Siostra Kolesia?

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

24 sty 2009, 01:50

W poniedziałek robiąc misje z czekiem Wins mówi do mnie taki tekst "Mam nadal wolne miejsce dla twojej siostry pod moim biurkiem".
Ja wszędzie szukałem tej siostry lecz nigdzie nie znalazłem,dlatego utworzyłem ten temat.
Jeśli wiecie coś na ten temat piszcie tu to to pytanie troszke mnie dręczy.


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

24 sty 2009, 01:58

To jest jedyna wskazówka nie ma ich więcej. Być może to taki "chamski" żart xD. Poza tym pisze się Vince ale to taki nieistotny szczegół... :bolek:


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

24 sty 2009, 02:05

Być może ale warto się nad tym zastanowić poszukać może to gdzieś w terenie kościoła jakieś wskazówski znaleść


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

24 sty 2009, 02:07

Dlaczego na terenie kościoła ? Co ona zakonnicą była :zdziw: ? Jeśli by były jakieś na pewno bym wyłapał...chociaż...


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Gazer
Miłośnik broni
Posty: 171
Rejestracja: 16 lip 2008, 16:18
Lokalizacja: Sępólno Kraj.

24 sty 2009, 02:16

Na terenie kościoła nic nie znalazłem oprócz zombie daddy z tymi tekstami jakaś fabryke z wsiórami i wejście do tora-bora powiem że postal jest grą która ma wiele tajemnic do odkrycia ale wróćmy do terenu kościoła/cmentarza w kostnicy jest jakaś trumna nie wiadomo kto tam leży ale może też coś na grobach pisać na ten temat.
Punisher może faktycznie to jest jakiś "chamski " żart ale warto przeszukać dokładnie. ;)


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

24 sty 2009, 02:34

Ja pierd....
1. To niemiły żarcik
2. Jakby była dawno by już ją ktoś odkrył -.- przecież P2 to gra z 2003 roku -.-
3. Mnóstwo ludzi przeszukiwało w postEDzie mapy , żeby coś ciekawego znaleźć. Jakby ją znaleźli na pewno by napisali..


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

24 sty 2009, 03:00

dlaczego zakładacie od razu że ona musi być postacią z gry? :roll:


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

24 sty 2009, 04:29

prawdziwy 666 pisze:dlaczego zakładacie od razu że ona musi być postacią z gry? :roll:
A to ciekawe założenie. Wirtualny bohater ma siostrę w realu. :D A serio, jest to zapewne tylko żart, złośliwy żart i nic ponadto. Lecz przydałaby się Kolesiowi jakaś rodzina, z pewnością. Dobry temat. Jest żona (no dobra, to nie jest rodzina xD ), jest zmarły tatko w grobie i... ta siostra z jednej wypowiedzi. Ja nie miałbym nic przeciw, gdyby ona rzeczywiście była lub pojawiła się w Postal III.
Gazer pisze:taki tekst "Mam nadal wolne miejsce dla twojej siostry pod moim biurkiem"
No to może jest pod tym biurkiem, albo pod jakimś stołem w biurze RWSu? xD
Gazer pisze:w kostnicy jest jakaś trumna nie wiadomo kto tam leży ale może też coś na grobach pisać na ten temat.
A tu już chyba nadinterpretacja, jest kostnica, to i trumna jest.

A jaka ona mogłaby być? No bo czemu nie puścić wodzy fantazji. ;)
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

24 sty 2009, 05:03

co do siostry prawdopodobnie to bohaterką tego komiksu nią jest https://www.gopostal.com/articles/Comic/ ... /Cover.html

a tu dalsza cześć komiksu z jej przygodami https://www.gopostal.com/chrisholm/postalbabecomic1.php

skąd to przypuszczenie??? w jednym z odcinków drugiej serii jest powiedziane że miała brata który mieszkał w Paradise a ostatnia informacje jaka od niego miała to to że mu się jakaś część w aucie zepsuła

poza tym podobno Wolve mówił że ona jest siostrą Kolesia

na dodatek komiks jest robiony dla RWSu wiec mówię że na 99,9% to ona


i ciekawostka ona będzie główną bohaterką modu BOIH


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

24 sty 2009, 09:33

prawdziwy 666 pisze:co do siostry prawdopodobnie to bohaterką tego komiksu nią jest https://www.gopostal.com/articles/Comic/ ... /Cover.html

a tu dalsza cześć komiksu z jej przygodami https://www.gopostal.com/chrisholm/postalbabecomic1.php
jak dla mnie ta pani nie wygląda zbyt poważnie jak na siostrę Kolesia (w końcu Koleś to bardzo poważny człowiek - ubiór i zachowanie o tym świadczy :P )...ale jeśli są głosy z samego RWSu to na pewno jest to prawda...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

24 sty 2009, 15:51

Mało razy gadaliśmy o siostrze Kolesia? :roll: Ma ją i już. To mniej więcej taka sama sytuacja jak z żoną - istnieje, ale tylko w naszej wyobraźni.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

24 sty 2009, 16:04

Robsessed pisze:To mniej więcej taka sama sytuacja jak z żoną - istnieje, ale tylko w naszej wyobraźni.
Absolutnie się nie zgodzę. Żona Kolesia jest realną postacią w świecie gry i odgrywa ważną rolę fabularną. To, że ani razu nie jest nam dane zobaczyć jej na własne oczy nie znaczy, że ona nie istnieje. Poza tym słyszymy jej głos, co jest namacalnym dowodem jej istnienia. Z siostrą nie wiadomo, jest tylko wzmianka o niej i prawdopodobnie to tylko chamski żart Vince'a, ale kto wie, może gdzieś tam ona jest? 8-)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 sty 2009, 00:53

Ramesses pisze:jak dla mnie ta pani nie wygląda zbyt poważnie jak na siostrę Kolesia
A dla mnie to ona wygląda nawet jak z innej bajki. Może i RWS tak ją właśnie widzi, ale... mnie ona się nie widzi. Wolałbym lepszy model.
prawdziwy 666 pisze:i ciekawostka ona będzie główną bohaterką modu BOIH
To może bliżej o tym modzie...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

25 sty 2009, 01:02

Burning Out In Hollywood, czyż nie?


Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

25 sty 2009, 01:14

dokładnie Rob, i trochę ciężko mi cokolwiek o nim powiedzieć bo nawet twórcy chyba niewiedzą o czym to ma w końcu być :D

na RS jest mało informacji o tym modzie poza tym musieli (z tego samego powodu dla którego ona teraz jest główną bohaterką) dość mocno zmienić scenariusz moda
Ostatnio zmieniony 25 sty 2009, 01:14 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 1 raz.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
ODPOWIEDZ