Znaleziono 22 wyniki

autor: siemagrucha
02 kwie 2023, 21:45
Forum: POSTAL 4: No Regerts
Temat: POSTAL 4 NA KąSOLACH
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 636

POSTAL 4 NA KąSOLACH

Postal 4 po 3 latach prac i łatania wpadł na PSStore jest na PS4 i PS5 dziwi fakt że nie dali na XBOXA



https://store.playstation.com/pl-pl/concept/10005587
autor: siemagrucha
02 kwie 2023, 21:33
Forum: POSTAL 2 Complete
Temat: POOSTALL Royale
Odpowiedzi: 0
Odsłony: 627

POOSTALL Royale

Zgadza się, to wszystko było częścią wymyślnego żartu primaaprilisowego. Ale co dokładnie jest prawdziwe, a co nie? https://steamah.com/wp-content/uploads/2023/04/1680426580.png Po prostu gra jest prawdziwa, ludzie, którzy w niej pracowali, są prawdziwi i wszystkie plany dalszego ulepszania gry są r...
autor: siemagrucha
22 mar 2017, 17:49
Forum: Szkoła Mistrzów
Temat: [ POMOC] Edytor nie dodaje postaci
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2762

Nic wtedy nie aktualizowałem, mam stary nie wspierany komputer...
spróbuję wywalić ini gdy już będę na swoim kompie i wtedy dam znać czy dalej coś żle działa.
autor: siemagrucha
22 mar 2017, 14:15
Forum: POSTAL 2 i STP
Temat: Co było, a nie jest - czyli co nam wycięli z P2?
Odpowiedzi: 194
Odsłony: 60494

Po co twórcy postawili magazyn książek? Może pierwotnie zadanie wyglądało tak, że ździra zgubiła książkę i Koleś musiał ją zwinąć z magazynu, żeby nie zapłacić kary w bibliotece. podobno pierwotnie rzeczywiście misja miała być związana z tym magazynem, lecz po co się wysilać na coś innego skoro moż...
autor: siemagrucha
22 mar 2017, 13:14
Forum: Szkoła Mistrzów
Temat: [ POMOC] Edytor nie dodaje postaci
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2762

Radzik136 pisze: Oryginalny tak w ogóle
Jak najbardziej !!
POSTAL X Anniversary
autor: siemagrucha
21 mar 2017, 14:12
Forum: Inne Gry
Temat: LEGO WORLDS to zapewne upadek minecrafta
Odpowiedzi: 1
Odsłony: 1825

LEGO WORLDS to zapewne upadek minecrafta

Siema Wiem że nie powinno się wspominać o takiej grze na tym forum, ale przyznam się że już to lubię i pewnie kupię. Gra bije sympatią już od pierwszych minut. Usłyszałem reklamę w TV i przypominał mi się ten tytuł ... obejrzałem gameplay .. Jeszcze nie grałem ale i tak postawiłbym ocenę 9/10 Wymien...
autor: siemagrucha
21 mar 2017, 13:26
Forum: Szkoła Mistrzów
Temat: [ POMOC] Edytor nie dodaje postaci
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2762

Na czas edytowania mapy wyłącz mgłę na mapie. To może rozwiązać problem, ale nie zawsze ;) Niee.. Też tak miałem kilka razy, wyłączenie i włączenie PsotED zwykle pomagało. PostED Włączałem edytor i zawsze tak samo błąd, więc po kliku dniach poprosiłem Was o Pomoc, to wkurza. Sprawdź czy masz sprawn...
autor: siemagrucha
20 mar 2017, 18:06
Forum: Szkoła Mistrzów
Temat: [ POMOC] Edytor nie dodaje postaci
Odpowiedzi: 10
Odsłony: 2762

[ POMOC] Edytor nie dodaje postaci

Siema Mój problem z Edytorem PoostED polega na tym że "nie czuje" on klikania. Dodanie Postaci wymaga kliknięcia na teren i PPM powinno wyskoczyć menu z opcją dodania jednak tak się nie dzieje .. klikam i klikam i klikam nic nie reaguję. Przesuniecie postaci (ponieważ czasem w bija się w glebę) wyma...
autor: siemagrucha
18 mar 2017, 10:30
Forum: Oprogramowanie, sprzęt i strefa mobilna
Temat: [SPRZĘT] Modernizacja komputera
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2231

