączyć. Wtedy wyskakuję tylko informacja i jak chcesz to klikasz updateuj


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

31 lip 2009, 22:10

A tą informację da się wyłączyć?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

01 sie 2009, 01:18

Gryby STEAM nie wymagał 24/7 połączenia z netem do uruchomienia którejkolwiek gry byłoby miło. Jednak w ten sposób przypłacamy rzekomą "wygodę" z nie ruszania dupska z domu po grę :-P
Wersje pudełkowe + wersje STEAM = OK
Wersje STEAM ONLY = GFTO!

Tyle powiem 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 sie 2009, 01:47

Lothar pisze:Gryby STEAM nie wymagał 24/7 połączenia z netem do uruchomienia którejkolwiek gry byłoby miło.
To już nie dla mnie wynalazek. Mogę pograć, ale taka gra nigdy nie będzie moja, nie przełamię się, nie poczuję wyluzowany, kiedy nie wiem, co on mi tak zasysa w tle. Gra na własność, czy gracz na własność? Twórcy STEAM widać wybrali to drugie. Ja zaś - odwrotnie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

01 sie 2009, 10:42

Tiquill pisze:
Lothar pisze:Gryby STEAM nie wymagał 24/7 połączenia z netem do uruchomienia którejkolwiek gry byłoby miło.
To już nie dla mnie wynalazek. Mogę pograć, ale taka gra nigdy nie będzie moja, nie przełamię się, nie poczuję wyluzowany, kiedy nie wiem, co on mi tak zasysa w tle. Gra na własność, czy gracz na własność? Twórcy STEAM widać wybrali to drugie. Ja zaś - odwrotnie.
Ja tam w sumie się nie dziwię, bo przecież Prawie każdy gracz ma internet w domu tak więc nie widzę problemu.Poza tym mój kumpel nie mógł uruchomić paru gier[np takiego LOTR Conquest] ponieważ nie ma internetu [który był wymagany do aktywacji ZOMG]więc według mnie to normalka w dzisiejszych czasach .


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

01 sie 2009, 18:05

jezuuuu jak mnie wkurza STEAM! To wrzód na dupie nie oprogramowanie ;/. Już wogóle nie czuję że kupiłem grę przez niego. I wgl wkurzający jest. Chciałbym żeby gra niczego takiego nie wymagała- lecz gdy włączamy multiplayer mamy opcję by zainstalować GFWL który pomaga znaleźć znajomych itd itp ułatwia komunikację. GFWL to chrostka przy diabelskim STEAMie


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

01 sie 2009, 19:40

Steam - Nie mam do niego zastrzeżeń, spokojnie się gra, szybki kontakt z kumplami, moge zapraszać kumpli do gry, steam to też świetny komunikator :P Automatyczne updejty, żaden updejt mnie nie ominie, a w gry na steam da sie grać nie mając neta :P


Obrazek
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

01 sie 2009, 21:04

Alixo pisze:[...] w gry na steam da sie grać nie mając neta :P
Zdradź mi proszę LEGALNY sposób 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
ODPOWIEDZ