Spór wokół TK

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

12 gru 2015, 19:34

Znowu coś się dzieje w Polsce, znowu jedni za, drudzy przeciw.
Co myślicie o TK i tym co się wokół niego dzieje? Czy to faktycznie zamach na demokrację?


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

12 gru 2015, 19:40

Co to jest TK?


Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

12 gru 2015, 20:03

Trybunał Konstytucyjny.
Uważam, że PiS naprawdę rozmontowuje demokrację kawałek po kawałku i marzy się Małemu Kurduplowi bycie Wielkim Bratem.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

12 gru 2015, 20:25

Dobrze, gdyby oprócz samych opinii, w tym temacie też przedstawiono jakieś fakty. Jasne, mea culpa, sam mogę poszukać informacji na ten temat, ale szczerze mówiąc... od dłuższego czasu mam mocno w dupie politykę, bo inaczej po prostu trudno by mi było zachować znośne zdrowie psychiczne. Poszukiwanie informacji jest frustrujące. Jeszcze bardziej frustruje to, że trudno odróżnić informację od propagandy/pierdolenia jakiegoś nawiedzonego korwinisty.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

12 gru 2015, 21:16

Od ostatnich tygodni pier*olą o tym bez przerwy. Mam już to krótko mówiąc
Loc pisze:od dłuższego czasu mam mocno w dupie politykę
:ok:


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

12 gru 2015, 22:02

Loc pisze:od dłuższego czasu mam mocno w dupie politykę
Nic dodać nic ująć

To co się aktualnie w polskiej polityce dzieje woła o pomstę do nieba i do piekła jednocześnie. Takiego, delikatnie mówiąc, galimatiasu nie ma chyba w żadnym kraju w Europie. Sprawa z TK, miesięcznice smoleńskie, ciągłe kłótnie w sejmie, itd - To ma ma być rząd?... Gorzej jak małe dzieci bijące się w piaskownicy o łopatkę
seebeek17 pisze:Od ostatnich tygodni pier*olą o tym bez przerwy
Jak widze te napuszone facjaty w TV, scyzoryk mi się w kieszeni otwiera
Ohyda :rzygi2:


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

12 gru 2015, 22:29

Dla mnie ważne jest to, żeby normalny obywatel czuł się dobrze w kraju. A te afery wszelkie? Wydają mi się to takie... odległe?
Ostatnio zmieniony 12 gru 2015, 22:30 przez Yossarian, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

12 gru 2015, 22:53

Loc pisze:Dobrze, gdyby oprócz samych opinii, w tym temacie też przedstawiono jakieś fakty. Jasne, mea culpa, sam mogę poszukać informacji na ten temat, ale szczerze mówiąc... od dłuższego czasu mam mocno w dupie politykę, bo inaczej po prostu trudno by mi było zachować znośne zdrowie psychiczne. Poszukiwanie informacji jest frustrujące. Jeszcze bardziej frustruje to, że trudno odróżnić informację od propagandy/pierdolenia jakiegoś nawiedzonego korwinisty.
O kurwa, tak bardzo to. :ok:
Yossarian pisze:A te afery wszelkie? Wydają mi się to takie... odległe?
No coś w tym jest, jakoś w niewielkim stopniu dotyczy to codziennego życia zwykłych szaraków.

Powiem krótko - ostatnimi czasy prawie nie czytam newsów politycznych oraz unikam oglądania polityki w TV. Po prostu nie mogę już patrzeć na te mordy.
Także ta cała afera z TK guzik mnie obchodzi, bo Polska od dawna nie jest państwem prawa, gdyż prawo kształtuje zawsze aktualnie rządząca partia, wcześniej PO, a teraz PiS. I gówno możemy z tym zrobić.
Dlatego też wszelkie afery w polityce, PiSie, prezydent Duda i inne moim zdaniem wyolbrzymiane zdarzenia polityczne ani mnie ziębią ani grzeją. Po prostu te newsy spływają po mnie jak po kaczce. Podobnie zresztą ma raczej wielu innych Polaków, bo ile można emocjonować się działaniami jakiś pieprzonych krętaczy?
Rzygam polityką.


