Serwer dedykowany Nicks Coop

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Grałbyś na serwerze w trybie Coop?

Tak
11
85%
Nie
2
15%
 
Liczba głosów: 13
Awatar użytkownika
cisiel22
Niedorobiony bandzior
Posty: 39
Rejestracja: 31 gru 2013, 14:27

16 lip 2017, 16:39

Zauważyłem, że macie 3 serwery multiplayer na których praktycznie nikt nie gra. Myśleliście może, żeby zamienić chociaż jeden z nich na tryb Coop, zamiast Deathmatch? Chętnie popykałbym z jakimiś losowymi ludźmi w Coopa :D. Jeśli byłaby taka możliwość będę bardzo wdzięczny oraz gwarantuje moją aktywność tam!


Obrazek
Wspomóż kampanię Paradise Lost Co-Op: https://www.indiegogo.com/projects/nick ... adise-lost#/
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

16 lip 2017, 18:04

Radzik chyba będzie wiedział czy coś takiego da się zrobić... to byłby dobry pomysł! Popieram :ok:
Ostatnio zmieniony 16 lip 2017, 18:05 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 2 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

16 lip 2017, 21:57

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale trochę bez sensu, jest zwykły Nick Coop i to chyba wystarczy :)
Ostatnio zmieniony 16 lip 2017, 21:57 przez Devi90, łącznie zmieniany 1 raz.


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
cisiel22
Niedorobiony bandzior
Posty: 39
Rejestracja: 31 gru 2013, 14:27

16 lip 2017, 22:13

Tak, ale by zagrać w zwykły Coop musisz stworzyć sieć lokalną (hamachi, evolve, tunngle) i wysłać adres ip znajomym. Zaś publiczny serwer dedykowany oferowałby rozgrywkę dla wszystkich graczy.


Obrazek
Wspomóż kampanię Paradise Lost Co-Op: https://www.indiegogo.com/projects/nick ... adise-lost#/
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

16 lip 2017, 22:16

Nie jestem pewien, ale z tego co mi wiadomo nie ma możliwości hostowania serwera dedykowanego dla trybu coop, a przynajmniej twórcy nic na ten temat nie wspominali. W katalogu z exe trybu coop nie ma żadnych wskazówek by było to możliwe, ani w opisie moda, więc proponuję Panie Szatan :D abyś popytał u źródła, a ja w razie czego gdy okaże się to możliwe z chęcią to zahostuję, i nie będę musiał żadnego innego serwera wyłączać :)
cisiel22 pisze:Tak, ale by zagrać w zwykły Coop musisz stworzyć sieć lokalną (hamachi, evolve, tunngle) i wysłać adres ip znajomym. Zaś publiczny serwer dedykowany oferowałby rozgrywkę dla wszystkich graczy.
Każdy serwer nawet publiczny musi mieć pootwierane odpowiednie porty, aby inni gracze mogli się do niego podłączyć. Jeśli masz normalny internet czyli nerwozdrade, nytie upece i inne, w których to otrzymujesz publiczny adres IP, jedynym co musisz zrobić to otworzyć, a w zasadzie przekierować odpowiednie porty do swojego komputera, na którym hostujesz serwer, i żadne cuda pokroju hamachi nie są do tego potrzebne, no i oczywiście podać swóje publiczne IP znajomym :)
Ostatnio zmieniony 16 lip 2017, 22:20 przez Radzik, łącznie zmieniany 2 razy.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
EvilT-ModZ
Modder
Modder
Posty: 159
Rejestracja: 16 sie 2010, 17:30

17 lip 2017, 08:01

Dedicated server in the current P2C build is broken.
Fortunately I have contact with RWS, and I have suggested them my fixes for game code.
Let's wait for the next update. It will be there, also it's a chance to make the regular multiplayer (STP) work on the last version of the game.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2017, 09:16 przez EvilT-ModZ, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

17 lip 2017, 09:10

Radzik136 pisze: więc proponuję Panie Szatan :D abyś popytał u źródła
Już nie muszę, Evil sam odpowiedział :D
EvilT-ModZ pisze:Let's wait for the next update. It will be there, also it's a chance to make the regular multiplayer (STP) work on the last version of the game.
Sounds great, btw. maybe if STP will be updated someone make Paradise Lost Multiplayer, it should be amazing :P
Ostatnio zmieniony 17 lip 2017, 09:24 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 2 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
cisiel22
Niedorobiony bandzior
Posty: 39
Rejestracja: 31 gru 2013, 14:27

