[AWP] Spadanie

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Quaker
Miłośnik broni
Posty: 128
Rejestracja: 08 lis 2010, 20:58

13 lip 2011, 15:35

Szukałem, ale nic nie znalazłem. Pangia napisał kiedyś coś takiego:
Pangia pisze:Pojawia się napis "Poniedziałek", a następnie pojawia się interfejs (czyli ręka jako broń, 100 hp i bez żadnego stuffu), widać, że wszystko leci w "takim jakby" spowolnieniu, następnie spadam i tracę hp, a jedyna możliwość zamknięcia Postala to wyjście do Menadżera (lepiej zakończyć proces - wtedy zamyka się od razu).
No więc dzieje mi się to samo od czasu, gdy skasowałem moda, który dodaje Pepeszę i Tommyguna. Nie próbowałem jeszcze nic z tym robić.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

13 lip 2011, 15:42

Na wszystkich mapach tak masz czy tylko na mapie gdzie ten Tommygun i Pepesza była? Bo jak zastąpiłeś jakąś oryginalną mapę, a potem usunąłeś broń to nie za dobrze. Dlatego ja zawsze zmieniam nazwę mapy jeśli widzę, że ma ona zastąpić oryginał. ;)

Ale, aby to naprawić możesz spróbować usunąć te pickupy z mapy edytując ją w PostEdzie.
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011, 15:44 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Quaker
Miłośnik broni
Posty: 128
Rejestracja: 08 lis 2010, 20:58

13 lip 2011, 15:46

Nie usuwałem żadnej mapy, nie instalowałem map z moda. Dzieje się to od razu po wczytaniu zapisu. Czarne podłoże, czerwone niebo. W oddali kręcą się ludzie, niektórzy uzbrojeni. Bardzo trudno mi się obrócić i jest to jedyne, co mogę zrobić.


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

13 lip 2011, 15:49

Bo pewnie masz zapis gdy jeszcze miałeś te bronie. Zacznij od nowa grę i wszystko powinno być ok.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Quaker
Miłośnik broni
Posty: 128
Rejestracja: 08 lis 2010, 20:58

13 lip 2011, 15:51

Cholera, a byłem chyba przy czwartku :/ no nic, może będzie jakiś w miarę nowy zapis jeszcze :) Dzięki, zaraz sprawdzę, czy działa.

Gro i bucy, niestety musiałem wrócić do poniedziałku, ale ok. Pomógł :D
Ostatnio zmieniony 13 lip 2011, 17:14 przez Quaker, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

22 lip 2012, 01:25

I żmudny sejw poszedł się... A można inaczej. :) W takich przypadkach, zamiast tracić wypracowany save, lepiej wrócić do do poprzedniej konfiguracji, gdy save został zapisany. Czyli tutaj: instalujemy znowu brakujący mod. Uruchamiamy save. Wyrzucamy bronie, jakie mod dodał. Przechodzimy na inną mapę i zapisujemy save. Wyłączamy grę. Usuwamy moda. I już dostęp do savegame jest.

Autor tematu o problemie dawno zapomniał, ale to problem bardzo częsty. Toteż piszę o tym. I dodaję o tym do naszego FAQ: Wszystkie części, punkt 5.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 3 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