AMD z reguły pobierają dużo prądu i podczas obciążenia mogą pojawić się skoki w napięciach, przez niedostatecznie wydajny zasilacz. W Konsoli XBO jak i PS4 jest to samo AMD (zintegrowane z gpu nazwy nie pamiętam ) a nie Intel coś musi w tym być ;P Jakąś tajemnica handlowa maybe !? W tym roku chyba ...
autor: siemagrucha
18 mar 2017, 10:23
Forum: POSTAL 2 Complete
Temat: Poziom Impossible
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 7301

Dzienis pisze:ShaQ napisał/a:
We wtorek natomiast nie ma misji z petycją (Bo wiadomo. Całe miasto cię chcę wyeliminować, więc czemu mieliby ci tą cholerną petycję podpisać ).
Na pewno są tacy mieszkańcy co broni nie posiadają, może bezdomni ?
autor: siemagrucha
18 mar 2017, 10:18
Forum: Ogłoszenia
Temat: Logo naszego serwera - zamówienie
Odpowiedzi: 51
Odsłony: 12417

Po co kombinować panowie ? https://forum.postalsite.info/templates/PostalSite/images/logo_phpBB.gif Obecne logo jest idealne i już przez te X lat wryło się w pamięć tylko trochę je zeskanować jak trzeba , wyciąć napis i wstawić nowy napis NAZWĘ i już Warunek pierwszy: obraz musi mieć rozmiar 1024x25...
autor: siemagrucha
17 mar 2017, 14:30
Forum: POSTAL Ogólnie
Temat: Wywiad z Rickiem Hunterem
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 3891

Wiecie .. ja od zawsze uważałem że RICK to Mike J 1.Rick Hunter nigdy się nie ujawnił z twarzy 2.Casting na postać z idealnie psychopatycznym śmiechem głosem to zjadacz czasu oraz koszty tym bardziej dla niezależnych 3.MIKE J miał zajebisty czysty głos i po ponad 10 latach nic się nie zmieniło 4.Mik...
autor: siemagrucha
17 mar 2017, 14:18
Forum: Oprogramowanie, sprzęt i strefa mobilna
Temat: [SPRZĘT] Modernizacja komputera
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2231

Bartosz pisze:AMD mają tendencję do grzania się na boxowym coolerze,
Do 100 zł są coolery , jak juz sie wywala na kompa te 3 tysiąca STÓWKA nie robi różnić..


Ejj ale Bartosz ja wymieniłem również AMD A6 86W mniej grzeje niz i5 ;p
autor: siemagrucha
17 mar 2017, 13:28
Forum: POSTAL 2 Complete
Temat: Poziom Impossible
Odpowiedzi: 44
Odsłony: 7301

Da się w ogóle przejść cały tydzień na tym poziomie? Albo przynajmniej pn-pt? Bo wg mnie może być b.ciężko. Twórcy gry pewnie testowali grę na wszystkie sposoby nim ją wydano prawda !? Nie powinno być od tak wymyślona opcja ... podam tutaj przykład z DOOMA twórcy nie mogli przejść najtrudniejszego ...
autor: siemagrucha
16 mar 2017, 12:17
Forum: Oprogramowanie, sprzęt i strefa mobilna
Temat: [SPRZĘT] Modernizacja komputera
Odpowiedzi: 14
Odsłony: 2231

Jeśli chciałbyś oszczędzić kasę jak i prąd czyli nie mieć latem prze gorąco w pokoju .. czujesz taką sytuację że przez powiedzmy 3h przy Resident Evil VII wydmuchuje stale 80 stopni ?? I pewnie jeszcze hałasuje ten wiatrak. Trzeba by wtedy grać w słuchawkach i przy otwartych oknach. RockAlone miał z...