I regret nothing
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

13 gru 2015, 00:34

Loc pisze:Co to jest TK?
w systemie Dangeons & Dragons (polskiej wersji) TK to skrót od trafienie krytyczne :)

ale tak bardziej serio
PiS po dojściu do (większościowej) władzy (jak wielu przewidywało) przewraca wszystko do góry nogami
nawet to, co było ok
Kaczor trzyma wszystkie trzy władze w ręku (Duda, Szydło i marszałek Sejmu)
jest "prawym i sprawiedliwym" prawie dyktatorem Polski
sorry, ale tak to widzę
Ostatnio zmieniony 13 gru 2015, 00:34 przez EvilYeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 gru 2015, 07:30

Myślę że te wszystkie zmiany są tylko małymi kroczkami Kaczyńskiego, prowadzącymi do czegoś katastrofalnego. Zemsta za brata ?
A faktem jest to że PIS stwierdził że już nigdy nie odda władzy, więc barykaduje drzwi i okna wstawiając wszędzie swoich ludzi.
I tak, jest t atak na demokrację, Bo krajem nie może rządzić jeden człowiek, a Sąd musi być niezależny.
Morał mamy z tego taki, że zjebane są polaki.


8=======D
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

13 gru 2015, 11:29

Rycho3D pisze:Morał mamy z tego taki, że zjebane są polaki.
xD
Rycho3D pisze:A faktem jest to że PIS stwierdził że już nigdy nie odda władzy, więc barykaduje drzwi i okna wstawiając wszędzie swoich ludzi.
A więc w przyszłości szykuje się niezła inba w Polsce. Pytanie tylko jak odległa to przyszłość, bo coś mi mówi że ciekawe rzeczy będą się dziać jeszcze sporo przed końcem kadencji PiSdzielców.


I regret nothing
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

13 gru 2015, 17:10

zamiast demokracji jest Kaczkokracja™
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2011/10/89 ... 1d3e32.jpg xD
wojna TK to zjawisko spowodowane kolejny pomysł na wywrócenia Polski do góry nogami


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

13 gru 2015, 23:32

Prawicowe media miały dość przykrą niespodziankę, gdy okazało się, że marsz KOD-u się udał. Tak przykrą, że już zaczęli dyskredytować go.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
Awatar użytkownika
Marcino
Początkujący morderca
Posty: 53
Rejestracja: 04 sty 2007, 19:56

14 gru 2015, 13:29

Prawicowe media miały dość przykrą niespodziankę, gdy okazało się, że marsz KOD-u się udał. Tak przykrą, że już zaczęli dyskredytować go.
Marsz KOD-u sam się zdyskredytował. Mainstream podając, że uczestników było 200 tys, Kijowski pisząc o 70 tys wg policji gdy sama policja podała oficjalną liczbę 17-20 tys uczestników. A o Giertychach, Hadaczach, bzdurnych hasłach i wątpliwej sensowności całego przedstawienia już w ogóle nie wspominając.


Awatar użytkownika
Slaanesh
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 584
Rejestracja: 16 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.

14 gru 2015, 15:02

Jaki kurwa mainstream pisał o 200 tys.? Dlaczego uważasz ten marsz za wątpliwy?
Policja pisała o 17 tys, później jeszcze ludzie doszli i ratusz pisał o 50 tys.
Co do Giertycha i innych polityków, którzy się pod KOD podczepili, to gówno mnie oni obchodzą, gdyż ludzie już wcześniej się sami zorganizowali.


Ten, kto walczy z potworami, powinien zadbać, by sam nie stał się potworem. Gdy długo spoglądamy w otchłań, otchłań spogląda również w nas.
ODPOWIEDZ