[POMOC] Stacja CD/DVD

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

06 lut 2012, 16:57

Witam. Jeszcze przed reinstalem Windy miałem z tym problem. Gdy wrzucam starą płytę CD z muzyką (płyta nie porysowana) to komputer mi zwalnia, strasznie się wiesza, i w końcu jak uda mi się to opanować, i próbuje odtworzyć muzykę z płyty, to ta muzyka się tak jakby rozwarstwia, zawiesza, nie wiem jak to powiedzieć. Tak samo ze starymi płytami np. z KomputerŚwiat. Wkładam płytę, komputer niby coś tam ładuje, potem się zwiesza, ale jak wyciągnę płytę, to wszystko jest normalnie.
Specyfikacja komputera:

Płyta główna:ASRock G31M-VS
Procesor:IntelPentium(R) Dual-Core E5400 @ 2.70GHz
RAM:Patriot 4GB (2x2GB)
Dysk twardy:Seagate ST3500630AS 500GB
Zasilacz: Qoltec baseline 420 (420W)
Karta graficzna:NVidia GeForce ZOTAC 220GT 1024MB

Napęd: TSSTcorp SH-S223C

Wie ktoś, czego to może być wina? Wydaje mi się, że może zasilacza, ale nie jestem pewien. Napięcia: Obrazek
Ostatnio zmieniony 06 lut 2012, 18:13 przez Heroinka, łącznie zmieniany 3 razy.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 lut 2012, 19:27

Mi się kiedyś restartował jak wkładałem starą płytę :)
Zmieniłem zasilacz na mocniejszy i jest OK.
Może to cię naprowadzi na trop.


8=======D
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

06 lut 2012, 22:57

Ok, dzięki. I tak zamierzam wymienić ten mój zasilacz na jakiś dobry 750 z mocną linią +12V, bo ten jest ze średniej firmy, i mam takie przeczucie, że jak się coś w nim zwali, to zabierze ze sobą też inne podzespoły.


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
ODPOWIEDZ