Spanish POSTAL III Preview at E3! czyli pogrzebane nadzieje

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 wrz 2008, 22:19

Wierny fan nigdy się nie znudzi swoją grą, bo ta jest częścią jego życia. Fan chwilowy, choćby chwila trwała i rok, w końcu się znudzi. A obie strony oczekują odświeżenia, czegoś nowego, dużych i małych modów, swoich ulubionych broni itd. Każdy ma tu takie samo prawo żądać novum, które wprowadzi świeży powiew do gry.

Teraz zaś liczy się co innego. Novum w postaci Postal III nie odświeży nam gry. Ale wymieni ją na inny model, za bardzo inny.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

02 wrz 2008, 22:24

wiem w końcu o co chodzi z podtytułem oczyszczenie (catharsis)

oczyszczenie P3 ze wszystkich dobrych rzeczy :roll:


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 wrz 2008, 23:43

I naszych złudzeń? Bu, niedobrze to brzmi...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

19 cze 2010, 21:20

Ja gram w P2 raz na... bo ja wiem? Rok? Pół roku? Jednak wciąż jestem na tym forum (i mam nadzieję, że żaden ban mi nad szyją nie wisi ;) ) bo mimo wszystko mam sentyment do tej gry.
Nie rozumiem jednego - podoba nam się to, co jest w P2, więc skoro to samo będzie w P3, w inny sposob podane, urozmaicone, to czemu od razu na starcie ją przekreślać i odrzucać?
Wiem, wątek sprzed 2. lat, pewnie wiele się od tamtego czasu zmieniło, ale nie podoba mi się biadolenie "ojej, co to będzie?!". Możemy nastawic się na najczarniejszy scenariusz, jednak ostateczne wnioski i oceny nadejdą po premierze. A więc - czekajmy i trzymajmy kciuki za RWS i ich nowe dzieło.
Ostatnio zmieniony 19 cze 2010, 21:21 przez DJ Pudzianos, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Bimber95
Wstydliwy morderca
Posty: 6
Rejestracja: 21 wrz 2009, 16:40

27 cze 2010, 21:04

Pitolenie!!! Ja gram w Postala głównie dla tego niepoprawnego humoru. Brutalność jest w nim dla mnie najmniej ważna chociaż swoją cegiełkę do legendy Postala dodała.
PS. Ten Harry na filmiku mnie dosłownie rozjebał


Zablokowany