17 lip 2017, 12:38

EvilT-ModZ pisze:Dedicated server in the current P2C build is broken.
Fortunately I have contact with RWS, and I have suggested them my fixes for game code.
Let's wait for the next update. It will be there, also it's a chance to make the regular multiplayer (STP) work on the last version of the game.
Great! Thanks Evil, you are awesome!
Radzik136 pisze:Nie jestem pewien, ale z tego co mi wiadomo nie ma możliwości hostowania serwera dedykowanego dla trybu coop, a przynajmniej twórcy nic na ten temat nie wspominali. W katalogu z exe trybu coop nie ma żadnych wskazówek by było to możliwe, ani w opisie moda, więc proponuję Panie Szatan :D abyś popytał u źródła, a ja w razie czego gdy okaże się to możliwe z chęcią to zahostuję, i nie będę musiał żadnego innego serwera wyłączać :)
Czyli po aktualizacji możemy liczyć na dedykowany, publiczny serwer Coop? :D

[ Komentarz dodany przez: Pan Szatan: 2017-07-17, 15:25 ]
Posty połączyłem, na prośbę autora.
Ostatnio zmieniony 17 lip 2017, 15:23 przez cisiel22, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Wspomóż kampanię Paradise Lost Co-Op: https://www.indiegogo.com/projects/nick ... adise-lost#/
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

17 lip 2017, 17:23

EvilT-ModZ pisze:Dedicated server in the current P2C build is broken.
Fortunately I have contact with RWS, and I have suggested them my fixes for game code.
Let's wait for the next update. It will be there, also it's a chance to make the regular multiplayer (STP) work on the last version of the game.
Thanks for info :)
Pan Szatan pisze:Już nie muszę, Evil sam odpowiedział :D
Upiekło Ci się tym razem :P
cisiel22 pisze:Czyli po aktualizacji możemy liczyć na dedykowany, publiczny serwer Coop? :D
Jeżeli rzeczywiście wtedy pojawi się taka możliwość to jak najbardziej tak :)


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
EvilT-ModZ
Modder
Modder
Posty: 159
Rejestracja: 16 sie 2010, 17:30

29 lip 2017, 09:33

NicksCoop dedicated server test
Ostatnio zmieniony 29 lip 2017, 09:33 przez EvilT-ModZ, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

29 lip 2017, 11:44

EvilT-ModZ pisze:NicksCoop dedicated server test
Wow! It looks nice! I hope it will be added fast.
Good Job! :ok:


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

29 lip 2017, 14:02

Nice :ok: Choć ja i tak nadal uważam, że to trochę słaby pomysł, w sensie samo w sobie nawet okej, ciekwe,
ale MP jest martwe, to ciekawi mnie kto będzie na tych serverach grał, no i jak to będzie wypadało
w takim stylu xD


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
EvilT-ModZ
Modder
Modder
Posty: 159
Rejestracja: 16 sie 2010, 17:30

29 lip 2017, 14:13

Devi90 pisze:ale MP jest martwe
There are a lot of people who ever installed coop mod but not able to play it.
The dedicated one gives opportunity to play everyone.


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

29 lip 2017, 14:44

Sure, mayby however it makes sense :P


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
cisiel22
Niedorobiony bandzior
Posty: 39
Rejestracja: 31 gru 2013, 14:27

29 lip 2017, 18:51

EvilT-ModZ pisze:NicksCoop dedicated server test
Great work! Thank you! :D
Devi90 pisze:Nice :ok: Choć ja i tak nadal uważam, że to trochę słaby pomysł, w sensie samo w sobie nawet okej, ciekwe,
ale MP jest martwe, to ciekawi mnie kto będzie na tych serverach grał, no i jak to będzie wypadało
w takim stylu xD
Chodzi o to, że jeśli ktoś będzie miał ochotę zagrać w Coopa to wejdzie na serwer i ma taką możliwość. Nie będzie ograniczony do namawiania znajomych i gry tylko z nimi. Na dedyku każdy będzie mógł zagrać z każdym! :D


Obrazek
Wspomóż kampanię Paradise Lost Co-Op: https://www.indiegogo.com/projects/nick ... adise-lost#/
ODPOWIEDZ